Щось не спиться• 1 час назад

Колоноскопія з видаленням поліпів. Хто робив?

Підкажіть, будь ласка, які ціни на це і де ви робили? Як самопочуття після обстеження і видалення поліпів?
Багиня• 1 час назад
В Киеве на бульваре Шевченка делают,там врачи хорошие и не дорого
Белоснежко• 1 час назад
Невістка у нього робила, все добре. Дуже хороший лікар.
автор Щось не спиться • 1 час назад
Ответ дляБелоснежко
Скільки коштувало?
Я такая наивная• 1 час назад
Ответ дляБагиня
Поддерживаю по поводу врачей.
Делала там операцию по поводу трещины, все прошло успешно. Врачи все хорошие
Белоснежко• 1 час назад
Боліло після видалення, свічки з обозболом ставила, лікар виписував. 2 рази робила через 2 тижні.
автор Щось не спиться • 1 час назад
Ответ дляЯ такая наивная
Поддерживаю по поводу врачей.
А можна посилання на лікарню?
Белоснежко• 1 час назад
Ответ дляЩось не спиться
Скільки коштувало?
Подзвоніть.
Я такая наивная• 1 час назад
Ответ дляЩось не спиться
А можна посилання на лікарню?
КНП КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №18
мадам Везувий• 1 час назад
7 лікарня Києва. Умовно безкоштовно по направлення від сімейного
мадам Везувий• 1 час назад
Ответ дляЯ такая наивная
Ой не
Була там зі своєю тріщиною. Як шмат мяса там відчувала себе. Огляд ледь не в коридорі, аби як.
Оперувала в Феофанії. Вийшло дешевше, аніж в моєї мами і ін обл центрі
Багиня• 1 час назад
Ответ дляЯ такая наивная
Поддерживаю по поводу врачей.
Да,,там реально хорошие врачи ,я делала давно,очень успешно и цены не помню точно,но очень доступно было
Слоник-тоник• 1 час назад
я делала у Малимоненко.
гастро и колоноскопия под седацией, удал. полипа 1 шт, тест на хеликобактер - 10 тыс. но если полипов больше то будет дороже
100%• 1 час назад
под наркозом делала , гастро и колоноскопия , все норм хороший наркоз
был 1 полип , стоило около 10500 с анализами
100%• 1 час назад
у меня вот вопрос , прошел год и мне нужно делать гастроскопию , вот думаю наркоз или без , девочки какие отзывы...
Я такая наивная• 1 час назад
Ответ для100%
Это когда через рот этот зонд с камерой вставляют?
Мне делали без наркоза. Неприятно, Но терпимо