Капризуля• 27 декабря 2025

Сколько на Западной Украине стоит такая красота?

Одесса . На Привозе сегодня купила за 500гр. 🤦‍♀️Увидела ещё у мужчин маргинальной наружности -дешевле . Но не стала брать, а то мало ли ..🤦‍♀️
когдадеЦкие• 27 декабря 2025
Ответ дляБандитка Сью
Тільки чомусь кажуть на Півдні і Сході України, і тільки Западная. При чому Західна я щось не чую, а ось Западная регулярно.
ну, можете хоть прогноз погоды послушать, там бы услышали- на территории центральной украины снег. восточную заливають зливи.
Отжигающая• 27 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Каждый раз когда я приезжала во Львов еще до начала полномасштабного вторжения и сейчас на Советчице. Украинцы с ЗУ единственные, кто подкалывают что ’за 30 лет не выучили украинский язык’. Только у них есть враждебность и конфликтность по отношению к остальной части Украины.
А самі перепрошують і просять замість вибачте і будь ласка, так і хочеться їм сказати розмовляй українською, а не польським суржиком.
Отжигающая• 27 декабря 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Ніхто ж не називає Одесская губернія
Для чого ця Западная Украина?
А до чого тут губернія, західній же не сказали львівське воєводство?
Стильна штучка• 27 декабря 2025
Ответ дляОтжигающая
Удалено администрацией...
Стильна штучка• 27 декабря 2025
Ответ дляОтжигающая
У поляков воеводство - это область?
Отжигающая• 27 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Фарион, царство ей небесное, вообще вишенка на ЗУ торте. Экстракт.
Удалено администрацией...
Счастье_же_вот_оно• 27 декабря 2025
Ответ дляКапризуля
Почему не сказать Западной? В этом есть что то оскорбительное ?
Почему не сказать- на восточной России? А прикольно звучит, буду так и говорить
freedom_2015• 27 декабря 2025
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/marinovan-bl-gr...
дивіться поки не видалили )))420 за 1л
GEA66• 27 декабря 2025
300-350 грн
Борисфенка• 27 декабря 2025
Ответ дляОтжигающая
Удалено администрацией...
Невісточка ж• 27 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Удалено администрацией...
АнтиТанкист• 27 декабря 2025
Ответ дляОтжигающая
Бо не існує Західної України
Борисфенка• 27 декабря 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Бо не існує Західної України
А центральна Україна існує?
Отжигающая• 27 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• 27 декабря 2025
Ответ дляОтжигающая
Удалено администрацией...
Отжигающая• 27 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
АнтиТанкист• 27 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
А центральна Україна існує?
Ні не існує і Східної України не існує. Україна цільна, неподільна суверенна держава УКРАЇНА. Також, географічно складається з Північної, Південної, Східної і Західної частин
Стильна штучка• 27 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
В позитивному контексті чи в негативному? Незрозуміло з вашої розповіді, навіщо.
Всяке буває.
В негативном. Я вообще не хотела поднимать тему бандеровцев. Мы в подвал спустились во время сирены, а она рассказывала нам о всех стереотипах по поводу бандеровцев. Зачем??
Бжоли-бандерівці• 27 декабря 2025
Ответ дляАнтиТанкист
А Западная Украина це де така країна? По моєму маргінальна наружность не в того мужчини
Це не країна, це так в народі називають частину України з західної сторони. Ось картинки знайшла, щоб ви розуміли що це і де це і могли орієнтуватися
Стильна штучка• 27 декабря 2025
Ответ дляБритоножка
А дійсно, чому ’ за 30 лєт нє виучілі украінский язик’? Я з Донецька і це не ’підкол’ , а слушне зауваження! Ви ж розумієте, що це абсолютна неповага до країни в якій живете, її культури та людей, які послуговуються мовою своєї держави та є питанням громадянської свідомості. Чи не розумієте?!!
А где и зачем мне нужен был украинский язык в Кривом Роге?! Вот с чего я должна была переходить на украинский, если школа была русскоязычная, друзья, семья, работа и окружение? У меня была абсолютно русскоязычная среда и где-то вдалеке вопящая Фарион на украинском языке. Ну вот как это должно происходить у людей?!
Борисфенка• 27 декабря 2025
Ответ дляАнтиТанкист
І що, є велика різниця, як сказати - західна Україна чи західна частина України? За що такий лютий срач???
Якщо згадати історію, сто років тому існувала ЗУНР.
Стильна штучка• 27 декабря 2025
Ответ дляНевісточка ж
Удалено администрацией...
Борисфенка• 27 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
П´ята колона. Їм бандерівці як кістка в горлі. Всяке буває.
Невісточка ж• 27 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Удалено администрацией...
Тітонько , нічого не наплутали ?
АнтиТанкист• 27 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
А 40 років тому існувало СССР, так це дуже велика різниця, нєхєр ділити Україну. Ви колись чули термін : Западная Россия? Ніколи, бо они великое неподельное госудасство, а нам можна всяку хрєнь впарювати і говорити : і шо какаяразница. В Україні чи на Україні і тд.
Ну як ви неук, то хоч не спорте з людьми чуть грамотнішими
Стильна штучка• 27 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
В зачем они сами плодят эти слухи?
Борисфенка• 27 декабря 2025
Ответ дляАнтиТанкист
А хто ділить Україну? Західна Європа чи Південна Африка - це також розривати Європу чи Африку хочуть?
Маразм.
Борисфенка• 27 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
В зачем они сами плодят эти слухи?
Хто плодить? Про що саме?
АнтиТанкист• 27 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Маразм.
Вибачте, ви тупа чи притворяєтесь?
Європа і Африка це континенти
Борисфенка• 27 декабря 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Вибачте, ви тупа чи притворяєтесь?
Європа і Африка це континенти
Ок, Західна Німеччина чи Південна Італія - це я країни розриваю?