Кринжова баба• 26 декабря 2025
Мама у лікарні. Діагноз РДР Важкий депресивний епізод. Чи можлива відстрочка?
Мама потрапила у лікарні. Діагноз РДР(Рекурентний Депресивний Розлад), Важкий депресивний епізод. Чи можлива відстрочка по догляду?
Кринжова баба
• 26 декабря 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Вона на інвалідності?
Тільки на днях у лікарню поклали
Крошка Енот• 26 декабря 2025
Ответ дляКринжова баба
Тільки на днях у лікарню поклали
Нет конечно) пролечат-выпишут через пару недель маму
Джага-джага• 26 декабря 2025
Основания для отсрочки прописаны. Высасывать из пальца не получится
ТигрЛьвович• 26 декабря 2025
Ответ дляКринжова баба
Тільки на днях у лікарню поклали
Тоді яка відстрочка?
Буде інвалідність- тоді можливо і відстрочка.
Ще і довідка потрібна, що потребує постійного догляду.
Спішу - перекидаюсь• 26 декабря 2025
Ответ дляФуліганка
Вас в цій ситуації головне, що турбує, то відстрочка?
А вас бы это не тревожило? Как помогать матери, если служишь? Или вы прилетите на вертолёте лечить мать автора?
Всміхайлик• 26 декабря 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Тоді яка відстрочка?
Так,інвалідність,яка ще потребує догляду і відсутність інших можливих доглядальників
Триндичіха Байрактар• 26 декабря 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Есть родственники, пусть они помогают, а то сильно много умных развелось
Видящие_помогите• 26 декабря 2025
Ответ дляВсміхайлик
А як підтвердити відсутність інших доглядальників, якщо ще діти в інваліда є, але фактично доглядати вони не будуть. Є якісь шляхи для цього?
Всміхайлик• 26 декабря 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Якщо діти не інваліди,пенсіонери чи служать,то словами не підтвердиш.
ТигрЛьвович• 26 декабря 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Ніяк тоді мабуть. То вже внутрісімейні проблеми. Обов´язки у всіх однакові.
Додекаэдр• 26 декабря 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Помогать в чем? Вы точно прочли тему? Где увидели, что мать требует ухода?
тянитолкайка• 26 декабря 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Живуть окремо і мають дітей, матері одиначки
Всміхайлик• 26 декабря 2025
Автор,по депресії групи не дають.Шизофренія,так.Зараз з псих групами взагалі не реально.Недавно сусіди хотіли сина покласти,то вийшов санітар з приймального і показав на вихід.Ніхто з лікарів поліклініки не поклав,додому табл пити.
Совбез• 26 декабря 2025
шансів 0,маму будуть тримати у лікарні , підберуть ліки і відпустять .Це не привід для відстрочки
Видящие_помогите• 26 декабря 2025
Ответ дляТигрЛьвович
А якщо інші діти зі своїми родинами закордоном?
Крошка Енот• 26 декабря 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Пусть приезжают из заграницы или маму заграницу забирают. Это все внутрисемейные обстоятельства, они ни на что не влияют
ТигрЛьвович• 26 декабря 2025
Ответ дляВидящие_помогите
І що? Не потрібно доглядати за хворими батьками?
Свекруня• 26 декабря 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Тоді яка відстрочка?
Для отстрочки по уходу инвалидность не нужна. Только справка, что требуется уход
Малявка ще та• 26 декабря 2025
Автор ЛКК з когнітивними порушеннями. Якщо дадуть, то хай подає документи в цнап. А далі як буде, ніхто нічого не гарантує....
Свекруня• 26 декабря 2025
Ответ дляВидящие_помогите
По какой причине не будут? Не хотят? Тогда никак.
Видящие_помогите• 26 декабря 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Потрібно, щоб доглядав той, хто зараз служить вже 4 роки, бо мама 2гий інфаркт на цій почві може отримати
ТигрЛьвович• 26 декабря 2025
Ответ дляСвекруня
Здоровій людині дадуть таку довідку?
А якщо людина хвора, то простіше інвалідніть оформити.
У мене тітці дійсно дали таку довідку без інвалідності, але їй вже 87 років.
Свекруня• 26 декабря 2025
Ответ дляВидящие_помогите
И что?
Свекруня• 26 декабря 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Так не получится, если есть другие дети