Повелитель бітка• 26 декабря 2025

Недорогий але якісний міцний алкоголь в АТБ порадьте

Хочу щось купити на випадок неочікуваних гостей, які не вживають вино. Але останній раз міцний алкоголь вживала дуже давно, і це був якийсь дешевий коньяк. Єдине, що пам´ятаю, голова після нього не боліла і яскраво виражений дубовий смак. Але не бачу в нашому АТБ великого асортименту і більшість називається алкогольним напоєм. Хто розуміється в міцних напоях, що б порекомендували?
Марс атакует• 26 декабря 2025
Мне этот коньяк нравится. Голова не болит от него. Не знаю, есть ли в АТБ.
Освічую темряву• 26 декабря 2025
Ответ дляМарс атакует
А что Старій Кахети уже не в моде?
автор Повелитель бітка • 26 декабря 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Тогда только коньяки/бренди украинские или армянские.
Дякую.
Ответ дляЯ только за!
если честно, автор.. хотят чтоб угостили- пусть привозят свое. ну у вас не ресторан же?
я всегда со своим хожу в гости
Кажу про неочікуваних. Родичі зазвичай неочікувано приїжджають, без алкоголя, але привозять якісь овочі, консервацію (ми не консервуємо), м´ясо. Не скажу ж я, везіть ще й алкоголь. А старі друзі можуть приїхати зненацька, бо бувають поблизу у справах. Також не з порожніми руками заходять, а у мене часто навіть пригостити нічим.
Ответ дляПопразендовна
Краще в Метро на вихідні .Там точно алкоголь настоящий.
В Метро взагалі не буваю - три пересадки в один бік, це не менш ніж півдня треба витратити. Тому й запитую про найближчий супермаркет.
Ответ дляМарс атакует
Немає.
Я только за!• 26 декабря 2025
Ответ дляПовелитель бітка
то держите что- то угостить. упаковку бисквита с атб и штук 6 пачек кофе порционных. и все.
я бы не парилась, что привезли- тем и угощают. ну и печеньем из заначки . хотят водки- пусть скажут спасибо, что вы что- то достали из загашника, а вы еще ищете что- то там.. всем не угодишь!
Трільчиха• 27 декабря 2025
Сходите в okwine. Джин, ром.
Молчавочка• 27 декабря 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Без смакових добавок. Це не для когось конкретного, а на випадок, якщо хтось із старих друзів, колег чи родичів, з якими рідко бачимось, вирішить заїхати на свята, а у мене вдома лише вино, яке не всі з моїх знайомих вживають.
Очень советую Altmeister
Травяной лидер,вкусный. Бывает на скидках,до войны был( сейчас не знаю, думаю тоже должнн)
Мусик Пусик• 27 декабря 2025
Брала такий по акції в Сільпо по моєму за 450грн. Сказали, що хороший. Бо я міцні теж не п´ю
Марс атакует• 27 декабря 2025
Ответ дляОсвічую темряву
А что Старій Кахети уже не в моде?
Вы когда в последний раз тот модный Кахети пили? Сто лет назад был достойный коньяк, а сейчас одно название осталось, шмурдяк.
Марс атакует• 27 декабря 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Немає.
В Варусе есть, ещё и в акции