Чорт і Шо• Изменено сегодня в 10:16
Ситуація і дивна, і неприємна
До чоловіка, з яким зустрічаюсь, приїхала мати. Напередодні дзвонить і каже , що її треба зустріти на вокзалі о 7 ранку. Він поїде туди з дому на авто. Просить, щоб я приїхала на вокзал і зустріла у вагоні. Бо там ТЦК. Бабці 76 років. А він буде чекати в машині.
І тут я думаю, що мені треба вийти о 6 ранку. Неділя. Темнота і людей нема зовсім. Мені страшно. І тут він каже - ти можеш взяти таксі. Тобто я на свої гроші маю брати таксі, щоб зустріти його маму. За мною він заїхати не хоче, бо то далеко з лівого берега на правий, а потім на вокзал. Я кажу -як викличеш таксі і воно приїде, то я поїду. Бо таксі не завжди приїжджає. Не сподобалось. Надувся. Бо я мала своїми ніжками йти о 6 ранку до метропо темноті зустрічати його маму , а потім, звісно, їхати назад додому на метро. І ще я додала - а якби ти мав дочку , то ти б її відпустив о 6 ранку взимку по темноті кудись йти? Знов не сподобалось. Подзвонив брату двоюрідному, який має бронь, і вони зустріли. Той брат винен йому до кінця життя, скільки він йому поміг з квартирою, і з роботою. Ситуація неприємна. Оце зранку прокинулось і всередені якась відраза до нього. Не хочу ні дзвонити, ні питати, ні бачити.
Намакушка• сегодня в 10:32
Ответ дляЧорт і Шо
Ну так він надувся і брата заарканив. Як тілтки я сказала що ногами не піду. З п´ятниці на суботу був обстріл. Учора і сьогодні вулиці темні повністю. Добре.що світло в квартирах є. От як йти.?
Так может вы с недовольством и претензией ему об этом говорили, потому он и надулся?
Пригощаю кашею• сегодня в 10:33
Ответ дляПосле 18
Удалено администрацией...
А какую хотели б? Чтоб сыночка не помогал ей, а она за свой счет ехала на вокзал?
Пригощаю кашею• сегодня в 10:34
Ответ длямиссАрфография
Так автор і не невістка
І слава богу. Сподіваюсь і не стане з ним.
Шиворот Навыворот• сегодня в 10:35
Ответ дляНиф_ниф
76 років - це не стара ще жінка. Цілком могла сама з потягу вийти.
Але якщо вже синуля такий турботливий, то міг би таксі оплатити або заїхати за авторкою.
Не має він до Вас почуттів, це точно.
76 років не стара?
Шиворот Навыворот• сегодня в 10:38
Ответ дляПосле 18
Удалено администрацией...
Она еще не невестка. У чувака есть машина, а автор должна в холод и по темноте пхаться за свои бабки?
Зілля до весілля• сегодня в 10:38
Немного не поняла, он же сказал вызови такси. Значит он оплачивает или как?
Я бы так и сказала- милый, нет проблем, но темно и холодно, поеду только на такси, ты оплатишь?
Все, вопрос решен.
Если ему жалко на такси, это уже его проблемы. Делайте выводы.
Пс. Я бы тоже только на такси поехала
Все, вопрос решен.
Пс. Я бы тоже только на такси поехала
палка-копалка• сегодня в 10:39
Ответ дляЧорт і Шо
На жаль, я не троль.А він реальний чоловік. Подзвонить ще й як.
В такси есть услуга, встреча с табличкой, табличка не обязательно, за доплату таксист бы мать нашёл. И не было бы столько ненужной суеты.
Шиворот Навыворот• сегодня в 10:39
Ответ дляЧорт і Шо
Сколько чуваку лет?
миссАрфография• сегодня в 10:40
Ответ дляПригощаю кашею
Удалено администрацией...
Міні-бікіні• сегодня в 10:40
Ответ дляПосле 18
Удалено администрацией...
Шиворот Навыворот• сегодня в 10:41
Если вы живёте на правом, то не поняла, почему ему так сложно вас забрать и поехать на вокзал.
Фісташкова кава• сегодня в 10:41
Ответ дляПригощаю кашею
Удалено администрацией...
Перекус беру завжди• сегодня в 10:43
Ответ дляБудьте так ласкаві
76 лет, это не умолишенная и немощная старуха. Моей маме 77 лет. Отлично путешествует поездом. Ситуация аналогичная. Возвращалась из санатория, брат ждал в машине, на вокзал не заходил.
Мама сама отлично понимает, что это сейчас опасно для мужчин.
Причем тут ваша мама и чужая. Вы чужой мамы карточку из поликлиники видели?
Подтяжка• сегодня в 10:47
Ответ дляЧорт і Шо
Саме так. Мовляв, добирайся сама. Мене це вразило
А Ви не самостійна, не самодостатня? Тут на ресурсів всі такі самореалізовані, незалежні.
Подтяжка• сегодня в 10:46
Ответ дляпалка-копалка
Удалено администрацией...
МеняАЖтрусит• сегодня в 10:47
Та ну, все верно вы думаете и чувствуете
Но, он еще и прощение попросит, не переживайте. Может больше не повторится такое.
Изначально надо было человека с бронью просить.
ПодругаМужа• сегодня в 10:49
Ответ дляШиворот Навыворот
Сколько чуваку лет?
Ну,враховуючи бабцю 76 р то вже не 20.Дядя вже,а шукає лоха.Ну то зараз таких багато.Автор,тікайте від цього всього,нах…він вам треба.Ще може додому до нього їздите,або він від тцк ховається?
Перекус беру завжди• сегодня в 10:49
Ответ дляТа не реву я
Удалено администрацией...
ПодругаМужа• сегодня в 10:50
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну заїхати треба.Пару км,то ж важко і бензин
Шиворот Навыворот• сегодня в 10:52
Ответ дляПодругаМужа
Лет 40 мужчине и не допетрал,что можно заехать за автором и поехать на вокзал ...
Та не реву я• сегодня в 10:54
Ответ дляПерекус беру завжди
Удалено администрацией...
От не слідкувала ))
ПодругаМужа• сегодня в 10:56
Ответ дляШиворот Навыворот
Все він допетрав,спланував,як йому добре.
Мульйонерша• сегодня в 10:56
Ответ дляЧорт і Шо
Справа не в таксі. А в тому що в мене до нього все зникло. Йому насрати на мене, що я буду йти по темноті. Зп в мене лиш в понеділок. Гроші свої він не запропонувпв. Фінансово не допомагає. Чому не можна було заїхати до мене? Ценеповага до мене як до жінки. Мовляв, мені треба а ти добирайся як хочеш
Вы только сейчас все это поняли? Наверняка и до этого были сигналы.
Но хорошо, что хотя бы сейчас поняли.
Шиворот Навыворот• сегодня в 10:56
Ответ дляПодругаМужа
Это точно,хитрый и жадный
Мульйонерша• сегодня в 10:59
Автор, а плюсы какие у этого мужчины? Что вас в нем привлекло? Ведь почему-то же вы с ним. При всем том, что не помогает финансово, и как-то не очень заинтересован в том, чтобы вы были им довольны.
Мульйонерша• сегодня в 11:01
Ответ дляФісташкова кава
Удалено администрацией...
Лялька в колисці• сегодня в 11:02
Ответ дляПодтяжка
Я самостоятельная и самодостаточная))
За мной бы мужчина приехал (или ночевал скорее всего) мы бы поехали на вокзал.
Привезли его маму. Пообщались, попили чай и я бы поехала.
Фісташкова кава• сегодня в 11:03
Ответ дляМульйонерша
Удалено администрацией...