Твоя сусідка• Изменено сегодня в 13:37

Як люди з глузду з´їхали, чи так задумано - тцк

Один дідора у 52 додумався ’замінувати тцк’ і тепер сяде на п´ять років, вийде у 57.
Ну йому то требуло чи чогось добився?
Ще один придурок напав на тцк з ножем, поранив, тепер сяде.
Чого добився і що довів?
А ще була епічна новина, тцк хотіли зупинити автомобіль, а водій почав тікати.
Сховався.
Натовп активних перехожих побачив те іпочав бити тцк палками і руками.
А один штучний інтелект десь взяв лом 😳 то взагалі питання, я наприклад, уявлення не маю, де можна знайти лом 😳
І зламав ребра працівнику тцк, пошкодив легені.
Чого добився?
Ті чоловіки, як не дивно, отого і добивалися, чисто на підсвідомому рівні, що нападуть на тцк, їх посадять і в тюрмі можна сховатися від мобілізації.
Ви з тієї точки зору дивилися на напади на тцк?
Маю на увазі ситуації, коли нападають чоловіки
Миззери• 2 часа назад
Ответ дляНадпотужнаПотужність
тецекашница или просто болезная?
Наверное родинка тцкшника , вон как защищает
Lor111etta• 1 час назад
Ответ дляТвоя сусідка
То українська армія і вона потребує ротації.
А оскільки чоловіки щосили ховаються то тцк...
Я це знаю.
От Ви прикладом нас заохочуєте,чи як?
Natalia505• 1 час назад
Це ви так жартуєте? Людям терпець вже увірвався. Це лише початок.
Natalia505• 1 час назад
Ответ дляТвоя сусідка
Якої ротації? Демобілізації взагалі не існує. Її ніхто не розглядає. Ніхто на 30 років служити не хоче йти і це зрозуміло.
Teonaa• 1 час назад
А шо, штучний інтелект уже десь по якомусь місту ходить?! Де?!