Ця історія викликала різні почуття серед моїх знайомих.Хтось співчуває українці,яка потрапила в окупацію під Покровськом.Хтось говорить,що то дуже символічно що ждуни таки дочекалися русский мир і сконали в ньому.
А ви як думаєте?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Співчуваю цій сім´ї
Ждуни отримали те,на що заслуг
Свій варіант
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
До де там статистика? Чи крім порушення правил і переходу на особистості сказати нічого?
До речі,я вас не питаю в якому саме мухосранську за Уралрм ви проживаєте)))
Magnifique_• 28 декабря 2025
Ответ дляNoella_
Тобто, щурі які потікали за кордон і воюють з дивану чужими руками, трохи краще за тих, хто наводить на своїх же?))
Ви хоч самі зрозуміли, що написали? Але написали правильно!
сама себе перемудрила.
Строчи далі!
Ви не розумієте! Вони за кордоном поїхали бути корисними для України, для того і потікали!! А в себе на Батьківщині не приносили користі ніякої, як гнилі колоди були. Неньку люблять як тещу, чим подалі від неї- тим сильніше
Ответ дляMagnifique_
Це просто різні сорти лайна. А закордонні патріоти - це психіатричний діагноз, і душевна гниль
Закордонні патріоти-то український ресурс,який не дає всіляким нетребкам і отребкам виступати / показувати/ просувати ’ русский мир’ в Європі і Північній Америці,це ті,хто регулярно нагадують урядам демократичних країн,що росія країна-терорист.
Саме тому і плющить рашистських тролів,як чортів від ладану.
Ответ дляBloomBom
Удалено администрацией...
Тут немає ні слова про професію затриманного,а на вас скарга за поширеннч російських фейків
Magnifique_• 28 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Ответ дляNoella_
сама себе перемудрила.
Строчи далі!
Щурі,це ті,які сидять на прифронтових територіях і здають координати зсу ворогу.А ще ті переселенці,які розповзлися по-всій країні,і працюють навідниками на підприємства впк і енергетичний комплекс.То навіть не щури,а гниди,яких треба давити,як гнид.
Ответ дляShoosha
Есть довоенные рейтинги. Я выше писала. И скидывала. Все в открытом доступе. Украина в криминальном топе.
Довоенные-это до 2013 года?
Magnifique_• 28 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
То їдь і дави, можеш закордонний батальйон з собою прихопити
Ответ дляShoosha
А почему обязательно крайности
Ні,то не крайності.
Бо перші корисні Україні,а другі мають,в решті решт,те,що заслуговують( як героїня цієї теми)
Ответ дляMagnifique_
Деякі люди ’ гнилі колоди’ скрізь,як героїні допису і всі хто тут розповідає про ’ нормально жить в оккупации’.
Magnifique_• 28 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ні,то не крайності.
Удалено администрацией...
Magnifique_• 28 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Егеш, оця муть з репертуару Денисової якраз для щурів, своїх гнид, і корисних ідіотів)
Можеш жувати весь тиждень)
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Точно не мають? Чи то так машка захарова-алколічка вам так в розказала?
А я от знаю з десяток ’ культурних заходів’ росіян,які були скасовані завдяки саідомості українських громадян в демократичних країнах світу.
Ответ дляMagnifique_
Я як раз цим і займаюся)))
Magnifique_• 28 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Та я знаю все, що ти можеш розказати, і знаю чого це варте
А саме головне - на фронті це дуже ’допомагає’
Magnifique_• 28 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я як раз цим і займаюся)))
Удалено администрацией...
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Magnifique_• 28 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Ти розкажи де твій клон RINA подівся?
Піймали все-таки адміни за здорову дупу?))
Ответ дляMagnifique_
Можеш жувати весь тиждень)
Ні,ця муть сама реальна,зафіксована навіть рашистським кривосуддям і дуже показова для любителіа росіі в Україні,що вас чекає,коли з тою росією зустрінетеся,як і в Волновасі випадок-100% бумеранг прилетів миттєво.
Ответ дляMagnifique_
Фронт іде не лише на землі,і кому,як не рашистським тролям цього не розуміти.
Тому і біснуються тут,бо не здатні ні на що впливати
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Magnifique_• 28 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вся надія на тафельщиць за кордоном , і проплачених недолугих маньок в інтернетах))
Ответ дляMagnifique_
Ти розкажи де твій клон RINA подівся?
Цей розбанили і той закрили за моєю згодою.А ти,я бачу,мій фанат))))
Magnifique_• 28 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Ответ дляMagnifique_
Ну не варто всіх міряти власною міркою.Дехто має розум і можливості,а інші ні першого,ні другого.
Magnifique_• 28 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Magnifique_• 28 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Свідомо залишились в окупації лише ждуни,які чекали русский мир ( за винятном хіба що дуже літніх людей і то...).Це не лише моя думка,але й 90% українців( і тих,хто виїхав з окупованих територій в тому числі)
Колаборантів і ждунів я українцями не вважаю-то злочинці,які заслуговують на покарання і осуд українського суспільства