успокойте_Меня• Изменено вчера в 19:43

В нас круче ніж в Європі на різдвяних ярмарках

Сьогодні гуляли, ще й погода така атмосферна, класна, і в мене таке враження склалося. Що в нас круче. Навіть в таких умовах.
Дикая Роза• вчера в 20:09
Ответ дляуспокойте_Меня
Я не так багато була, але реально краще з того, що бачила
Как говорится, кожна жаба своє болото хвалить
автор успокойте_Меня • вчера в 20:09
Ответ дляБорисфенка
Тому що своє.
Вайнахтспаради і бразильські карнавали - то екзотики за шалені кошти
А хода колядників з різдвяними зірками - це супер!
Так шкодую, що не потрапила на неї. Видовище потужне, неймовірне.
наКоблучках• вчера в 20:09
Ответ дляРоза в вазі
Була на ярмарке во Львове. Їжа і все. Кілька сувенірних. В порівнянні з минулим жахливо.
Ви швидко приїхали
Різдвяні свята повно заходів
Бавовнятко• вчера в 20:13
Я когда немцам показывала как у нас в Днепре и Харькове на Новый Год украшают город, то они в шоке были от наших фото. Германии далеко до этого. А ярмарки - нас этим не удивить и ярмарок у нас много. Колесо обозрения, каток тут - для нас это не удивительно. В общем немцы после войны к нам собираются смотреть наши города. Они и не знали, что у нас круче, чем в Германии.)
Каркуша Клара• вчера в 20:10
Ответ дляКоренная киевлянка
Ми у маленькому містечку Польщі, біля ялинки карусель і ковзанка безкоштовно. Де у нас теж так?) А ще ніякої гучної музики і гучних людей,немає п´яних. Були на великій ярмарці, там повно їжі різної із різних країн. Я щось не бачила у нас італійців,наприклад,зі своєю продукцією. Благодійна організація створила ударну інсталяцію - прикрашений екскаватор,можна було там посидіти і зробити фото/роздрукувати,а гроші у хоспіс. Ще кожен садочок збирав солодощі для дитячого хоспісу,а батьки дітей у садочку поїхали робити концерт дітям у хоспіс. Ніколи ніде у нас такого не було.
Благодійності і у нас хоч відбавляй, на кожному кроці. Наприклад, ось з останнього: кожен клас з ліцею (а ліцей у нас величезний) збирав Добробокси дітям з прифронтових територій. Дуже багато всього корисного накупили їм і діти разом пакували, збирали з вчителями: солодощі, новорічні прикраси, юсб ліхтарі, лампи, павери, пледи, термоси, канцтовари, іграшки
автор успокойте_Меня • вчера в 20:12
Ответ дляКаркуша Клара
В нас протягом року в ліцеї ярмарки, просто кошики збираємо з необхідним.
Дикая Роза• вчера в 20:13
Ответ дляБавовнятко
какой феерический бред
автор успокойте_Меня • вчера в 20:14
Ответ дляДикая Роза
какой феерический бред
Чому ви так вважаєте?
Зам. зав. Анонима• вчера в 20:14
Ответ дляparele
Вчора проїхалася по вечірньому Дніпру.
Я дуже добре памʼятаю Новий рік 2022. Зараз і близько немає такого.
Ми у вас були 07 січня 2022р. Спеціально приїхали в якийсь то парк. Ілюмінація була краще аніж в европейських містах
Сижуревувшоке• вчера в 20:15
Ответ дляуспокойте_Меня
От повірте витратили 80 грн лише, гуляли біля 3 годин. Вражень і задоволення купа.
Кума ходила з дорослими. На 4 витратили понад 4 тис грн, були ввечері, зовсім недовго. Сказала, що з дітьми там взагалі розкритися можна. Як ви примудрилися витрати лише 80 грн? Любий атракціон коштує дорожче. Ковзанка, резиденція Санта Клауса, ілюмінаріум - ви зовсім ніде не були? На 80 грн ви в туалет сходили? Любий атракціон коштує дорожче.
Бавовнятко• вчера в 20:15
Ответ дляДикая Роза
какой феерический бред
Бред - это у вас. А мы Германии почти 4 года. Есть с чем сравнить и все видели уже тут.
Зам. зав. Анонима• вчера в 20:17
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Серость, темнота. Елки в городе даже нет. Свет выключен и генераторы гудят, как ненормальные. Пару магазинчиков украсило свои входы. Все. Областной центр. Круче, чем в Европе
Зп?
Крошечка-хаврошечка• вчера в 20:20
Ответ дляКоренная киевлянка
Вам халявы в Украине не хватало))?

А куда их наркоманы делись? Повтікали з вашого містечка? Если бы Путин не напал, вы бы бедная дальше в Украине без халявных ковзанок страдали. Лично вы, какой благотворительностью на Батьківщині занимались, и налогов сколько заплатили?
автор успокойте_Меня • вчера в 20:22
Ответ дляСижуревувшоке
Ми гуляли, а ілюмінаріум взагалі розвод (((((. Діти просто вже зажралися. Єдине куди хотіли і просилися - на гірку, але ми відмовили.
Море_море_я_скучаю• вчера в 20:24
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Зп?
Нет. Центральная Украина
Крошечка-хаврошечка• вчера в 20:25
Ответ дляСижуревувшоке
Даже потратив намного меньше вашей кумы, люди получили удовольствие.
Кто-то на Новый год будет есть чёрную икру и омаров. А у кого-то будет курица и бутерброды со шпротами, но и те, и другие буду готовить праздничный ужин и радоваться жизни.
Сижуревувшоке• вчера в 20:25
Ответ дляуспокойте_Меня
Шкода дітей. Привести їх у красу, щоб сказати ’тобі туди не можна’, можеш подивитися здалеку і сходить в туалет.
Борисфенка• вчера в 20:26
Ответ дляуспокойте_Меня
Всі шкодують. Її не дуже афішували із зрозумілих причин.
Колись потрапимо, будуть в наступні роки робити точно.
Борисфенка• вчера в 20:27
Ответ дляБавовнятко
І що, ще не приїлося? Щороку те саме, чуже.
автор успокойте_Меня • вчера в 20:27
Ответ дляСижуревувшоке
В туалет не ходили. Не неможна, а то ви просто недосвідчена, або у Вас немає дітей.
Сижуревувшоке• вчера в 20:29
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Недоречне порівняння.
Хтось буде сидіти за столиком ресторану святкувати Новий рік. А когось приведуть під вікном цього ж ресторану і запропонують через вікно дивитися на тих, хто святкує.
Порівнювати емоції і задоволення перших і других неправильно. Бо перші будуть насолоджуватися життям, а другі лише спостерігати за тими, хто ним насолоджується.
Покращена• вчера в 20:28
Ответ дляСижуревувшоке
А якщо прийти гуляти подивитись красу, то обов´язково залишити там півавансу?) Якщо кумі нікуди гроші дівати то ок, а ми на 4 тис стіл накроємо новорічний
Покращена• вчера в 20:30
Ответ дляСижуревувшоке
По вашому, якщо я йду в супермаркет за хлібом, то я повинна скупити півмагазину?
Сижуревувшоке• вчера в 20:32
Ответ дляПокращена
Вас чоловік теж водить до магазину подивитися на подарунки, які подарують іншим, і це і є ваш подарунок?
Ну а що, подивилися ж?
То чим це відрізняється від дітей, яким показали вхід до резиденції Санта Клауса (увійти не можна), ковзанку (не можна), гірки (не можна), ілюмінаріум (не можна), атракціони (не можна). Крутий відпочинок - дивитися на інших відпочиваючих, яким можна.
parele• вчера в 20:32
Ответ дляЦукрові вишні
Приезжайте в Харьков) мне кажется город украшен красивее, чем до войны, за исключением отсутствия главной ёлки
Спасибо, может, и метнемся. Ездили к вам на 8 марта в прошлом году. Люблю Харьков.
автор успокойте_Меня • вчера в 20:33
Ответ дляПокращена
Там взагалі немає особливо що брати, так всього багато, гарно, а смачного мало. Ну то може в мене діти такі розбалувані. Раніше любили пончики там брати з різними топінгами. Шукали їх сьогодні, немає. Як доросла, то я взагалі не знаю, що там дорослі беруть собі, та ще й на тисячу. Може атракціони якісь, я боягузка, то я не по цьому. Я якщо щось і беру на ВДНГ, то устриці в БНаливі, але це 300-400 грн максимум.
Сижуревувшоке• вчера в 20:36
Ответ дляПокращена
Ви їдете за хлібом через півкиєва у найбільший супермаркет, де скуповують найкращі продукти, замість купити його у кіоску чи маркеті під будинком ?
Це особливий вид мазохізму: подивитися на червону ікру інших, знаючи що ти не можеш її дозволити, бо поруч стоїть твоя дитина і просить купити, а ти їй ’жуй хліб, на ікру ти можеш подивитися, і отримати задоволення від споглядання’.
автор успокойте_Меня • вчера в 20:37
Ответ дляСижуревувшоке
Ну а що, подивилися ж?
Ви дуже дивна і дивні судження у Вас. Просто погуляти там не можна?
автор успокойте_Меня • вчера в 20:37
Ответ дляСижуревувшоке
Не всі їдуть через півкиєва.
Бавовнятко• вчера в 20:37
Ответ дляБорисфенка
В Украине для меня все лучше и ближе.