Капризуля• 27 декабря 2025

Сколько на Западной Украине стоит такая красота?

Одесса . На Привозе сегодня купила за 500гр. 🤦‍♀️Увидела ещё у мужчин маргинальной наружности -дешевле . Но не стала брать, а то мало ли ..🤦‍♀️
Борисфенка• 27 декабря 2025
Ответ дляЗакусенец
Удалено администрацией...
Хворенька ви якась. Бувайте!
Лорка-хлорка• 27 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Якщо я зараз напишу ’східняки’ чи ’донецькі’, ви всретеся від люті ’За что ви нас абзиваєте’
Борисфенко, коли Ви вже всретесь..як не зайдеш, то Ви і тільки і огризаєтесь із усіма. Як робити- то я бідна-нещасна, слаба, не можу.
Борисфенка• 27 декабря 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Коли вся москальська падаль збереться геть з України!
Клаву топтати - не каміння ворочати, можу і в ліжку гарчати
Отжигающая• 27 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
А поки забрались із України одні патріоти, і забрались саме туди де є виплати, попрошайки вони такі горді.
Борисфенка• 27 декабря 2025
Ответ дляОтжигающая
Ага, а пята колона асвабадітелей почекає.
Невісточка ж• 27 декабря 2025
Ответ дляЗакусенец
Удалено администрацией...
БоВжеВільна• 27 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Я не осуждаю. Это лично мое наблюдение, что западенцы очень агрессивные и недружелюбные по отношению к приезжим и неважно, турист это или нет. Я думаю, что с моим наблюдением еще многие согласятся.
Мабуть саме ви так себе вели, що до вас так ставились
БоВжеВільна• 27 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Удалено администрацией...
БоВжеВільна• 27 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
У нас в убежище, когда во Львове жили, был дед. Он нас обо всем раскрашивал что хотел и слушал на русском. Когда я с ним поздоровалась на следующий день и спросила как дела, он сказал что не понимает русский. Как так?! Ну это же смешно.
Чому ви не розкажете як ставились до україномовних на сході? Ніхто ж не забув, як схід просив ввести війська, як ви нили і досі ниєте про державну, вас просто пре від того, що частина України розмовляє державною, ви тут претензії якісь висуваєте, триндець...
БоВжеВільна• 27 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Посмотрите сколько людей ездит на ЗУ, очень много. Интерес к ней есть, а в обратную сторону интереса нет, хотя стоило бы поездить, посмотреть что из себя представляет Украина, а не запираться в своей области и ограничиваться только ей.
Зу- це острів? На болота, на рашу, на парашу але в Україну, пора вже вивчити, ви можете їздити на парашку але в Україну, не подобається ЗУ, то чого ви там околачуєтесь зі своєю кацапською і ниєте?
Стильна штучка• 27 декабря 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Это не так.
Невісточка ж• 27 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Это не так.
Усі погані , одна ви янголятко .
Закусенец• 27 декабря 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Удалено администрацией...
Закусенец• 27 декабря 2025
Ответ дляНевісточка ж
фото
Отсутствие чувства юмора-еще одна отличительная черта представительниц вашего региона, осаждающих советчицу
Борисфенка• 27 декабря 2025
Ответ дляЗакусенец
Удалено администрацией...
Приїздіть в Німеччину чи Францію, порівняєте
Невісточка ж• 27 декабря 2025
Ответ дляЗакусенец
Удалено администрацией...
Нешановна , ви перегляньте свої повідомлення і ваших подружайок . Одна бридота 🤢 від вас ллється .
Закусенец• 27 декабря 2025
Ответ дляАнтиТанкист
При чому тут южанін чи Донбас? На вас хтось обідився бо ви Галичину назвали Галичиною?
Удалено администрацией...
АнтиТанкист• 27 декабря 2025
Ответ дляЗакусенец
Удалено администрацией...
Боже який псіх понос.
Ви хоч читайте що я вам написала? Хто у вас шо трєбує. Зовсім вже куку
Закусенец• 27 декабря 2025
Ответ дляНевісточка ж
Это я вам ваше💩💩💩 обратно отбрасываю. Ешьте сами, не подавитесь😁
Борисфенка• 27 декабря 2025
Ответ дляЗакусенец
Удалено администрацией...
Вгомоніться. Виглядаєте, як остання хабалка.
Закусенец• 27 декабря 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Боже який псіх понос.
Ну это то, о чем я вам и говорю. Сракы, дупы, гимно, понос. В этом вся ваша суть и ваша естественная среда обитания. Что и следовало доказать.
Невісточка ж• 27 декабря 2025
Ответ дляЗакусенец
Удалено администрацией...
Правий був Гончар
Невісточка ж• 27 декабря 2025
Ответ дляЗакусенец
Яка мила і чудова жіночка .
Писала -писала 💩, а коли у відповідь отримала те ж , образилася .
АнтиТанкист• 27 декабря 2025
Ответ дляЗакусенец
Так то ви ходите своє гіменце по темі розкидаєте
Закусенец• 27 декабря 2025
Ответ дляНевісточка ж
Правий був Гончар
А зачем вы меня цитируете с этой картинкой? То, что вы ненавидите и не принимаете жителей Донбасса-это отличительная карта представительниц вашего региона. Из за вас они и не хотят жить с нами одной страной.
Я к тому региону вообще отношения не имею. Но получила еще одно подтверждение, что вы живёте в своем скудном мире глупых и ничем не обоснованных пэрэконань, потому что дальше своего колхоза никуда не выезжали. Ну разве что в Польшу, на заробітки, или в Германию на пособия, как самые «пострадавшие» от войны
Закусенец• 27 декабря 2025
Ответ дляНевісточка ж
Яка мила і чудова жіночка .
Удалено администрацией...
Невісточка ж• 27 декабря 2025
Ответ дляЗакусенец
Чим поділилися те й отримали .
Усе закономірно .
БоВжеВільна• 27 декабря 2025
Ответ дляЗакусенец
Удалено администрацией...
Я не львівянка, за свої 45 років побувала багато де, але самі чорнороті це східнячки, дві лівих з дупи, ще жодної чистоплотної чи хозяйки не бачила, у квартирах завжди срачі, про готовку мовчу- алів´є- це максимум, але завжді бухі, роздявлені, скандальні засранки з совковським душком, на відпочинку вони самі голодні на алкоголь, потім у них фестиваль зі скандалами, рашистькі отголоски дають про себе знати, українська- як червона тряпка для бика, саме це ви і доводите зараз, вам скрізь погано, добре лиш на параші, але там жити не хочете, серед собі подібних, що і дивує. Вас бісить все українське але ви їдете у Карпати і хочете там їсти свої акрошки і святкувати дєнь пабєди
Закусенец• 27 декабря 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Опять дупы 🤷🏻‍♀️опять анальные фрустрации 🤷🏻‍♀️
Невісточка ж• 27 декабря 2025
Ответ дляЗакусенец
У вас проблеми ?
То зверніться до проктолога .