40каградусная• Изменено 26 декабря 2025

Квартиру купили б зараз бо ціни ростуть?!

В Україні...Я думаю, я купила б. Но є таки, що кажуть, що ціни просядуть! Хоча бачу тенденцію тільки на здорощення
Зробіть вибір:
вже голосів: 74
Так, купили б
Ні
Голова колгоспу• 26 декабря 2025
Удалено администрацией...
Братья Капли• 26 декабря 2025
Ответ дляДжем Шакіри
А страховка не работает? Я не знаю.
Нет, в страховке военные действия это форс-мажор. И да, будет ли сертификат в обозримом будущем совершенно не понятно
Княгиня пітьми• 26 декабря 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
ага,завтра. читаємо від 2014 і все ніяк не обвалиться. казки для дурнів
Когда-то также уверенны были и жители Донецка, что их не оккупируют и с недвижимостью ничего не случится, и жители всей Украины, что война точно не начнется. Поэтому я бы не была так уверенна на вашем месте, все зависит от ситуации на фронте и в стране в целом. Рынок недвижимости реагирует медленно, но он не сможет не отреагировать например на оккупацию половины страны или какие-то серьезные кризисы.
Мовчу, але хочу• 26 декабря 2025
Звідки гроші на квартиру в людини, яка пише ’здорощення’?..
...аяприкольная• 26 декабря 2025
У меня рядом 2 ЖК цены постоянно растут, ничего не подешевеют это какие то сказки, ну может после окончания войны и то это неизвестно когда и с чего бы, всё дорожает не только у нас в стране.
Lydmila408• 26 декабря 2025
Зараз беруть тільки впо за сертифікати, військові,полонені за виплати і т.д
.
Ті ,хто все життя збирав гроші на нерухомість -навряд чи зараз куплять.
Мовчу, але хочу• 26 декабря 2025
Ответ дляLydmila408
.
Тцк-шників забули, вони теж беруть.
ТебеОноНадось• 26 декабря 2025
Ответ дляLydmila408
.
З 2022 продала 3 квартири, і 2 купила. Покупці були ´звичайними людьми´, двоє ´усе життя збирали´, треті - продали меншу квартиру, купували більшу.
Lydmila408• 26 декабря 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Тцк-шників забули, вони теж беруть.
Вони ,мабуть,з бункером беруть,що б люди не вбили ,чи хату спалили.
Кудесница_с_пургеном• 26 декабря 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
столица всегда будет. Донецк со столицей не стоит сравнивать. Многие знали и продали и выехали.
автор 40каградусная • 26 декабря 2025
Ответ дляLydmila408
Обвал буде.
Все к тому йде.
Які підстави?
Lydmila408• 26 декабря 2025
Ответ для40каградусная
Які підстави?
Ви страус?
автор 40каградусная • 26 декабря 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Конечно будет. Это сейчас у нас шампанское рекой, дальше будет похмелье.
Если что я купила квартиру.
І що жалкуєте, щр купили?
Усатая полосатая• 26 декабря 2025
Ответ дляLydmila408
В Одесі,Харькові беріть.
Там ціни впали.
в Запоріжжі краще
бифидобактерияЖоржик• 26 декабря 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Моєму однокласнику ставили трійки, лиш би його здихатись зі школи. Нічого, тепер поважний чоловік, від нардепа до нардепа помічником- рішалою кочує
Княгиня пітьми• 26 декабря 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Это если будет вся остальная страна, потому что столицы без страны не бывает. Выехали до войны в 22? Да, есть такие умные люди, но я бы не сказала, что прям очень многие
Кумедний ґудзик• 26 декабря 2025
Я в Сумах продаю не дорого. Хочете?
бифидобактерияЖоржик• 26 декабря 2025
Ответ дляLydmila408
.
Будинок свекрухи купив сусід-військовий дочці, після свого другого поранення. Зі словами ’в разі чого, хай дитина матиме пам´ять про мене’. А ще він впевнений, що захід сусіди не дадуть окупувати, якось так
бифидобактерияЖоржик• 26 декабря 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Тцк-шників забули, вони теж беруть.
Ті гребуть, а не беруть
Джинци на Флісі• 26 декабря 2025
Купила в Києві, ще рік тому
Зараз ціна на таку ж +7тис $
Твердая валюта• 26 декабря 2025
Я без б, купила летом
Швидка Настя• 26 декабря 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Купила в Києві, ще рік тому
Зараз ціна на таку ж +7тис $
выставлять можно и на 10 дороже главное за сколько купят в итоге
Атятя_тётя• 26 декабря 2025
Были бы деньги- купила бы в Одессе
Джинци на Флісі• 26 декабря 2025
Ответ дляШвидка Настя
На в оголошення і плюс 10, 12 тис.
Такої ціни, як була рік тому і близько немає
Якщо гарний та новий будинок, то швидко все розкуповують. Мені пощастило ще по переуступці купити і платити високі податки
Джинци на Флісі• 26 декабря 2025
*не платити
Непогодка• 26 декабря 2025
В Україні - ні , не купила би
А продала би
Бриджит_Фрикандо• 26 декабря 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
І чому ринок нерухомості повинен відреагувати падінням? житла все менше, людей без житла все більше, люди отримують сертифікати за зруйноване житло. Попит росте з чого б нерухомості дешевшати?
Непогодка• 26 декабря 2025
Ответ дляLydmila408
Обвал буде.
Все к тому йде.
Lydmila408• 26 декабря 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Житла меньше,а людей ще меньше і меньше.
Бриджит_Фрикандо• 26 декабря 2025
Ответ дляLydmila408
Ні, людей не дуже меншає. Хтось жив двома-трьома сім´ями в одній хаті, то вже задовбались, та роз´їжджаються.