Мішечок щастя• Изменено 28 декабря 2025
Вам ніяково купувати або робити «чоловічі» речі
Наприклад, Ваш чоловік далеко… або його немає зовсім. У Вас буває відчуття незручності, що Вам треба займатись якимись «чоловічими» питаннями або просити чужих чоловіків про допомогу?
Наприклад, мені треба відвезти велосипеди до майстра, щоб він їх підкрутив, перевірив, наніс масло і так інше. Тобто це та робота, яку б зробив чоловік, аби він був поруч. Або якщо б не робив сам, то хоча б привіз ті велосипеди до майстра і розпитав би, що до чого. А так маю це робити я.
Чи от треба замінити скло на телефоні і це завжди робив чоловік, а зараз треба йти в сервіс, щоб скло встановили там.
Або перевезення речей: Ви викликаєте грузове авто і грузчиків, щоб вони погрузили Ваші речі. Вони приїздять і бачать, що чоловіків немає, немає кому більше це зробити.
У кого взагалі немає чоловіка - у Вас немає якогось почуття ніяковості, що Ви одні? От саме в таких моментах. Навіть якщо є кум/брат/сват/чоловік подруги - то інше.
А я женатая• 28 декабря 2025
Велик я сама довезу. Что и делала. Правда там сказали, менять все целиком, все колесо....ну я подумала и езжу дальше
Сиджу тихенько• 28 декабря 2025
Если у вас есть такие комплексы, то заведите себе полезные телефоны ремонтников.
a.ostroverh• 28 декабря 2025
Ответ дляСпасу мир
Боже, как же живут свободные разведенные женщины
Без велосипеда и стекла на телефоне))
Ms. Iphone• 28 декабря 2025
Ну я не сексистка... Я прежде всего человек, а потом уже женщина. От чего я должна смущаться? Что бы ни дай бох никто не подумал что меня не трахают? Какая дремучая дремучесть
Пьяная вишня• 28 декабря 2025
Капец. Я всë это делаю 4 года почти и мне пофиг на чужое мнение. Помимо этого ещё и работа, и поточни задачи есть.
Свій варік• 28 декабря 2025
Спочатку - так, а потім стало ок.
Тим більше зараз такі часи, що багато жінок самі, в магазині інструментів чи будматеріалів мужики нормально все розкажуть і покажуть, навіть якщо прийти в образі білявки: ’мені треба така штучка, щоб таке от присобачить’.
Мішечок щастя
• 28 декабря 2025
Ответ дляСпасу мир
Тому мені й цікаво… це ж у будь-яких подібних справах треба когось просити.
Елементарно поїхали Ви у Епіцентр, купили щось для житла, а воно важке. І це навіть не двері/ванна, де що так що так замовляли б доставку (з чоловіком Ви чи без), а великий вазон, наприклад. Ви його самостійно не піднімете. Треба просити допомоги. Ок, замовили доставку, а елементарно занести у квартиру немає кому. Знов просити чоловіка подруги/сусіда. І так постійно.
Знайома розлучена нещодавно виставила сторіс, що обирає дриль для ремонту. Вона типу вихвалялась, що така самостійна та незалежна, але… Мені чомусь стало її шкода. Ну який дриль в жіночих руках ? Що вона буде ним робити?
Гигиенишвили• 28 декабря 2025
Не поняла- в чем проблема? Вызвала сантехника- заплатила( сантехник сказал спасибо. Это его заработок,)
Вызвала грузчиков- они заработали. И т д...
В чем и проблема????
Свій варік• 28 декабря 2025
Ответ дляМішечок щастя
До речі, класна штука. На них навіть жіночі у вашій уяві насадки продаються- щітки для прибирання.
Скажений гудзик• 28 декабря 2025
Може, трохи ніяково) залежить від того, які саме питання. З гаджетами я не дуже дружу) Я вас розумію, особливо якщо з дитинства подібні питання вирішував батько, а потім чоловік. Нічого, звикнете)
a.ostroverh• 28 декабря 2025
Ответ дляГигиенишвили
В чем и проблема????
Проблема только если денег недостаточно
Пьяная вишня• 28 декабря 2025
Ответ дляMs. Iphone
Так нас и не трахают, ну иногда только😀 я думала все понимают почему. И куда бы не обращалась, нигде не удивляются, что женщина
Ответ дляМішечок щастя
За таким принципом - а як розлучені чоловіки готують їсти, прибирають,...?
Чи роботи бувають лише ’чоловічими’, а ’жіночими’ - не бувають ?))))
Радикальная• 28 декабря 2025
Господи боже, я не страждаю ху…..ю слава Тобі!
Скільки тут прикукуханих….капєц просто
Мрію про космос• 28 декабря 2025
Ответ дляМішечок щастя
Для случаев с Эпицентром есть доставка. Для второго примера есть наемные работники. Да и вообще - не все мужчины могут что-то по дому сделать / нести тяжелое и тп, особенно если у них травма (что сейчас распространенное явление после службы).
Радикальная• 28 декабря 2025
Ответ дляСпасу мир
Ви шо не яитали що вони не розлучаються тут через кран і замок?
Спасу мир• 28 декабря 2025
Ответ дляМішечок щастя
Никогда не было такой проблемы. Всегда есть рядом адекватные люди. Вот когда замужем была, реально все делала сама- муж это не хочет и не умеет, и ты вроде как уже никакого мужика против желания мужа это не попросишь, а то скандал будет. Ну и корячишься.
Скажений гудзик• 28 декабря 2025
Ответ дляГигиенишвили
В чем и проблема????
Чоловік це робить безкоштовно)))
Гигиенишвили• 28 декабря 2025
За десять лет,что я вдова, то моя участь погибнуть в руинах свинарника? Потому,что вау! Это должен делать мужчина???? Логика- трЭш.
Автор,можно пригласить’пояснительную бригаду’??? В чем проблема???
Ms. Iphone• 28 декабря 2025
Ответ дляМішечок щастя
Удалено администрацией...
Свій варік• 28 декабря 2025
Ответ дляviter33
Найгірше, що жінки з такими загонами виховують і доньок, нездатних налаштувати роутер, і синів, нездатних приготувати вечерю.
Нашли в капусте• 28 декабря 2025
спокойно вызывайте мастеров и все. ну или грузчиков, или сантехников. вообще не вижу проблемы
Пьяная вишня• 28 декабря 2025
Ответ дляМішечок щастя
Дирки буде робити😀 потім чопіки вставляти в них і щось вішати
Сиджу тихенько• 28 декабря 2025
Ответ дляМішечок щастя
Я вам больше скажу, если мой муж покупает что-то тяжелое, он тоже это не поднимает. Всегда в таких случаях берем доставку до квартиры.
Свій варік• 28 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
А одружуються на них за борщі:)
Нашли в капусте• 28 декабря 2025
Ответ дляПоросенка
Як фігня… чоловічі речі? Це які? Конкретно
была тут мужская еда, теперь мужские дела