Смурфетта• 26 декабря 2025

Чи можна пити мелатонін коли вночі прокидаюсь о 24-1 ночі?

Перед сном приймаю магній , хоч рекомендують з ним і мелатонін приймати , але навіщо приймати ,коли я сама відразу засинаю ?
Янгол в камуфляжі• 26 декабря 2025
Можно. Только толку от него 0. Хоть ночью, хоть днем. Плацебо
автор Смурфетта • 26 декабря 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я засинаю від мелатоніну .
Olena_vitamin• 26 декабря 2025
Мелатонін звичайно не плацебо і доволі діючий, але це гормон і краще до нього звертатись у останню чергу. Коли все інше не працює і краще погодити це з лікарем, бо важливо знайти саме причину, чому ви погано спите. Спробуйте Л теанін 200 мг + магній гліцинат 400 мг. Можливо не дуже хороший магній у вас, а Л теанін буде класно розслабляти, я так п´ю, це кайф)
Броніки для Моніки• 26 декабря 2025
Ответ дляСмурфетта
Я засинаю від мелатоніну .
я тоже.
Можно принимать 1 час ночи.
Girly_girl• 26 декабря 2025
Да, его нужно применять , когда вы не можете заснуть природным путем. Плюс нужно применять рабочую дозу, а не 3 мг