Мішечок щастя• Изменено 28 декабря 2025
Вам ніяково купувати або робити «чоловічі» речі
Наприклад, Ваш чоловік далеко… або його немає зовсім. У Вас буває відчуття незручності, що Вам треба займатись якимись «чоловічими» питаннями або просити чужих чоловіків про допомогу?
Наприклад, мені треба відвезти велосипеди до майстра, щоб він їх підкрутив, перевірив, наніс масло і так інше. Тобто це та робота, яку б зробив чоловік, аби він був поруч. Або якщо б не робив сам, то хоча б привіз ті велосипеди до майстра і розпитав би, що до чого. А так маю це робити я.
Чи от треба замінити скло на телефоні і це завжди робив чоловік, а зараз треба йти в сервіс, щоб скло встановили там.
Або перевезення речей: Ви викликаєте грузове авто і грузчиків, щоб вони погрузили Ваші речі. Вони приїздять і бачать, що чоловіків немає, немає кому більше це зробити.
У кого взагалі немає чоловіка - у Вас немає якогось почуття ніяковості, що Ви одні? От саме в таких моментах. Навіть якщо є кум/брат/сват/чоловік подруги - то інше.
Ответ дляСвій варік
Ну он автор пояснює, невдаха, бо нема чоловіка, який має робити цю роботу.
В мене є чоловік, але все одно я віднесу в ремонт, чи найму виконавця, щось сама зроблю..він зайнятий роботою так, що часу на дрібниці дуже мало.
В мене літом була непроста ситуація з пралкою
( проживаю зараз в іншому місті,
раз два на місяць нагадують до себе в квартирі
і тут ламається пралка) , починаю шукати
майстра з старих контактів: в зсу ... Стояла
вона місяців два без ремонту, а мене муляє
...не можу знайти...тут в тел.розмові з одною
пенсіонеркою ,вона дає мені два
номери майстрів... Дзвоню...я зараз в зсу, але
їду через вас...гляну...заїхав, оцінив проблему, набрав когось, просив зробити, а мені їхати працювати. Я організувала доступ, забрали, відремонтувати, повернули, ключі передали. Я аж через місяць була вдома.
( проживаю зараз в іншому місті,
пенсіонеркою ,вона дає мені два
Мая твая не панимать• 28 декабря 2025
Ответ дляМішечок щастя
Тому мені й цікаво… це ж у будь-яких подібних справах треба когось просити.
Елементарно поїхали Ви у Епіцентр, купили щось для житла, а воно важке. І це навіть не двері/ванна, де що так що так замовляли б доставку (з чоловіком Ви чи без), а великий вазон, наприклад. Ви його самостійно не піднімете. Треба просити допомоги. Ок, замовили доставку, а елементарно занести у квартиру немає кому. Знов просити чоловіка подруги/сусіда. І так постійно.
Знайома розлучена нещодавно виставила сторіс, що обирає дриль для ремонту. Вона типу вихвалялась, що така самостійна та незалежна, але… Мені чомусь стало її шкода. Ну який дриль в жіночих руках ? Що вона буде ним робити?
Емм. Моя донька якийсь період життя носила шуруплверт в сумці ( по роботі) , а також бензопилою пилила, вчила нею користуватися хлопців.
Реанимация• 28 декабря 2025
Ответ дляПоросенка
Як фігня… чоловічі речі? Це які? Конкретно
Ну написала ж автор - віднести телефон до майстра, щоб замінити скло
Важкий мабуть телефон...
Реанимация• 28 декабря 2025
Ответ дляviter33
За таким принципом - а як розлучені чоловіки готують їсти, прибирають,...?
Чи роботи бувають лише ’чоловічими’, а ’жіночими’ - не бувають ?))))
А ще їжа буває чоловічою і жіночою
тут була колись тема...
Замрійлива• 28 декабря 2025
Я вдова уже 11 лет. Вот впервые увидела в этой теме, что люди таким заморачиваться. Купила квартиру, сделала ремонт, перевезла вещи, даже не думала, что это может быть проблемой и должно вызвать у меня чувство неудобства. Все бытовые вопросы уже давно научилась решать, кума/брата прошу крайне редко, обычно нанимаю специально обученных людей. Вы никогда стекло сами не меняли в телефоне? Или курьеров/грузчиков не вызывали? Аж стыдно стало за беспомощность женщин.
Реанимация• 28 декабря 2025
Ответ дляviter33
І випивка)))
Але у мене коханка п’є коньяк. а я - шампанське або вермути)))
йой, все навпаки...