Мішечок щастя• Изменено 28 декабря 2025
Вам ніяково купувати або робити «чоловічі» речі
Наприклад, Ваш чоловік далеко… або його немає зовсім. У Вас буває відчуття незручності, що Вам треба займатись якимись «чоловічими» питаннями або просити чужих чоловіків про допомогу?
Наприклад, мені треба відвезти велосипеди до майстра, щоб він їх підкрутив, перевірив, наніс масло і так інше. Тобто це та робота, яку б зробив чоловік, аби він був поруч. Або якщо б не робив сам, то хоча б привіз ті велосипеди до майстра і розпитав би, що до чого. А так маю це робити я.
Чи от треба замінити скло на телефоні і це завжди робив чоловік, а зараз треба йти в сервіс, щоб скло встановили там.
Або перевезення речей: Ви викликаєте грузове авто і грузчиків, щоб вони погрузили Ваші речі. Вони приїздять і бачать, що чоловіків немає, немає кому більше це зробити.
У кого взагалі немає чоловіка - у Вас немає якогось почуття ніяковості, що Ви одні? От саме в таких моментах. Навіть якщо є кум/брат/сват/чоловік подруги - то інше.
Нашли в капусте• 28 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
В мене вдома є всі інструменти і я прекрасно можу зробити купу речей і котел зремонтувати і прибити і телевізор з кріпленням повішати і карниз і плінтуси
и это хорошо, никогда не знаешь, какое умение и в какой ситуации понадобится
Пьяная вишня• 28 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
В мене стіни з тирсоплити
А, тоді зрозуміло, бо до бетонної стіни шуруповертом не прикрутиш😀
Радикальная• 28 декабря 2025
Ответ дляПьяная вишня
Та то ясно, це мене і взбісило за 280$ тирсу просверлити, ні проводки там немає, нічого
Кудряшка Сью• 28 декабря 2025
Было конечно. Переезд, специально наняла машину с грузчиками. Они как увидели,что сама, то ещё и аккуратно складывали коробки. Был аквариум,в машине один грузчик держал его на коленях,чтоб не сильно трясло. Был ещё кот, то ехали медленно,потому что кот орал. И цветы они мне аккуратно перевезли. Недавно пришлось самой в магазине покупать прокладки для труб и скручивать сифон. А вот лампу с проводами я сама не поменяю. Тяжело это, самой без помощи
Пік Антна• 28 декабря 2025
Ответ дляМішечок щастя
Тому мені й цікаво… це ж у будь-яких подібних справах треба когось просити.
Елементарно поїхали Ви у Епіцентр, купили щось для житла, а воно важке. І це навіть не двері/ванна, де що так що так замовляли б доставку (з чоловіком Ви чи без), а великий вазон, наприклад. Ви його самостійно не піднімете. Треба просити допомоги. Ок, замовили доставку, а елементарно занести у квартиру немає кому. Знов просити чоловіка подруги/сусіда. І так постійно.
Знайома розлучена нещодавно виставила сторіс, що обирає дриль для ремонту. Вона типу вихвалялась, що така самостійна та незалежна, але… Мені чомусь стало її шкода. Ну який дриль в жіночих руках ? Що вона буде ним робити?
А со скольки лет Вы на шейке мужа сидите? Кто Вам велики до этого смазывал, папа?
Свій варік• 28 декабря 2025
Ответ дляНашли в капусте
ну там мясо, рыба, пиво только для мужчин. девАчки типа должны только салатом как козы питаться
...была тут одна, регулярно темы строчила
Тю...:)
Пьяная вишня• 28 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Та да щось дорого
Скажений гудзик• 28 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Яку? Наклеїти скло?
Ну не знає вона де його клеять і скільки це коштує. Буває. І чоловіки є такі, що навіть яєшню не зготують, хоча що вже може бути простіше. Автор ж не пише, що всьо пропало. Просто їй трохи незвично і ніяково
Радикальная• 28 декабря 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Скло клеїться вдома за столом, коштує 0 грн
Пьяная вишня• 28 декабря 2025
Ответ дляНашли в капусте
Блін я мужик 😂 салати не люблю, іноді тільки. А м´ясо, риба запечена або жареная і пиво - це я😂
Скажений гудзик• 28 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Моя знайома зіпсувала спочатку два, а тоді пішла в магазин, купувати нове і щоб поклеїли нормально)
Ответ дляКудряшка Сью
То трошки страшно . А моя сусідка , зараз їй 68, ремонтує навіть світильники. Подивиться в інтернеті як що робити і до роботи. Єдиний син помер давно, лишилися вона одна, хто прийде допомогти?
Свій варік• 28 декабря 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Щоб зварити борщ не треба шукати рецепт, потім шукати де взяти продукти, потім чекати, поки привезуть каструлю. Питання в тому, що автор не звикла робити ту роботу, яку колись робив чоловік. А тепер довелося
Ну перший же борщ, коли варила, так само з нуля все було. Так само вперше колись хтось торта пече чи паски, так, це займає час і сили спочатку, але потім це вміння з тобою лишається назавжди. Незрозуміло, чому кулінарні вміння мають позитивне забарвлення, а ремонтні - негативне?
Пьяная вишня• 28 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Це якщо зрячий. Я ніби так, але аж вспітніла поки клеїла😂
Свій варік• 28 декабря 2025
Ответ дляПьяная вишня
Можна в стелю, якщо там пінопласт чи з чого там зараз роблять.
Нашли в капусте• 28 декабря 2025
Ответ дляПьяная вишня
аналогично))
Скажений гудзик• 28 декабря 2025
Ответ дляСвій варік
Так питання якраз і в тому, що спочатку це робити ніяково. А потім автор звикне
Радикальная• 28 декабря 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Пачка коштує 100 чи 200 грн на аліку , там штук 12, псуєте зоч всі, вчитесь я замовляєте нові. Ніхто не народився з навиками клеїти скло, качати колеса чи малювати стіни. Я живу в Америці, тут потрібно самій заправляти авто, уявляєте?
Багато жінок самі замінюють масло в авто, міняють батарейки в ключах і інше.
Нашли в капусте• 28 декабря 2025
Ответ дляСкажений гудзик
так надо было ролики сначала посмотреть как это делать. кто ж ей виноват)
Незнакомлюся• 28 декабря 2025
В мене немає таких почуттів. Всі ці працівники раді що ви прийшли і дали з´їм роботу. З якого дива мені (вам) має бути ніяково?)
Скло на телефоні сама встановлюю
Свій варік• 28 декабря 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Я слово ніяково розумію зовсім по-іншому. Це не просто незвично, невпевнено, а майже соромно, бо ти жінка і взялася за цю роботу, бо невдаха.
Радикальная• 28 декабря 2025
Ответ дляСвій варік
А невдаха в чому?
Свій варік• 28 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
А невдаха в чому?
Ну он автор пояснює, невдаха, бо нема чоловіка, який має робити цю роботу.
Скажений гудзик• 28 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Так питання якраз в тому, що перший раз робити те, що робив завжди чоловік ніяково і незвично. Потім все, як по маслу. На варінні борщів розвиток жінок на зупинився)
Скажений гудзик• 28 декабря 2025
Ответ дляСвій варік
Як би ми його не розуміли, але тема за живе)) і автора не видно)
ФрекенБок• 28 декабря 2025
я выросла без отца.
был смешной случай, мы с моим будущим мужем жили в сьемной квартире, где был очень фиговый унитаз, он постоянно забивался. на балконе лежал трос для прочистки свернутый, мой муж даже не знал что это такое. в определенный момент я притащила его с балкона и прочистила унитаз.
Радикальная• 28 декабря 2025
Ответ дляСвій варік
слава Богу що в цій темі я побачила нормальних жінок і їх багато, а не як автор
Мая твая не панимать• 28 декабря 2025
Я сама скло встановлю
Якщо мова по захисне скло, а не екран.
І з рештою не бачу проблеми. Чому мені має бути соромно перед грузчиками?? Для того як їх і викликала, бо нема чоловічих рук, або чоловік береже свої руки-спину
Якщо мова по захисне скло, а не екран.