Мона_Лиса• Изменено 27 декабря 2025
Зонд для харчування. Лікар на дом. Київ
Допоможіть, потрібен виїзд лікаря щоб поставив зонд для харчування. Жінка 74роки,інсульт ішемічний 4 місяці тому. Не їсть та не п´є 3 дні. Не може кофтати. Свідомості не має в цілому.
Київ.
Де шукати лікаря? Що знайшла в інеті обзвонила- вихідні і черга. Швидка відмовила- не ставлять. Тільки в лікарні.
Не хочу щоб померла в лікарні.
Прошу допомоги контактом.
Київ.
Не хочу щоб померла в лікарні.
Прошу допомоги контактом.
Ужгород• 27 декабря 2025
Підійти в лікарню у профільне відділення, і за гроші запропонувати? Інших варіантів навіть не знаю. Хоч мінімальне харчування потрібно. Крапельниці ставлять?
Мона_Лиса
• 27 декабря 2025
Ответ дляУжгород
Ні. Швидка нічого не порадила. Сімейний також сказав не знає що робити.
Ужгород• 27 декабря 2025
Але в такому випадку крапельниці потрібні, обов´язково треба отримувати хоча б банальну рідину.
А чому ви хочете, щоб це відбулося вдома?
І можна ж в лікарні бути і контролювати все, сплачувати.......якщо є чим
Зашла на 5минут• 27 декабря 2025
Знайдіть любого реаніматолога або ендоскопіста.Я колись реаніматолога просила,заплатила і зробили.
Простоваля• 27 декабря 2025
Дивні у вас принципи. З чого ви вирішили, що її годувати потрібно? Можливо в такому стані крапельниць достатньо..