Заставляличка• 28 декабря 2025
2-3 рази в місяць я знімаю готель і добу живу одна
Не відповідаю на дзвінки ( лише читаю повідомлення ) це нереально змінило мою цінність, моє сприйняття світу і тд. Мене не задовбують діти, всі прекрасно справляються без мене. А я просто гуляю сплю, їм, видихаю і повертаюсь в звичну рутину новою людиною
Заставляличка
• 28 декабря 2025
Ответ дляГола з конопель
просто интересно
смысл за такой бюджет погулять на улице (это можно сделать из дома) и поесть где-то (тоже не обязательно выезжать в отель)
только переспать ночь не дома?
6-15 тыс в месяц за переспать 2-3 ночи не дома, при этом каждый раз с утра в 9 подорваться быстро, собраться и свалить
я бы еще поняла 2-3 дня подряд
только переспать ночь не дома?
я бы еще поняла 2-3 дня подряд
А для чого вам підриватись в 9 ранку. Смисл я вже описала вище. Мені так подобається, провести вечір в спа, на прогулянці, прокинутись зранку, піти поснідати з красивим видом, для мене це кайф
Заставляличка
• 28 декабря 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Автор, я Вас дуже розумію, на жаль, готель собі не могла дозволити, але орендувала подобово квартири на вихідні раз на пару місяців і чілила собі як цариця
Молодець! Реально, молодець!
Заставляличка
• 28 декабря 2025
Ответ дляГотова до другої
Бенефис лав лав?
Зо вам треба? Для чого ви це пишете в кожній темі?
Карапулька• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Ви питаєте моє імʼя чи це назва готелю?
Ні, я не Оксана
Удалено администрацией...
Свій варік• 28 декабря 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
А смысл с той добы? В 15 заселились, вещи не успели разложить, в 10 утра чао какао
Боже, мне этого времени с головой хватит отдохнуть
У сына СДВГ.
Заставляличка
• 28 декабря 2025
Ответ дляКарапулька
Удалено администрацией...
Свій варік• 28 декабря 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
У мене було три дні, коли чоловік взяв дітей і поїхав до батьків без мене. Найщасливіші три дні в моєму житті.
Мои так ездили на дачу на 2 дня.
Я дома ела ,спала ,читала книги и смотрела фильмы.
Только теперь там линия фронта и мы ВПО (
Карапулька• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Яке це має значення?
Від 3 тис до 4800
Ну якщо ви згадали Емілі резорт, то мали б знати що там таких низьких цін немає. Номери від 12 тисяч стартують.
Лягайте спати, завтра судочки мити в аропорту
ПробілНеПрацює• 28 декабря 2025
Ответ дляПротру пилюку
Счастье материнства))
Материнство не обирають, тут як пощастить, он у дівчини вище син з СДВГ, у мене з аутизмом, це неможливо таким режимом жити 24/7.
Карапулька• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Удалено администрацией...
Таки Ірочка, у вас теж одні й ті ж самі фантазії в кожній темі.
Заставляличка
• 28 декабря 2025
Ответ дляКарапулька
Удалено администрацией...
Повітруля• 28 декабря 2025
Ответ дляКарапулька
БЛІН..ОЦЕ ЦІНИ В БІДНІЙ УКРАЇНІ
Карапулька• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Удалено администрацией...
Заставляличка
• 28 декабря 2025
Ответ дляПовітруля
БЛІН..ОЦЕ ЦІНИ В БІДНІЙ УКРАЇНІ
Та Україна не бідна абсолютно, в ній просто грабують простих людей, а країна в нас багата, тому і москаль не відчепиться ніяк
Карапулька• 28 декабря 2025
Ответ дляПовітруля
БЛІН..ОЦЕ ЦІНИ В БІДНІЙ УКРАЇНІ
Так, а взагалі середня ціна номеру десь 18 тисяч. Але вони себе не виправдовують, якщо чесно. Була раз на річницю весілля, більше не хочу. А ресторани там цікаві, люблю Тишу нагорі. Але в Емілі саме паркування 500 грн стає
Заставляличка
• 28 декабря 2025
Ответ дляКарапулька
Удалено администрацией...
Карапулька• 28 декабря 2025
Ответ дляГотова до другої
Бенефис лав лав?
Так, але щось тема не піднялась
Готова до другої• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Удалено администрацией...
Готова до другої• 28 декабря 2025
Ответ дляКарапулька
Удалено администрацией...
Вымышленых детей
Карапулька• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Удалено администрацией...
Я ж кажу, фантазії про люксове життя, поміж розвитком бізнесів - сортуванням їжі в аеропорту і таксі.
На тиждень в Лос - Анджелес з подругами
Звідки ті подруги взялися
На тиждень в Лос - Анджелес з подругами
Звідки ті подруги взялися
Заставляличка
• 28 декабря 2025
Ответ дляГотова до другої
Удалено администрацией...
Готова до другої• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Удалено администрацией...
Карапулька• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Удалено администрацией...
Яка Ви, все таки, передбачувана і впізнавана
Ще й сердитеся що вас так вираховують. Ваші фантазії
Заставляличка
• 28 декабря 2025
Ответ дляГотова до другої
Удалено администрацией...
Карапулька• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Удалено администрацией...
Заставляличка
• 28 декабря 2025
Ответ дляКарапулька
Удалено администрацией...
Карапулька• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Удалено администрацией...
В моєму житті є Емілі - резорт, тому я знаю їх реальні ціни. Але немає потреби фантазувати про це на порадниці або десь ще. Поки ви будете так фантазувати, більше підходить слово на б...., не дивуйтесь, що над вами люди сміються