Срочнокпсихологу• вчера в 20:58

Цікаво, а як цей чоловічок призовного віку виїхав за кордон?

Які ж гниди ця зелена влада. Люди без світла, води і тепла, а вони ніяк не наржуться...ой, не нажруться.
Sandr1n• вчера в 21:27
Ответ дляСрочнокпсихологу
А він вже не артист, а депутат від СН, якому сьогодні мали вручити підозру за корупцію. Але він (от диво) виїхав в останній момент.
Дивно, що вони взагалі щось розслідують і намагаються вручати. Могли б собі просто імітувати діяльність
df364tye3• вчера в 21:33
как , как ,,,
есть канал ,,, Плохой батюшка
очень пропатриотичноукраинский ,,,
так с его слов , знакомый торгаш продал здесь все , сел машину и с наличкой , на границе рассчитавшись ,,,
а уж квартальцу, выехать ,,,
KriskaA• вчера в 21:34
Ответ дляЗоркая Зорро
Ти ба.... А миндич с компанией как свалил?
Розмножився тричі. Може цей також....хоча як ???
Khmelnichanka• вчера в 21:40
Ответ дляЧерный Ловелас
Так советчицы ж его и в депутаты выбрали 100 пудов кто то из форумчанок голосовал за него.

Народный депутат от партии «Слуга народа», выиграл парламентские выборы 2019 (избирательный округ № 33, Металлургический район, часть Ингулецкого, часть Саксаганского районов, Центрально-Городской район города Кривой Рог, поселок Авангард Криворожского городского совета)

Найти б пофамильно кто за него голосовал и по сраке батогом
Знаю реальних людей з нашого К.Р., які голосували. А потім ще й молились на нього, коли він розіжджав по школах і роздавав « адміністраціям спонсорські подарунки» з барського плеча.
princess of wonderland• вчера в 21:47
Ответ дляПліткарка
Має троє дітей?
Має знайомих при владі.
Може він працює в критичній галузі, має бронювання.
Дегустатор?