успокойте_Меня• Изменено вчера в 19:43
В нас круче ніж в Європі на різдвяних ярмарках
Сьогодні гуляли, ще й погода така атмосферна, класна, і в мене таке враження склалося. Що в нас круче. Навіть в таких умовах.
Крошечка-хаврошечка• вчера в 21:22
Ответ дляКоренная киевлянка
Вас задовбали чужі амбіції,це як? Подобається жити у болоті? Ну,ок,тільки не треба виправдовувати бездіяльність,бо це якраз і тупо.
Вы только амбиции увидели? Я написала про амбиции замешаные на тупости.
В болоте жили вы, по собственному желанию, и потому что ничего больше для себя сделать были неспособны.
Я вам там выше написала, что в моём городе ничего подобного нет из того, що відбувається у вашому рідному містечку.
У вас проблемы с пониманием элементарного печатного текста. О чём с вами дальше разговаривать?
Коренная киевлянка• вчера в 21:28
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я бачила майже всю Україну,тому навіть не хочу більше вам відповідати. Може вам ні з чим порівняти,тому вам здається що у вашому болоті все класно. Можете тепер подумати хто тут тупий.
Крошечка-хаврошечка• вчера в 21:33
Ответ дляКоренная киевлянка
Судя по тому как вас несёт и колбасит, то из болота вы так и не выбрались, и не выберетесь - оно внутри вас и всегда.
А отвечать мне и не надо, мне с вами всё с первого поста понятно)
Рожки-да-ножки• вчера в 21:36
Ответ дляКоренная киевлянка
Слухай Проню, помий свої руки святою водою, перш ніж писати, що Україна болото.
Ти диви яке чмо, приперлося на форум країни -болота. На європейські форуми тебе не пускають, чи мову досі не вивчила, чи твоє дзявкання там нікого не цікавить?
Коренная киевлянка• вчера в 21:40
Ответ дляРожки-да-ножки
Хамло звичайне.
Коренная киевлянка• вчера в 21:41
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Що,боляче читати правду? Мене просто бісить такі брехухи як ви.
Рожки-да-ножки• вчера в 21:48
Ответ дляКоренная киевлянка
Яку правду, від недолугого маргіналітету, якому війна дала квиток у життя?
Якщо тут старцювала, то і за кордоном не розбагатієш. Так і будеш шукати все ’безкоштовне’, навіть не розуміючи звідки воно береться. Сиди в своєму польському болоті і квакай, може щось безкоштовне кинуть ще
Рожки-да-ножки• вчера в 21:48
Ответ дляКоренная киевлянка
Хамло звичайне.
Я бачу хто переді мною, і без уточнення.
успокойте_Меня
• вчера в 21:57
Ответ дляКоренная киевлянка
Ок,була у Вроцлаві,Познані,Щецин, Бидгощі, Варшаві,Кракові, Гданську,Гдині,Сопоті, проїхала звідси до Англії і назад, жила там 2 роки. Я не живу все життя у маленькому містечку,дуже багато де була.Так що,давайте не будемо. Ми увесь час на машині десь їздимо, все тут чудово.
Все там не так чудово - і ями на дорогах, і бур´яни на обочинах, і сміття, і ще багато всього.
Роза в вазі• вчера в 21:59
Ответ длянаКоблучках
Ви швидко приїхали
Різдвяні свята повно заходів
Я кажу саме про ярмарку
успокойте_Меня
• вчера в 22:00
Ответ длянаКоблучках
Ви швидко приїхали
Різдвяні свята повно заходів
1 січня вже дехто в столиці центральну ялинку розбирає )))
наКоблучках• вчера в 22:01
Ответ дляРоза в вазі
Я кажу саме про ярмарку
Ярмарки під час війни не ті
Але різних локації повно
Особливо зараз
Але різних локації повно
Особливо зараз
Роза в вазі• вчера в 22:02
Ответ длянаКоблучках
Ярмарки під час війни не ті
Але різних локації повно
Особливо зараз
Але різних локації повно
Особливо зараз
Локацій яких??? фото-зон?
Роза в вазі• вчера в 22:16
Ответ длянаКоблучках
фото
Слава б. що я не люблю такий натовп. Мене навіть лякає. Я була без такої кількості людей. Можна навіть було пройтися.
Ухахайкина• вчера в 22:18
Ответ дляПрацівниця року
Да, у нас лучше, говорю как человек побывавший во всех этих Нюрнбергах, Кольмарах, Страсбургах и Вене
Неправда . В Вене очень красиво
Ухахайкина• вчера в 22:19
Ответ дляПедиатор_я
Я тоже люблю зимний Киев, но такое ощущение, что как раньше уже никогда не будет
Будет лучше
наКоблучках• вчера в 22:21
Ответ дляРоза в вазі
Для чого тоді взагалі їхати до Львова?
То вам жахливо, то натовпу боїтеся.
Ухахайкина• вчера в 22:22
Ответ дляБорисфенка
Тому що своє.
Вайнахтспаради і бразильські карнавали - то екзотики за шалені кошти
А хода колядників з різдвяними зірками - це супер!
У мамы знакомая была с приветом , из актрис неизвестных , на Одесской киностудии работала , ей от родителей квартира досталась под сдачу, она продала ее и уехала на бразильский карнавал кутить . Когда мама рассказывала мне было 20 лет и я где то поняла ту женщину ))
Коренная киевлянка• вчера в 22:27
Ответ дляуспокойте_Меня
В Україні дороги це одна велика яма,від амброзії неможливо дихати і сміття в рази більше,вже не кажучи про те що його не сортують і не переробляють. А в якому місті України можна отримувати посилки просто у себе під дверима і не боятися що її вкрадуть? Де можна залишити велосипеди на вулиці на ніч? Чи можна біля садочку чи школи залишити візок/самокат/велосипед своєї дитина на цілий день на незакритій території? Де у Польщі такий транспорт і такі газони?
Коренная киевлянка• вчера в 22:24
Ответ дляРожки-да-ножки
Я теж прекрасно бачу,хамка звичайна,нічого дивного.
Роза в вазі• вчера в 22:25
Ответ длянаКоблучках
Для чого тоді взагалі їхати до Львова?
То вам жахливо, то натовпу боїтеся.
Я тут мешкаю.
Коренная киевлянка• вчера в 22:25
Ответ дляРожки-да-ножки
Ми виїхали 8 років тому,який маргіналітет. Завдяки роботі і мовами пожили в декількох країнах Європи.
Цукрові вишні• вчера в 22:36
Ответ дляparele
Спасибо, может, и метнемся. Ездили к вам на 8 марта в прошлом году. Люблю Харьков.
Мы еще и сами на новую набережную не доехали
Роза в вазі• вчера в 22:43
Ответ длянаКоблучках
Малоймовірно
І на цю групу в телеграме звісно я підписана. Просто я сподівалася, щось почути новеньке.
наКоблучках• вчера в 22:45
Ответ дляРоза в вазі
Це не телеграм.
Заходів достатньо у Львові на Різдво для тих, хто хоче святкувати.
За весь час з початку війни, найбільше
Щепотка_совести• вчера в 23:04
Ответ дляКоренная киевлянка
Удалено администрацией...