Скляна миша• 28 декабря 2025
На скільки для вас важливий секс у шлюбі?
Маурита• 28 декабря 2025
Ответ дляНетутешня
В мене одне практичне питання. Куди ви діваєте дітей на той момент, коли не вилазите з кроваті і займаєтесь любов´ю стільки, скільки хочеться.
А зачем их куда-то девать? Они часто тусуются на первом этаже дома, там у них большой экран, игровой стол, компьютер и тд., а наша спальня на втором этаже. Даже если они в своих спальнях, которые тоже на втором этаже, им ничего не слышно. Комнаты у нас в разных концах коридора.
Не прохожу мимо• 28 декабря 2025
Ответ дляВельшановна
Для мене дуже важливий і є ключовим в відносинах. Закінчила декілька стосунків через поганий секс. Вийшла заміж за чоловіка, з яким отримую декілька оргазмів за раз.
Так пишете, наче це був єдиний критерій для вибору чоловіка.
Вельшановна• 28 декабря 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Не єдиний, але якщо секс мені не приносить задоволення, для чого мені залишатися з таким чоловіком?
Не прохожу мимо• 28 декабря 2025
Ответ дляВельшановна
Тобто якщо чоловік гарний у всіх інших аспектах, і тільки секс не влаштовує, то не варто залишатися з таким чоловіком? І навпаки, якщо він в усьому ніякий і лише секс фантастичний, то з таким треба бути?
Вельшановна• 28 декабря 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Повірте, я була у відносинах декілька років, де все було дуже сумно з сексом. Спочатку переконувала себе, що це не головне і т.д., бо він буд дуже хорошою людиною, але через деякий час я почала бути постійно роздратованою, не хотіла сексу з ним, бо знала, що нічого не відчую, була завжди пригнічена... Ми вдвох страждали. Кому це потрібно?
Я не кажу, що секс - це єдиний критерій у виборі чоловіка. Але якщо у мене є вибір між найкращим сімянином в світі, але який у ліжку нуль, та середньостатистичним звичайним чоловіком, але який доводить мене до оргазму кожен раз, то я оберу останнього.
ГонУрова дівка• 28 декабря 2025
Ответ дляПоказушница
Я після розлучення живу сама і мені добре,без сексу.Головне здоровʼя,гроші заробити і мати необхідне.
я тоже так думаю
ГонУрова дівка• 28 декабря 2025
Ответ дляНетутешня
Ви би з моїм чоловіком були б ідеальною парою...
с удовольствем