artemzalizniak• 26 декабря 2025
Підкажіть стоматологію в Полтаві, де можна лікувати зуби всією сім’єю.
Хочу знайти в Полтаві перевірену стоматологію, куди можна ходити всім разом, щоб з дітьми вміли працювати, був якісний сервіс і без “сюрпризів” по ціні. Підкажіть, будь ласка, перевірені місця, куди ви реально ходите сім’єю.
бифидобактерияЖоржик• 26 декабря 2025
Ми в Медіоні лікуємо зуби. Дитячі стоматологи, то взагалі пісня
кожен раз, коли приходимо, то я просто задоволення отримую. Наскільки дитячі стоматологи зараз відрізняються від тих, які лікували дітей 30-40 років тому, коли я була дитиною.
Взагалі в Полтаві дуже багато хороших стоматологвчних клінік. Професорська стоматологія, Біо Дентал і т.д
кожен раз, коли приходимо, то я просто задоволення отримую. Наскільки дитячі стоматологи зараз відрізняються від тих, які лікували дітей 30-40 років тому, коли я була дитиною. Взагалі в Полтаві дуже багато хороших стоматологвчних клінік. Професорська стоматологія, Біо Дентал і т.д
Сонячний зайчик• 26 декабря 2025
Професорська. Але в мене гарний стоматолог дорослий в іншій. Вам принципово разом?
SerhiiMarchenko• 28 декабря 2025
Спочатку приводив дитину в Пальміра Дент на огляд, подивитись, як взагалі працюють, а потім вже й сам записався. Лікарі уважні, атмосфера спокійна. Загалом клініка залишила хороше враження, можу рекомендувати.