Копирайторша• 26 декабря 2025
А є такий крем (бажано нічний) який підходить всім?
Щоб зволожував і трохи робив упругішою шкіру обличчя якому 40 років. Комбінована шкіра, т-зона більш жирна. Соромно зізнатися, ніколи не була у косметолога. Зараз іноді використовую доктор сюрікал, звичайний зволожуючий. Хочеться щось щоб сказати «вау»
Апрель Ивановна• 26 декабря 2025
Мені донька порадила
Перед сном очистили шкіру. Нанесли тканинну маску, і тримаєте як можна довше, годину.
На ранок дійсно шкіра пружна та сяяюча
Застряла• 26 декабря 2025
Так это любой увлажняющий крем или сыворотка. У меня корейский вот такой в паре с сывороткой от медик.
Просто звязда• 26 декабря 2025
Від чого ви хочете вау сказати? Гарна шкіра це постійний домашній догляд, а не деколи мажусь
Сладкий лимончик• 26 декабря 2025
’Вау’ від крему не буде. Але найбільш наближений до цього результат вам дасть ретинол. Який - обирайте самі. Можете спробувати medik8 crystal retinal 6, наприклад. Але ж і вдень тоді спф не забувайте, пігментація вас не прикрасить
Пожарник• 26 декабря 2025
догляд - це не тільки нічний крем + ’Зараз іноді використовую доктор сюрікал’
це постійна робота - зранку спф в будь яку пору року, маски, скраби, сироватки...
Копирайторша
• 26 декабря 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Мені донька порадила
На ранок дійсно шкіра пружна та сяяюча
А якому саме? Ви алергік? В мене ще й реакція може бути. Чутлива шкіра, тому і не наношу нічого майже все життя.
Копирайторша
• 26 декабря 2025
Ответ дляПросто звязда
І його може тільки косметолог підібрати… я чесно скажу, не маю на це коштів. Чи все ж варто хоч раз піти аби все підібрати?
Копирайторша
• 26 декабря 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Як же це все складно для людини яка не в темі 🥺. Якщо в бб є спф, цього досить?
Задолбулька• 26 декабря 2025
Ответ дляКопирайторша
тоді спробуйте через чат гпт ,розкажіть про шкіру ,покажіть кілька якісних фото ,фото того що у вас є із догляду і попросіть підібрати догляд і написати що за чим
Просто звязда• 26 декабря 2025
Ответ дляКопирайторша
Я підбираю сама, беру на розпив.
На кідстафі є чудовий косметолог, який вам підбере по потребах
Копирайторша
• 26 декабря 2025
Ответ дляЗадолбулька
О, цікава порада, дякую.
Копирайторша
• 26 декабря 2025
Ответ дляПросто звязда
Я підбираю сама, беру на розпив.
Онлайн?
Задолбулька• 26 декабря 2025
Ответ дляКопирайторша
О, цікава порада, дякую.
якщо будете замовляти догляд ,то раджу подивитись на корейський сайт з безкоштовною доставкою від 60 баксів -JOLSE.Донька там скупила вже пів магазину на новорічні свята
Просто звязда• 26 декабря 2025
Ответ дляКопирайторша
Онлайн?
Так. По фото. Якщо цікаво, відкрийтесь я вам напишу її профіль в особисті
Ответ дляПросто звязда
Напишіть будь ласка
Бяки-козяки• 26 декабря 2025
Ответ дляКопирайторша
Косметолог тоже не подберет. Косметолог будет рекомендовать ту косметику, с которой работает сам. И не факт, что на эти средства не будет аллергической реакции.
Просто звязда• 26 декабря 2025
Ответ дляAlena_Kunica_
Напишіть будь ласка
Написала. Надіюсь була корисною
Копирайторша
• 26 декабря 2025
Ответ дляПросто звязда
Написала. Надіюсь була корисною
Дякую🌺
Приму в дар• 26 декабря 2025
Соромитись нема чого. Косметолог це опція і по бажанню, а не якийсь там показник любові до себе і бла-бла-бла
Ні від якого керму «вау» ви не скажете, старіння це неминуче. Крем у вас гарний, але трохи не під ваші потреби. Я б додала Ліфтинг-крем із ресвератролом та екстрактом журавлини цієї ж фірми, тонер та якусь вмивалку. Взагалі краще використовувати продукти однієї ТМ та лінійки, вони як правило доповнюють один одного і тоді більш гарний результат
тянитолкайка• 26 декабря 2025
Ответ дляПриму в дар
Нівея
Приму в дар• 26 декабря 2025
Ответ дляБяки-козяки
Та питання не лише в алергії. Це насправді рідко буває. Більш імовірно те, що ціна буде висока, а сама косметика насправді посередня.
Сладкий лимончик• 26 декабря 2025
Ответ дляКопирайторша
Якщо ви його наносите жирненько і при довгому дні оновлюєте, тоді досить. Ну і який спф? 20 чи 50?
Тримаю свічку• 26 декабря 2025
У меня такой вау эффект был только от ночного крема Медик8. Попробовала его у подруги и просто влюбилась. Это просто крем, но насколько он комфортный и коже после него приятно - это капец просто. Купила себе пока миниатюру, но чувствую что и полноразмер придётся покупать потом. Кожа тоже комби, 33 года. Кстати, фиолетовую сыворотку Медик8, что выше показывали, тоже пробовала - мне она никак, корейские дают не хуже увлажнение. Умывалка их тоже была и особо не впечатлила. Но крема приятно удивили. Дорого, но разницу чувствую.
Сладкий лимончик• 26 декабря 2025
Ответ дляКопирайторша
Ні. От взагплі косметолог для підбору косметики не потрібен. Це я каду як людина, яка маж можливість ходити до косметолога. Більшість рекомендує косметику, на якій вони прауюють чи яку можна купити в їх салоні. Ну плюс-мінус подивляться, жирна шкіра чи суха, які найбільші її проблеми. Хто заважає це прочитати самій на сайті тієї косметики? А чи підійде насправді шкірі рекомендоване - то пальцем в небо, я неодноразово креми по 100уо вимазувала на руки чи п´яти.
Поради тут на форумі по вашому фото в гарній якості, опису проблем і вказаному бюджету будуть нічим не гірші, зуб даю (а стоматолог дорожчий за крем
). Ну чи чатжпт спитати, але він насправді дуже багато аналізує реклами для своїх відповідей, тож йому б довіряла менше.
Сладкий лимончик• 26 декабря 2025
Ответ дляБяки-козяки
Реакции - одно. А емть еще куча индивидуальных особенностей, которые косметологи точно так же не предусмотрят. У меня кожа плохо впитывает средства. И даже то, что мне рекомендовали как ’очень легкое, сама пользуюсь в 300-ступенчатой рутине’, для меня оказывалось не лучше сливочного маслица. Перечитать кучу коментов обычных покупателей полезнее, чем послушать супер-косметолога, как показал опыт (и то не гарантия)
Сладкий лимончик• 26 декабря 2025
Ответ дляПриму в дар
У однієї тм щавжди будуть як бомбезні продукти, так і відстій. Навіть в рамках однієї лінійки. Тому краще обирати кожний засіб за потребами шкіри і перевіряти їх сумісність, о щодо сумісності чатбот нормально допоможе якраз
Сладкий лимончик• 26 декабря 2025
Ответ дляТримаю свічку
Какой именно крем?
У меня ближе всего к ’вау’ эффект от ретинола (медик8 и элайз оф скин, оба рабочие).
Умывалка у медика для несухой кожи только одна хорошая - surface radiance cleanser, но и таких же очень много, в корее, например. Прям впечатлилась я умывалкой для жирной кожи ZO, но не зимой под ретинол. Из медика еще могу смело рекомендовать бальзам для губ mutiny, работает как маска, но с легкой текстурой.
Сыворотки их вообще ни о чем мне, на декольте и руки пошли.
КарамбОлька• 26 декабря 2025
Я б спочатку забила лазерну шліфовку, чи хоча б пілінг, а потім вже крем підбирати. Уявіть скільки за 40 років там ороговівших клітин, це все треба очистити.