Послушная• 25 ноября в 18:38
Коли брати довідку для садочка?
Дитина захворіла, лікуємося вдома. Для садочка треба довідку про відсутність дитини тиждень? Коли йти за довідкою для садочка? Коли дитина буде здорова чи зараз звернутися до педіатра?
Білка в колесі• 25 ноября в 19:06
Обычно обращаются в начале болезни чтоб установить диагноз. Потом берут справку.
Престидижитатор• 25 ноября в 19:10
Я обращалась к педиатру в начале болезни. За справкой шла когда ребенок был уже здоров и планировала вести в садик.
Просто ’про отсутствие’ ребенка в садик справка не нужна. Про отсутствие берется справка для школы, если ребенок болеет.
Бандитка Сью• 25 ноября в 21:40
Наш педіатр на старті захворювання нічого не виписує: рясне пиття, збивати температуру, промивати носа. Все.
Якщо немає ускладнень або специфічних симптомів, ідемо по довідку, коли вже здорова перед садочком.