40каградусная• Изменено 26 декабря 2025
Квартиру купили б зараз бо ціни ростуть?!
В Україні...Я думаю, я купила б. Но є таки, що кажуть, що ціни просядуть! Хоча бачу тенденцію тільки на здорощення
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так, купили б
Ні
Lydmila408• 26 декабря 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ні, людей не дуже меншає. Хтось жив двома-трьома сім´ями в одній хаті, то вже задовбались, та роз´їжджаються.
Не смішить мене.
Навпаки.
У кого було три хати,зараз туляться в одній.
Навпаки.
Бриджит_Фрикандо• 26 декабря 2025
Ответ дляLydmila408
Не смішить мене.
Навпаки.
Це ви шось таке вигадали
дуже вам хочеться вірити, що ціни на нерухомість впадуть) але ні, не впадуть.
Коко На Страже• 26 декабря 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Це ви шось таке вигадали
Вони можуть впасти. Але зроблять все для того, щоб простий смертний їх купити не зміг.
Коко На Страже• 26 декабря 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Когда-то также уверенны были и жители Донецка, что их не оккупируют и с недвижимостью ничего не случится, и жители всей Украины, что война точно не начнется. Поэтому я бы не была так уверенна на вашем месте, все зависит от ситуации на фронте и в стране в целом. Рынок недвижимости реагирует медленно, но он не сможет не отреагировать например на оккупацию половины страны или какие-то серьезные кризисы.
Згодна.
Електрохарчування• 26 декабря 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Я в Сумах продаю не дорого. Хочете?
ваше недорого в Сумах-однушки от 20 штук....
Сосиска_Втесте• 26 декабря 2025
Хочу в Харкові купити, навіть знаю яку і де. Для цього треба продати в ЦУ, але поки не можу за де-якими обставинами. Років з два перестала прораховувати наперед, що буде далі не знає НІХТО. Так завжди було, але розуміння прийшло зараз.
Notarify Real Estate• 30 декабря 2025
Якщо дивитися на ринок об’єктивно, передумов для системного падіння цін на житло зараз немає.
Навпаки, є фактори, які підтримують або поступово підштовхують ціни вгору: інфляція, зростання вартості будівництва, обмежена кількість якісних нових проєктів і стабільний попит у великих містах.
Так, можливі точкові корекції або акційні пропозиції від окремих забудовників, але це не про загальне “просідання ринку”. У ліквідних ЖК з хорошою локацією ціни зазвичай або тримаються, або зростають.
З практики скажу: чекати абстрактного падіння цін — ризиковано, бо часто за цей час квартири просто дорожчають, а вибір стає гіршим. Тому рішення варто приймати не від страху “переплатити”, а від розуміння, який об’єкт купується і з якою метою.
☎️ Телефонуйте або пишіть для деталей та підбору вже зараз-+380688588885
(Telegram,Viber,WhatsApp)