Маю натхнення• 26 декабря 2025
Запах со рта
Какими эффективными средствами обычно убираете? Что используете для свежего дыхания?
ФрекенБок• 26 декабря 2025
Это или зубы с кариесом или кишечник . Нужно устронить причину а не следствие
Плакулька• 26 декабря 2025
Це можуть бути зуби, шлунок або ж горло, тонзиліт хронічний, наприклад
Якщо причину не прибрати, то запах все одно буде зʼявлятися.
А так маскують запах спреї, жуйки. Що ж ще. Якщо проблема з ротової порожнини, то бактобліс можна спробувати, але він золотий по ціні
Ламборджини• 26 декабря 2025
Бактобліс пробувала, ефект є, запаху немає, але поки користуєшся ним, потім він всеодно повертається.
Ще можна Деквадол таблетки спробувати, там в показаннях теж є неприємний запах ротової порожнини
Бешене сарі• 26 декабря 2025
Прибрати карієс, запалення ясен - до стоматолога. Якщо проблеми зі шлунком - до гастроентеролога. Можна пити рідкий хлорофіл з м´ятним смаком вранці і ввечері натщесерце місяця 3, прибере запах від гниття. Чистити зуби 2р/д плюс користуватися зубної ниткою, іригатором. Ополіскувач для зубів після їжі щоразу. Спрей, жувальна гумка, бутончики гвоздики. Зчищати вранці білий наліт з язика. Не їсти смердючі продукти.
Але першочергово прибрати проблеми в ротовій порожнині.
Маю натхнення
• 26 декабря 2025
Ответ дляБешене сарі
Хлорофилл реально помогает?