Чорт і Шо• Изменено вчера в 10:16

Ситуація і дивна, і неприємна

До чоловіка, з яким зустрічаюсь, приїхала мати. Напередодні дзвонить і каже , що її треба зустріти на вокзалі о 7 ранку. Він поїде туди з дому на авто. Просить, щоб я приїхала на вокзал і зустріла у вагоні. Бо там ТЦК. Бабці 76 років. А він буде чекати в машині.
І тут я думаю, що мені треба вийти о 6 ранку. Неділя. Темнота і людей нема зовсім. Мені страшно. І тут він каже - ти можеш взяти таксі. Тобто я на свої гроші маю брати таксі, щоб зустріти його маму. За мною він заїхати не хоче, бо то далеко з лівого берега на правий, а потім на вокзал. Я кажу -як викличеш таксі і воно приїде, то я поїду. Бо таксі не завжди приїжджає. Не сподобалось. Надувся. Бо я мала своїми ніжками йти о 6 ранку до метропо темноті зустрічати його маму , а потім, звісно, їхати назад додому на метро. І ще я додала - а якби ти мав дочку , то ти б її відпустив о 6 ранку взимку по темноті кудись йти? Знов не сподобалось. Подзвонив брату двоюрідному, який має бронь, і вони зустріли. Той брат винен йому до кінця життя, скільки він йому поміг з квартирою, і з роботою. Ситуація неприємна. Оце зранку прокинулось і всередені якась відраза до нього. Не хочу ні дзвонити, ні питати, ні бачити.
Ниф_ниф• вчера в 10:25
Ответ дляЧорт і Шо
Справа не в таксі. А в тому що в мене до нього все зникло. Йому насрати на мене, що я буду йти по темноті. Зп в мене лиш в понеділок. Гроші свої він не запропонувпв. Фінансово не допомагає. Чому не можна було заїхати до мене? Ценеповага до мене як до жінки. Мовляв, мені треба а ти добирайся як хочеш
Так, Ви все вірно зрозуміли.
Статус Ква• вчера в 10:25
Ответ дляЧорт і Шо
Так. Дивиться. Мовчить. Хер зна що в тій голові. Розумієте, відчула до себе якусь неповагу, безразлічіє. Йому треба, а ти по темноті добирайся як хочеш. Причому фінансово він мені взагалі ніяк не допомагає.
Нашо ви зустрічаєтеся зі жлобом?
автор Чорт і Шо • вчера в 10:26
Ответ дляНиф_ниф
76 років - це не стара ще жінка. Цілком могла сама з потягу вийти.
Але якщо вже синуля такий турботливий, то міг би таксі оплатити або заїхати за авторкою.
Не має він до Вас почуттів, це точно.
От і я про це. Мама трохи погано ходить. То таке. Але турботи нема. Їдь хоч на кобилі , бо йому треба. А чи я маю гроші і т.ін ніхто не питає.
язззззь!!!• вчера в 10:26
Я вообще не понимаю вот этих ’принеси, подай, иди нахуй - не мешай’..

Ему же надо, пусть вызывает такси вам в 2 стороны, и это крайний случай.
Вы с его мамой знакомы?
Что значит поехать, встретить, посадить её в машину и вернуться домой?
А почему не все вместе к нему домой, а потом бы вас отвёз домой?
автор Чорт і Шо • вчера в 10:26
Ответ дляБабайко
даже не представляю такую ситуацию... наверно вы тролль
Ні, на жаль.
Намакушка• вчера в 10:26
Ответ дляФісташкова кава
Все правильно, что не поехали и сказали за такси. На кой вам аообще такой мужик, прячущийся от мобилизации
А зачем автору мобилизованный?
Будьте так ласкаві• вчера в 10:26
76 лет, это не умолишенная и немощная старуха. Моей маме 77 лет. Отлично путешествует поездом. Ситуация аналогичная. Возвращалась из санатория, брат ждал в машине, на вокзал не заходил.
Мама сама отлично понимает, что это сейчас опасно для мужчин.
Совбез• вчера в 10:29
Все в цій історії притягнуто за уші.
Якщо уявний чоловік буде їхати з лівого берега на правий на вокзал, то чому він не може заїхати в за жінкою, яка живе на правому?
LediBlac• вчера в 10:27
Ответ дляЧорт і Шо
С прозрением
Спасибо боже, что это проявилось здесь и сейчас, а не через пару детей, кредит и совместную ипотеку.
Міні-бікіні• вчера в 10:27
Ответ дляЧорт і Шо
На жаль, я не троль.А він реальний чоловік. Подзвонить ще й як.
Чому його мама не могла взяти таксі з вокзалу?
автор Чорт і Шо • вчера в 10:27
Ответ дляНамакушка
Я бы поехала. Но за счет парня
А він не запропонував це.
Благоуханочка• вчера в 10:28
Ответ дляПригощаю кашею
Удалено администрацией...
Ну так 15 лямов сами себя не получат, правда надо перед тем успеть окольцевать, а то дырка от бублика.
Подтяжка• вчера в 10:30
Ответ дляЧорт і Шо
Залежить від того як давно Ви з ним разом. В мене з виду дуже щедрий чоловік, але то лиш з виду. Треба просити, сам не додумається дати чи оплатити
Тектологиня 80lv• вчера в 10:28
Ответ дляЧорт і Шо
Полностью с Вами согласна.
Вот честно, даже представить себе не могу, чтобы ко мне так муж относился. Я б реально, за такого чудика с прибабахом не пошла.
Пригощаю кашею• вчера в 10:28
Ответ дляФісташкова кава
Вы считаете военных овцами?
Удалено администрацией...
автор Чорт і Шо • вчера в 10:29
Ответ дляМіні-бікіні
Бо вона з села і нічого не знає. Ну і з баби там здеруть такі гроші....
Пригощаю кашею• вчера в 10:29
Ответ дляЧорт і Шо
Автор, все вірно ви кажете. Навіщо всрався такий кавалєр.
Подтяжка• вчера в 10:29
Ответ дляБудьте так ласкаві
Не всі, на жаль. Моя чвекрухи має інвалідність, і таки в віці,75+ набагато більше
После 18• вчера в 10:29
Удалено администрацией...
Подтяжка• вчера в 10:29
Ответ дляМіні-бікіні
От це найкраще рішення.
миссАрфография• вчера в 10:29
Цілком логічно, що відраза до такого
Вставати о 6 ранку...
Та ще й перелякане якесь
Я до усрачки боюсь сама ходити в темноті, навіть якщо 5 година вечора, але темно, мені дуже страшно. Тому таксі не таксі, йдіть нафіг
Тектологиня 80lv• вчера в 10:29
Ответ дляНиф_ниф
Не має він до Вас почуттів, це точно.
И я думаю, что решил воспользоваться автором. Были бы чувства, он бы так не загнул.
автор Чорт і Шо • вчера в 10:29
Ответ дляСовбез
Все в цій історії притягнуто за уші.
Саме так. Мовляв, добирайся сама. Мене це вразило
Намакушка• вчера в 10:29
Ответ дляЧорт і Шо
А він не запропонував це.
А я бы сама сказала.
Спокойным голосом «да, конечно с радостью поеду и встречу, только мне нужны деньги на такси»
миссАрфография• вчера в 10:30
Ответ дляПосле 18
Удалено администрацией...
Так автор і не невістка
ПодругаМужа• вчера в 10:30
Ответ дляЧорт і Шо
400 грн. А я ще не отримала зп. Фінансово він не допомагає.
Правильно зробили.
Міні-бікіні• вчера в 10:31
Ответ дляЧорт і Шо
Ваш ’коханий’ міг сам замовити для неї таксі, сказати де воно стоїть і який номер, а по приїзду розплатитись за маму.
автор Чорт і Шо • вчера в 10:31
Ответ дляНамакушка
А я бы сама сказала.
Ну так він надувся і брата заарканив. Як тілтки я сказала що ногами не піду. З п´ятниці на суботу був обстріл. Учора і сьогодні вулиці темні повністю. Добре.що світло в квартирах є. От як йти.?
Подтяжка• вчера в 10:31
Ответ дляЧорт і Шо
Ну здеруть кошти, як на мене нормальне рішення, якщо Вам складно зустріти було..
автор Чорт і Шо • вчера в 10:33
Ответ дляПосле 18
Удалено администрацией...