Заставляличка• 28 декабря 2025
2-3 рази в місяць я знімаю готель і добу живу одна
Не відповідаю на дзвінки ( лише читаю повідомлення ) це нереально змінило мою цінність, моє сприйняття світу і тд. Мене не задовбують діти, всі прекрасно справляються без мене. А я просто гуляю сплю, їм, видихаю і повертаюсь в звичну рутину новою людиною
Леплю из пластилина• 28 декабря 2025
Ответ дляГотова до другої
Бенефис лав лав?
Ну, значить, не я одна її впізнала🤣
Вона ті Емілі резорти тільки уві сні бачила. Як і Лас Вегас.
ЯниЯ• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Удалено администрацией...
умничка, я тоже так сбегаю, иначе кукуха от троих
Повелитель бітка• 28 декабря 2025
Ответ дляПротру пилюку
Счастье материнства))
И не говротите. Кому и зачем женщины рожают вторых, третьих детей, что бы потом от них хотеть сбежать на другой конец вселенной, я не понимаю. Ладно не здоровый ребенок, это понятно, но у меня приятельница родила третьего мужа прикрыть который на развод захотел подать и лишь бы не работать - теперь стонет и сдает золото в ломбард переодалживая по знакомым. Накуя спрашивается рожала?!
Карапулька• 28 декабря 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну, значить, не я одна її впізнала🤣
Сидить і фантазує вічно, не буду писати що бр...е, але нещасні і злі жінки чомусь ті хто це помічає а не вона
Заставляличка
• 28 декабря 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Цей весь висновок виизробили лише з потреби людини 2 рази в місяць побути добу на самоті?
Повелитель бітка• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
В том числе. Вы темы последних суток почитайте - всем дети в напряг.
Карапулька• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Скільки у вас дітей і якого віку?
Тетяна-abc1• 28 декабря 2025
Классная тема я тоже когда-то так делала. Надо будет возобновить эту традицию, день в отеле
Что-то в этом есть
Заставляличка
• 28 декабря 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Ну я б не сказала що всім, але так це не просто 🤷🏼♀️
Повелитель бітка• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Так а ответ на мой вопрос будет?
Заставляличка
• 28 декабря 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Так а ответ на мой вопрос будет?
На яке саме питання?
Леплю из пластилина• 28 декабря 2025
Ответ дляКарапулька
Вона чесна сама з собою тут була лише кілька місяців, коли тут ридала з евакуаційних потягів, на яких телепалася у Францію до діаспори бойфренда. Ось тоді все було чесно. І про 3,5 тисячі доларів заощаджень за все життя, і про можливі проблеми з оформленням шлюбу з громадянином Камеруну.
А до цього була суцільна лаві е бель «хазяйки 18 квартир у Львові».
Хоча, вже з Америки теж було пару одкровень з-під аноніму про розвозку заказів по кольоровому району та про те, як боялась спілкуватися з продавцями в магазині через погане знання мови. Але потім повернулось все на круги своя🤣 Вигадані обіди та вечері, фото сумок, які не по карману, та адвенти ланкомЕ🤣
Карапулька• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
На яке саме питання?
Удалено администрацией...
Взагалі, автор, я б сказала, що ви знайщли екологічний спосіб перевести дух - почути і не загубити себе, а також не зливати негатив на родину.
Є, до речі, практики тиші і навіть темряви (не пам´ятаю, як правильно), коли люди без гаджетів на самоті проводять час у мовчанні і навіть з пов´язкою на очах. Це зупиняє потік думок і допомагає заглибитись в себе. Але тяжко це, не знаю чи змогла б, бо звикла тримати контроль та й моя тревожність не дасть цього зробити.
Заставляличка
• 28 декабря 2025
Ответ дляКарапулька
Удалено администрацией...
Карапулька• 28 декабря 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Що дає людині така брехня якщо вона сама розуміє це?
Леплю из пластилина• 28 декабря 2025
Ответ дляТетяна-abc1
Что-то в этом есть
Удалено администрацией...
Карапулька• 28 декабря 2025
Ответ дляЛетчица
Интересно, но не верю. Зато тема в топе))
Лав- лав сама собі не вірить але теми фантазійні кожного дня клепає про вигадане життя мільйонерів з Монте Карло
Леплю из пластилина• 28 декабря 2025
Ответ дляКарапулька
Ну, ось так людина збігає від реальності. Їй здається, що вона може проживати онлайн життя так, як їй не вдається проживати реальне.
Просто людина не має таланту писати невпізнано. Її видно за кілометр по пасивно агресивній манері спілкування та відсутності почуття гумору. А ще по однаковим фразам типу «навіщо ви в моїй темі»🤣
Пищалка• 28 декабря 2025
Я дуже розумію бажання автора
Я глибокий інтроверт, по справжньому відновлююся тільки на одинці, все моє дитинство і юність я жила очікуванням, коли ж всі підуть з дому або поїдуть на ту дачу «аж» на два дні(
Я зрозуміла, що жити таким очікуванням «коли я вже залишуся на самоті нарешті на годину або дві, щоб ковтнути повітря» все життя я не готова, тому заміж так і не наважилася вийти, дітей теж відповідно не маю(
Карапулька• 28 декабря 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Саме так, вона дуже легко впізнавана. В цій темі трохи збили з пантелику її уявні діти, а потім Львів з якого вона втекла давно
Заставляличка
• 28 декабря 2025
Ответ дляПищалка
Я дуже розумію бажання автора
Я інколи лежу і чекаю коли чоловік піде на роботу, а він вирішує йти на годину пізніше і це дуже злить)))
Леплю из пластилина• 28 декабря 2025
Ответ дляКарапулька
Так, така Хлоє Кардашіан на мінімалках
Пищалка• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Ось, ось, саме це відчуття я дууже яскраво памʼятаю з дитинства! Коли я місяць чекаю тих двох днів поїздки на дачу, а вона відміняється, або «ми вирішили приїхати на день раніше»
Котики-муркотики• 28 декабря 2025
В мене таке було раніше тільки вдома. Коли всі хотіли до свекрухи на вихідні, а я вже так втомилась від усього і залишалась вдома.
П´ятниця фільми, тишина, субота спала пів дня, потім їла що було в холодильнику ( не готувала). Єдине що в стіралку закидувала прання і вивішувала після.
Ну а в неділю як шило в жопі - уборка/готовка. Мої ввечері приїжджають в квартирі чисто, смачна їжа на столі і я психологічно відпочивша)
То може вам також до свекрухи всіх відправляти?
Леплю из пластилина• 28 декабря 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Від автора родина її чоловіка занадто близько, щоби туди когось відправляти🤭
Чемна панночка• 28 декабря 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Також про це постійно задумуюсь,читаючи сотні таких тем як у автора регулярно тут,задавала автору питання,але вона зробила вигляд що не розуміє про що мова і далі пішло хамство,що я токс і від мене родина хоче втікти,хоча сама ж розповідає яка вона щаслива коли сама тікає від своєї родини,мабудь вони також токси за її логікою) там все заплутано і важко
Заставляличка
• 28 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
Ну я не розумію про що мова. Я вас нормально питаю- поясніть? Я ж вас питала: ви їздите відпочивати?
Голена блондинка• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
А ваш муж уезжает отдохнуть от всех в отель?