Мішечок щастя• Изменено 28 декабря 2025

Вам ніяково купувати або робити «чоловічі» речі

Наприклад, Ваш чоловік далеко… або його немає зовсім. У Вас буває відчуття незручності, що Вам треба займатись якимись «чоловічими» питаннями або просити чужих чоловіків про допомогу?
Наприклад, мені треба відвезти велосипеди до майстра, щоб він їх підкрутив, перевірив, наніс масло і так інше. Тобто це та робота, яку б зробив чоловік, аби він був поруч. Або якщо б не робив сам, то хоча б привіз ті велосипеди до майстра і розпитав би, що до чого. А так маю це робити я.
Чи от треба замінити скло на телефоні і це завжди робив чоловік, а зараз треба йти в сервіс, щоб скло встановили там.
Або перевезення речей: Ви викликаєте грузове авто і грузчиків, щоб вони погрузили Ваші речі. Вони приїздять і бачать, що чоловіків немає, немає кому більше це зробити.
У кого взагалі немає чоловіка - у Вас немає якогось почуття ніяковості, що Ви одні? От саме в таких моментах. Навіть якщо є кум/брат/сват/чоловік подруги - то інше.
a.ostroverh• 28 декабря 2025
Ответ дляМішечок щастя
Тому мені й цікаво… це ж у будь-яких подібних справах треба когось просити.
Елементарно поїхали Ви у Епіцентр, купили щось для житла, а воно важке. І це навіть не двері/ванна, де що так що так замовляли б доставку (з чоловіком Ви чи без), а великий вазон, наприклад. Ви його самостійно не піднімете. Треба просити допомоги. Ок, замовили доставку, а елементарно занести у квартиру немає кому. Знов просити чоловіка подруги/сусіда. І так постійно.
Знайома розлучена нещодавно виставила сторіс, що обирає дриль для ремонту. Вона типу вихвалялась, що така самостійна та незалежна, але… Мені чомусь стало її шкода. Ну який дриль в жіночих руках ? Що вона буде ним робити?
Доставка с заносом на этаж
Гигиенишвили• 28 декабря 2025
Ответ дляНашли в капусте
была тут мужская еда, теперь мужские дела
Едрись! Я все пропустила ..
Нашли в капусте• 28 декабря 2025
Ответ дляa.ostroverh
Без велосипеда и стекла на телефоне))
или сами то стекло себе ставят, посмотрев ролик в ютубе как это делать
Радикальная• 28 декабря 2025
Ответ дляМішечок щастя
Ну я заміжня, потрібно було карниз прибити, майстер сказав 280$, поїхала в будівельний купила шуруповерт, прикрутила карниз і пішла здала шуруповерт. Вийшло 0$ і година роботи
Свій варік• 28 декабря 2025
Ответ дляНашли в капусте
Цей момент я пропустила. А чоловіча їжа , це яка ?:)
Гигиенишвили• 28 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Мастера не посыпет за 280 долларов?
Радикальная• 28 декабря 2025
Ответ дляСвій варік
А одружуються на них за борщі:)
О да, до речі
Простоваля• 28 декабря 2025
мені не ніяково, просто часто це або складно, або напряжно.
ok1904• 28 декабря 2025
На такі прості задачі для чого чоловік? Розумію, що прояв турботи, алеї ання чужого часу. Велосипед закочу майстру самостійно, самостійно занесу майстру телефон в ремонт. Виклику майстра до наз.колонки. Викличу сантехніка з жеку та інше. Якщо мені треба викличу хоч чорта.
a.ostroverh• 28 декабря 2025
Ответ дляНашли в капусте
Я не дописала что это сарказм, думала понятно
А мне смайлов грустных наставили)
Нашли в капусте• 28 декабря 2025
Ответ дляМішечок щастя
о господиии... вызываете к эпику такси, за доплату вам тот вазон сам принесет в квартиру. а если не растение, а стройматериалы, существует доставка от самого эпика
Гигиенишвили• 28 декабря 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Чоловік це робить безкоштовно)))
Ну,сварите ему борщ- бесплатно.
ok1904• 28 декабря 2025
Ответ дляГигиенишвили
Мастера не посыпет за 280 долларов?
Ймовірно закордон
Радикальная• 28 декабря 2025
Ответ дляСвій варік
О точно, да згадала тему що це позор їсти чоловічу їжу. Ахаха
Хвильоватиша• 28 декабря 2025
Автор, сейчас у Вас будет шок). У меня есть все т.н. мужские инструменты. Перечисляю: три дрели, два шурика, два электролобзика, две болгарки, плиткорез, паяльник для пластиковых труб, сварочный аппарат и та-дам! Этим всем я умею пользоваться и пользовалась, когда сама делала ремонт в доме). Сэкономила, кстати, кучу денег поэтому. Мужчин грузчиков и мастеров приглашала только, когда нужна была реально физическая сила, где я бы точно не справилась
А мужчина у меня сейчас есть и он тоже в шоке как это узнал, тогда, когда я делала ремонт, мы ещё не были знакомы
Нашли в капусте• 28 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
у меня тоже шуруповерт есть, классная штука, когда надо и сама легко можешь что-то быстро починить)
Радикальная• 28 декабря 2025
Ответ дляГигиенишвили
Мастера не посыпет за 280 долларов?
Ну тут де я живу так коштує, але це овер дохрена, враховуючи що я маю 40$ в годину на кваліфікованій роботі
Гигиенишвили• 28 декабря 2025
Ответ дляa.ostroverh
Проблема только если денег недостаточно
Если мне жалко денег( в прямом смысле) на обрезку сада- обрезаю сама.
Раньше,косила бензокосой сама. Сейчас- жалко себя любимую.
Хачапууури• 28 декабря 2025
Є чоловік, .але він не клеїть мені скло й вантажникам не допомагає , як ми їх замовляємо. Не розумію проблеми
Нашли в капусте• 28 декабря 2025
Ответ дляСвій варік
ну там мясо, рыба, пиво только для мужчин. девАчки типа должны только салатом как козы питаться ...была тут одна, регулярно темы строчила
Нашли в капусте• 28 декабря 2025
Ответ дляa.ostroverh
А мне смайлов грустных наставили)
я веселый поставила)
Пьяная вишня• 28 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Вы шуруповертом дырки в стене делали? Или к чему вы прикручивали тот карниз?
Радикальная• 28 декабря 2025
Ответ дляНашли в капусте
В мене вдома є всі інструменти і я прекрасно можу зробити купу речей і котел зремонтувати і прибити і телевізор з кріпленням повішати і карниз і плінтуси
Радикальная• 28 декабря 2025
Ответ дляПьяная вишня
В мене стіни з тирсоплити
a.ostroverh• 28 декабря 2025
Ответ дляГигиенишвили
Я так кровать двинула, что ортопеду вывезла больше, чем клининг нанять на всю квартиру)
Ну его нафиг
Попельшка• 28 декабря 2025
Ну з велосипедами я б сама розібралася.
В мене дитина і та собі тормоза робила. Дівчина 14 років.
Скажений гудзик• 28 декабря 2025
Ответ дляГигиенишвили
Ну,сварите ему борщ- бесплатно.
Щоб зварити борщ не треба шукати рецепт, потім шукати де взяти продукти, потім чекати, поки привезуть каструлю. Питання в тому, що автор не звикла робити ту роботу, яку колись робив чоловік. А тепер довелося
Нашли в капусте• 28 декабря 2025
Ответ дляХвильоватиша
умница!
Радикальная• 28 декабря 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Яку? Наклеїти скло?
Скажений гудзик• 28 декабря 2025
Ответ дляПьяная вишня
На скотч)))