Пліснявілий сир• 27 декабря 2025
Які риси говорять про те, що в жінки є виховання, «порода».
Дівчат, відпочивали в компанії з друзями, всі мамочки, компанія твереза, жартували, сміялися. Подруга поділилась відео, як ми передавали привіт подрузі закордон. І я послухала себе, то матюк якийсь не доречний, то верещу на весь заклад «прикоооол». Ну словом, я собі сама зі сторони не сподобалась.
І хотіла б прокачати в себе культуру і ті риси, які в суспільстві називають «породою». Я не люблю це слово, бо це більше про тваринницькі теми, оця порода. Але суть ви зрозуміли.
Як прокачати в собі таку поведінку, яка говорить про те, що ти культурна вихована людина, яка вміє себе «нести» і в компанії будь-якого рівня виглядатиме гідно? Бо є дівчата, які прям по королівськи себе поводять і я не про понти, це навпаки дешево, а саме про культуру. Про гідність
Мої перші думки: так жінка ніколи не допустить мат і якийсь підлітковий сленг.
Які у вас спостереження?
пьЯНА• 27 декабря 2025
Ответ дляХвильоватиша
Мат нежелателен, но важнее уважение ко всем людям без исключения, хорошие границы в общении. Внешне - ровная осанка, отсутствие суетливости, привлечения внимания, угодливости. Она не доказывает свой статус. Опрятный внешний вид без вульгарности
ви правильно все написали. я б іще додала спокійний голос.
Біле пальто• 27 декабря 2025
Ответ дляпьЯНА
згодна з вами. мій тато, наприклад, з глухого села, батьки прості люди, хоча й прилічні. виховував себе сам - як поводитися, як спілкуватися, як їсти.
він багато читав, не матюкався, не бухав, після їжі завжди казав ’дякую’, завжди перекидувався парою слів із сусідами в ліфті, міг перевести на жарт неприємну суперечку, подавав дамі пальто, чистив нам з мамою взуття. начебто і прості речі, але теж треба вміти.
Бо у вашого батька є прагнення, спостережливість, жага до знань. Це дуже багато значить, він сам себе виховав до такого рівня, адже був у цьому дуже зацікавлений. Його внутрішній компас не дозволяв йому поводитися огидно. ’Порода’ не значить, що людина не може бути з села, ні! Порода - це внутрішній стан у тому числі, коли у людини свій рівень розуміння і самоповаги дуже високий, це вважайте в крові. Плюс ви пишете , що його батьки були виховані прилічні. Це приклад в родині що можна, а чого не можна для дитини, йде змалечку і буде передаватися вам
Чорнобаївка• 27 декабря 2025
Ответ дляБлакитне небо
А, ещё, автор ,у нас в обществе не любят таких ’интеллигентных’ Любят ’своих в доску’ К сожалению.
Це точно. Будете як біла ворона.
пьЯНА• 27 декабря 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я розумію, про що ви. Такі манери набувають з дитинства, в дорослому віці це важко, треба постійно себе контролювати: рухи, мову, осанку, жести, посмішку. Вам треба багато дивитися відео, як поводяться аристократи, наприклад, і копіювати них.
Спочатку буде важко, але уявіть, що ви граєте в кіно. По 10 хвилин, потім по 20, і так додавайте час, поки не звикнете.
є дві якісь принцеси/баронесси Монако, молоді дівчата, вони цілий блог ведуть про манери, показують всім, як їх учили заходити в кімнату, вести розмову, поводитись за столом.
от не ручаюсь за їх титул, але точно аристократки, і не пригадую, звідки вони точно, може француженки, але вони досить популярні.
Намагалісь знайти їх на Ютубі - не знайшла. але там просто безліч відео з мільйонними переглядами про гарні манери. треба просто англійською шукати.
Лепешечка• 27 декабря 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Це точно. Будете як біла ворона.
«В товаристві горбатих стрункість вважається каліцтвом»
пьЯНА• 27 декабря 2025
Ответ дляБіле пальто
це я написала як приклад, як ілюстрацію вашої тези, що людина може сама себе виховувати, маючи базову самоповагу і мотивацію.
зі мною в університеті вчилися студенти з села і вони прямо дуже інтелігентні були, багатьом міським хабалкам давали фору. я ще тоді помітила, що село/місто не визначає інтелігентність і вихованість людини. але от аристократів, скажімо, виховують так з дитинства, і за ними тягнуться й інші шари населення, а де у нас в країні аристократи, еліти, з кого брати приклад, з Колі-котлети?
пьЯНА• 27 декабря 2025
я якось дивилася відео, де англійський експерт із стосунків давав поради жінкам, як подобатися чоловікам)
так там все те саме було - самоповага, приязне ставлення до всіх. пряма спина, плавні рухи, спокійний голос, відсутність суєти і істеричності. радили йти на танці, щоб краще володіти своїм тілом, подобатися самій собі. займатися чимсь, що захоплює, мати свої інтереси, своє насичене життя. тримати кордони, ставити високо свою планку))
Борисфенка• 27 декабря 2025
Ответ дляЗлюка бобер
При чем здесь прекрасное занятие к породе? )) Она приятная женщина и хорошая мама, но тема о породистых женщинах, умеющих преподнести себя в любом обществе.
Для цього треба бувати в тому обществі.
А авторка буває на п´янках. Потім дивиться відео і печалиться, що її поведінка зовсім не аристократична.
Невгамовна сила• 27 декабря 2025
Ответ дляДонька подруги
Почитайте книги что-ли, займитесь развитием
Відносите себе до інтелігентних і вихованих мабуть
Помиляєтеся
Птица Говоруша• 27 декабря 2025
Была в дорогом отеле там почти все женщины такие,
Но кар как это скучно, они прям не смеются, юмор отсутствует, жизнерадостность и живость тоже
Раньше завидовала , в теперь нет
Это очень скучно
Жизнь одинаковая каждый день, это не мое
Люблю эмоции, чувства, всплеск , это красиво и интересно,
Раньше завидовала , в теперь нет
Это очень скучно
ША! я прийшла!• 27 декабря 2025
Ответ дляБлакитне небо
Ну це у вас не люблять, а у нас люблять
Борисфенка• 27 декабря 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Раньше завидовала , в теперь нет
Это очень скучно
Раньше завидовала , в теперь нет
Это очень скучно
А поматюкатися у камеру під час привітання подруги - це ’всплеск емоцій’, без цього ніяк?
Птица Говоруша• 27 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Я про маты не писала, можно и без них быть веселой, лучше чем постное унылое лицо королевишны
Борисфенка• 27 декабря 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Чому королевішна не може бути веселою, що за крайнощі?
Але це можна робити з гідністю.
Птица Говоруша• 27 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Але це можна робити з гідністю.
А вы этих людей видели? Они подавляют эмоции
Такое ощущение что нет
Они превыше эмоций, они элита
Такое ощущение что нет
Они превыше эмоций, они элита
Птица Говоруша• 27 декабря 2025
Кстати автор, актеры умеют играть и перевоплощаться, нужно тренироваться смотреть фильм, на этих людей, перенимать эти манеры,
Можно быть в разной ситуации разной, но тренировки
Борисфенка• 27 декабря 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Такое ощущение что нет
Они превыше эмоций, они элита
Такое ощущение что нет
Они превыше эмоций, они элита
Згадала похорон моєї бабусі, я в соплях і сльозах, мама сказала ’Припинити істерику і поводитися пристойно’. Тоді в дитинстві мені це здавалося черствістю, зараз те саме кажу дітям.
Те саме з веселощами - пити можна можно помірно, сміятися можна не до істерики.
Неконтрольовані емоції в купі з відсутністю виховання і дають той ефект, який не сподобався авторці на відео ’Верещала, як свиня, виглядала, як хабалка’.
Похвально, що вона над цим задумалася. Наступний етап - вчитися контролювати свої емоції і поміняти коло спілкування.
Птица Говоруша• 27 декабря 2025
Я человек общительный и простой, и люблю знакомиться с новыми людьми, бывает в разных ситуациях поддержку получаю,
Но когда на моем пути попадаются такой тип люн, они не идут на контакт, ... Спрятаны в своем панцире,
Птица Говоруша• 27 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Я с вашей мамой не согласна, выход эмоций спасает от многих заболеваний, лучше наружу чем в себе
Кстати это научно доказано
Могут подумать о вас плохо, почему мы постоянно хватаемся за чужое мнение
Если конечно замуж выходить нужно конечно держать эмоции под контролем
Кстати это научно доказано
Борисфенка• 27 декабря 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Кстати это научно доказано
Ніхто не заважає знайти вихід емоціям. Але є різні форми, і правила поведінки в суспільстві.
Мордобої - це також вихід емоцій. Я один раз на таку гулянку потрапила, мало не посивіла, всі родичі-друзі, спочатку пили і сміялися, потім відгамселили один одного ногами, племінник рідного дядька бив, потім сіли далі пити і сміятися.
Я довго була в шоці і в ту компанію ніколи більше не ходила.
То якщо у авторки така компанія, звісно, що їй нема де вчитися ’породі’.
Дуже дуже вумна• 27 декабря 2025
По-моему, тут только две переменные: самооценка/уверенность в себе и уместность/контекст ситуации. Манеры и стиль поведения сильно отличаются в зависимости от места и контекста: на работе одно, с детьми в песочнице другое, в ресторане третье, в оперном четвертое. И не бояться чувствовать себя человеком, где бы вы ни были.
Птица Говоруша• 27 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Ну это вы уже про крайности, маты и битьё , это уже низший уровень... Притом он вылазит на ружу при пьянке...
Я больше говорила про простоту и веселость и общительность, и не замыкание в себе
Я очень люблю фильм, упасть вверх, мне нравится закрытая героиня и немного сумасшедшая... В этом есть своя экстравагантность
Я помню в университете абсолютно не знала физику, наверное преподаватель знал об этом, и ставил мне оценки просто так за то что я не боюсь его и всегда улыбаюсь
А нашим отличникам которые зубрили , оставлял на передачу
Я у тому что многие ценят это качество