Губки-уточкой• 26 декабря 2025
Таксі в комендантську годину в Києві
Дівчаточка, а є в Києві таксі, яке можна викликати в комендантську годину ? Наш потяг добре запізнюється і поки не ясно чи встигнемо ми добратися до комендантської міським транспортом, а з дитиною на вокзалі не дуже хочеться ночувати. Я правда боюся уявити цінник такого сервісу на наш лівий берег .
ОхиИВздохи• 26 декабря 2025
На вокзалі є кімната матері і дитини, забронюйте її і ночуйте на здоров´я. Це буде дешевше, ніж таксі із спец дозволом
Губки-уточкой
• 26 декабря 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Удалено администрацией...
Цінна порада, щоб я без вас робила.
Губки-уточкой
• 27 декабря 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Есть, ценник 3000 грн. Готовы платить?
Ні, 3000 грн за поїздку на Дорогожичі не готова платити. Той жлоб , який хотів такі гроші так і залишився на вокзалі.
Є спеціальній телеграм канал, домовилися, приїхали, нас забрали ціна 1300 грн. В цю ніч, коли всеношна канонада, ночівля на вокзалі, то було найгіршим варіантом .
Ответ дляГубки-уточкой
Вітаю, поділіться будь ласка контактами 🙏завтра вночі прибуття на вокзал з двома дітьми - дуже не хочеться на вокзалі ночувати…