Гигиенишвили• вчера в 17:59

Хтось читає теми Триндичіхи, хоча б відкриває?

Для чого вона їх створює , взагалі?
Зробіть вибір:
вже голосів: 93
Читаю не до кінця
Не читаю
Читаю повністю
PORKA• вчера в 18:26
заблокировала ее
Ошеламиссимо• вчера в 18:26
Ответ дляАмбасадор щастя
Триндычиха всем синих морд наставила. Ну правда не в себе человек
Це ж стільки часу треба. Втрачає заробіток, поки фіолетових тіток ліпить, замість клепати теми, які більшість тут взагалі не бачить))))
ПАЦАНКА О• вчера в 18:27
Ответ дляМіняйловна
Легенда, що вона жінка, яка працює в Харкові на залізниці. Але якось слабо віриться, що в неї стільки вільного часу
Ой про залізницю шось пропустила
всегдаДаДа• вчера в 18:27
В блоці
Тень льва• вчера в 18:28
Ух ты как интересно. Ответила в вашей теме и это акк у меня волшебно разблокировался. И полная лента этого перформанса.
У кого тоже так вдруг стало?
Ошеламиссимо• вчера в 18:29
Ответ дляТень льва
У кого тоже так вдруг стало?
В мене все ок, сіра пляма
КокошинЭль• вчера в 18:29
В блоці.
Тень льва• вчера в 18:31
Ответ дляОшеламиссимо
В мене все ок, сіра пляма
Я повторила блокировку. Если это то что я думаю, то мне не нравятся такие приколы.
Вообще не факт• вчера в 18:35
Она остроумная, могла бы быть прекрасным собеседником. Просто манеру такую выбрала зачем-то. И плюс это вот все - ну вы поняли. А общем, не по той дорожке пошла
Доктор Хаос• вчера в 18:37
Судячи з того, що це вже мінімум третя його реінкарнація тут і він почуває себе доволі вільно навіть в анонімному бані, його висери, в першу чергу, цікаві адміністрації ресурсу. І, відповідно - виглядають ок для модераторської групи. Вони навіть реагують на його скарги та видаляють повідомлення, які йому не до вподоби
Дуже цінний персонаж з дуже цінним контентом
ОхиИВздохи• вчера в 18:39
Кинула її в блок, тому теми не бачу. Дякую адмінами за таку функцію!
Доктор Хаос• вчера в 18:39
Ответ дляПАЦАНКА О
Мне она же бывшая Ника Найз
А до цього він був Мурка в Бурке.
Безсовісна кума• вчера в 18:40
Не читаю, заблокировала. Но надо ей отдать должное, что пишет без анонима, кто хочет читает, кто не хочет, в блок. Не то что та придурочная со своими кроличками , пишет под анонимом, не заблокируешь ее, поэтому засыпает своей рыготой ленту
Доктор Хаос• вчера в 18:42
Ответ дляАмбасадор щастя
За 25 декабря человек создал 45 тем. Это какое-то расстройство? Админы, вы можете что-то с этим сделать?
Он с момента регистрации последнего профиля открыл около 2000(!) тем!
Доктор Хаос• вчера в 18:45
Ответ дляМіняйловна
Ким він тільки тут не представлявся за ці роки
А по факту - старий пердун або з сірих територій, або взагалі сидить в Європі і сере в стрічку 24/7 з перервами на клізми.
Гарні диньки• вчера в 18:46
Не фанат її(його) тем,але якщо назва теми зацікавила,якісь новини чи щось подібне,можу відкрити й прочитати
Реанимация• вчера в 18:52
заблокировала давно
Ошеламиссимо• вчера в 19:11
В неї (нього) як мінімум 2 клони, судячи з голосування
Донька подруги• вчера в 19:12
Даже не вижу тем ее, этот рашатроль в блоке давно. Пусть админы сами его читают
Бринзолетта• вчера в 19:21
Я в блок її поставила. Один спам від неї був