Янка-угомонись• Изменено 28 декабря 2025

Дайсон. Купили і пошкодували

Догляд за волоссям.

Є тут такі?
#Пойду_кгадалке• 28 декабря 2025
не признаються))

Голодаю• 28 декабря 2025
Що саме? Фен, стайлер, пилосос, сушку для рук?
Замулена ріка• 28 декабря 2025
Нет, радуюсь каждый день)
Инста_Богиня• 28 декабря 2025
Я не купила, а мені подарував чоловік.
Користуюся майже 2 роки.
Ну гарний стайлер і все))
Свої 400 євро я б за нього не віддала.
У мами моєї за 2000 грн.
Мені здається, що вони +- дуже схожі.
Дива з волоссям не відбулося.
Дайсон, скотина, ще і відключається коли перегрівається))
І читаю, що так у багатьох.
Стомився і виключився
Админко• 28 декабря 2025
Це як купила самсунг і пошкодувала...
Не боюся осуду• 28 декабря 2025
Не разочаровал, но ожидала большего, за такие деньги
Відповів всім• 28 декабря 2025
Мені дуже подобається,а моїй кумі не зайшов

Prervana• 28 декабря 2025
Фен который обычный бублик - хороший. А стайлер отдала сестре - абсолютно бесполезная штука мне оказалась
Спішу - перекидаюсь• 28 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Я не купила, а мені подарував чоловік.
Користуюся майже 2 роки.
Ну гарний стайлер і все))
Свої 400 євро я б за нього не віддала.
У мами моєї за 2000 грн.
Мені здається, що вони +- дуже схожі.
Дива з волоссям не відбулося.
І читаю, що так у багатьох.
Стомився і виключився
А какой у мамы за 2000?
Бегущаяпо• 28 декабря 2025
У меня стайлер. Уже 100 раз себя окупил. Пользуемся с дочкой каждый день. У обоих длинные густые волосы. Один раз была в командировке, укладка брашем и феном -это же ужас! Это было как после автомата пересесть на механику
Сяду на шию, дорого!• 28 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Я не купила, а мені подарував чоловік.
Користуюся майже 2 роки.
Ну гарний стайлер і все))
Свої 400 євро я б за нього не віддала.
У мами моєї за 2000 грн.
Мені здається, що вони +- дуже схожі.
Дива з волоссям не відбулося.
І читаю, що так у багатьох.
Стомився і виключився
У меня никогда не выключился. Для меня это лучший в мире фен с возможностью укладок. Для моих пористых волос он идеальный.
Спішу - перекидаюсь• 28 декабря 2025
Ответ дляБегущаяпо
А покажите плиз свой, или ссылочку на розетку
Дочке хочу купить
Бегущаяпо• 28 декабря 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
+, тоже ни разу не отключался. Может не чистили фильтр от пыли?!
Пацан к успеху шел• 28 декабря 2025
Мені подарували, але я чоловіку сказала, що якби я знала, що він такий- це була би річ, яку я купила б навіть у кредит😆
Отчебучкина• 28 декабря 2025
у мене стайлер та випрямляч. не пошкодувала.
Бегущаяпо• 28 декабря 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Дочке хочу купить
Стандартный стайлер Дайсон, я его покупала почти 4 года назад.
Спішу - перекидаюсь• 28 декабря 2025
Ответ дляБегущаяпо
Поняла, я думала другой бренд. Дайсон я не потяну
МУСЯкомарова• 28 декабря 2025
Маю фен, задоволена повністю. Може своїх грошей і не коштує, але дбайливішого і лагіднішого для волосся варіанту я не знаю.
Вічний двигун• 28 декабря 2025
Нет, у меня уже второй стайлер и я очень довольна

Большой секретик• 28 декабря 2025
Именно из ухода был pre style cream , это была последняя надежда на нормальные кудри со стайлером , даже средства от wow значительно лучше. От стайлера буду избавляться, не мое
Я только за!• 28 декабря 2025
Именно уход? Не пробовала, но почитаю. А вот стайлер и пылесос - это вещь! Реально нравится очень
Магиня• 28 декабря 2025
У меня из ухода за волосами от Дайсон есть и фен и стайлер и Airstrait. Всем довольна и всем пользуюсь с дочкой нон-стоп. Не знаю что может кому-то не зайти. Разве что если руки не из того места растут, тогда да
Зоя Жорівна• 29 декабря 2025
Є фен,вирівнювач,пилосос, зволожувач повітря - дуже задоволена.
Фокус-Покус• 29 декабря 2025
Маю стайлер і фен, задоволена. З доглядової продукції взяла собі засіб для укладки і типу фіксуючий засіб для укладки. Салонний ефект тільки 1 день, тому нічим не відрізняються від інших засобів, як на мене.
А от феном і стайлером дуже задоволена.
tereska• 29 декабря 2025
Блін, ну дівчата, це ж як порівнювати автівки різних класів або житло.
Можна ж їздити і на дешевенькому міланську, можна щось вже з комфорту обрати, а можна зі спорту або преміум класу.
Все ж їде, але «послєвкусіє» різне.
Косметика з Єви та люксу - те ж саме порівняння.
В кого є кошти або подарували - користуються із задоволенням, бо є нюанси у всьому (датчик приближення до голови, зменшення швидкості, коли кладеш прибор на стіл, памʼять кожної насадки, різні насадки), а в інших просто потік гарячого/холодного повітря з різними швидкостями.
Борець за гаманець• 29 декабря 2025
Ответ дляБегущаяпо
Хай мене ранить.... кожного дня на довге густе волосся
Борець за гаманець• 29 декабря 2025
Ответ дляАдминко
Це як купила самсунг і пошкодувала...
А що не так? З самсунгом?
Оченьценная• 29 декабря 2025
Дуже хотіла стайлер, але він не підійшов моєму волоссю. Шкодую що не купила просто фен. Як сушить волосся мені подобається, в порівнянні зі старим філіпсом не пересушує довжину.
Крим мій• 29 декабря 2025
Жаль ,что нельзя где-то его испытать на своих волосах. Он не всем подходит
Я Головна• 29 декабря 2025
Ответ дляКрим мій
Можно, в магазинах Дайсон. Я в Вене опробовала эирстрейт, там и купила. Знаю что у нас тоже есть такое