Непогодка• Изменено 28 декабря 2025
Питання до жінок у віці від 35 до 45 років приблизно… ситуація уявна
Уявіть, що ви самотня мама. У вас є дитина — неповнолітня, яка проживає з вами. Ви розлучені. У вас є дім, робота, домашні справи і виховання дитини також на вас, але при цьому, ви не хочете серйозних стосунків знову , бо вже один раз «наступили на ці граблі», але при цьому ви би змогли з часом мати стосунки з чоловіком, де б вас обʼєднував лише секс, ну можливо сходити пару раз в кіно, чи кафешку. Це питання до фізіології жінок.. чому питаю? Певній кількості жінок секс взагалі не потрібен без стосунків і почуттів, комусь потрібен, хтось може сам справлятись, з допомогою вібратора чи власних рук, і так далі, але якби ви певний час жили без чоловіка— і така нагода зʼявилась ви би погодились чи ні? І як би виглядали ваші зустрічі? Ви би могли згодом познайомити цього чоловіка з дитиною? І головне, якби ви знали одне одного вже давно і довіряли б своєму партнеру ви б могли згодом спробувати інтим без захисту…. І чому?
Лиса Патрикевна• 29 декабря 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Красоту и сексуальность . Конечно если она есть 😁
Женщина ценна красотой
Мужчина деньгами
Все
Женщина ценна красотой
Мужчина деньгами
Все
А нахрен та сексуальность если как оказалось секс не нужен большинству? Откуда она взялась?
Красота удел избранных - это генетический подарок. Если морду еще можно перекроить, то ни длину ног, ни длину пальцев не изменишь)
ОливьЕЖечка• 29 декабря 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Это ценность в глазах противоположного Пола - имелось в виду
Ну да . Красивая от природы женщина это такая же редкость , как реально богатый мужчина .
постою_послушаю• 29 декабря 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Не дамы... это капец уже какой-то.
Оказывается 90% секс без любви, защиты, помощи, финансов нафиг не упал. Т.е отпала потребность организма... это жесть какая-то...
Ну я такая, да. К сексу без любви испытываю отвращение и брезгливость. И желание дикое испытываю только к тому, кого люблю
Непогодка
• 29 декабря 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Якщо це просто секс, то особисто мені важко уявити формат знайомства з дитиною)
Захист без захисту згодом змогли б ?
Лиса Патрикевна• 29 декабря 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Но чтобы случился секс в вашем случае любовь должна быть взаимной, а это штука очень проблематичная....
ОливьЕЖечка• 29 декабря 2025
Ответ дляНепогодка
Захист без захисту згодом змогли б ?
Вы благословение на сие действие на форуме ищете что ли ?
постою_послушаю• 29 декабря 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Справочкой с анализами не пытались подстраховаться ?
Чтоб не быть уверенной , а просто знать ?
А толку? Утром справочку взял, а вечером уже от очередной подружки подцепил что угодно
ОливьЕЖечка• 29 декабря 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Не , ну если он маргинал - то тут ничего не поможет ))
Невидимка Майя• 29 декабря 2025
Обговорюємо cферичного коня у вакуумі: якщо зʼявиться гіпотетичний чоловік через багато років і з ним тільки секс, то чи познайомите ви його з дитиною.
Стільки невідомих водних.
Що за чоловік, яка дитина?
Скільки дитині років?
З якою метою знайомити?
Автор, як буде конкретна людина, то вже в гадатимете , для чого зараз про це думати
Стільки невідомих водних.
Що за чоловік, яка дитина?
Скільки дитині років?
З якою метою знайомити?
Непогодка
• 29 декабря 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Я питаю вас, поставте себе на місце
ОливьЕЖечка• 29 декабря 2025
Ответ дляНепогодка
Я питаю вас, поставте себе на місце
Я не поставлю никак себя на Ваше место , потому что в Вашем описании отсутствует главный для меня фактор
Непогодка
• 29 декабря 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Який?
Най хоч раз• 29 декабря 2025
Автор, не доверяла бы никогда до тех пор пока не предоставит результаты лаборатории. Вообще не знаю как можно на слово доверять в таких вопросах даже если давно вместе.
ОливьЕЖечка• 29 декабря 2025
Ответ дляМerida
Может это мужчина?
Да что угодно )
А нам то что ?)) для нас это по сути просто развлекательная история )
постою_послушаю• 29 декабря 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Он не маргинал, он свободный одинокий мужчина, который любит секс без презерватива. Справочкой от такого можно разве что попу подтереть
ОливьЕЖечка• 29 декабря 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Свободные одинокие мужчины - не маргиналы - очень ценят свое здоровье
Все остальное - ну такое маргинальное
Непогодка
• 29 декабря 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Якби вам чоловік якого ви знаєте не один рік і я з яким спите запропонує один раз спробувати без захисту ви відмовите?
Невидимка Майя• 29 декабря 2025
Ответ дляНепогодка
Я питаю вас, поставте себе на місце
Ну так як можна поставити?
Може чоловік конечний придурок і з ним тільки секс.
Для чого його знайомити з дитиною?
А може він класний і розумний.
Може з ним не тільки секс, а ще й душевний звʼязок
Може він чомусь корисному навчити може. Можливо є якісь перспективи на одруження. За цих умов знайомити
Для чого його знайомити з дитиною?
А може він класний і розумний.
Невидимка Майя• 29 декабря 2025
Ответ дляНепогодка
У вас стабільні стосунки?
А які методи контрацепції у вас
Непогодка
• 29 декабря 2025
Ответ дляНевидимка Майя
У вас стабільні стосунки?
А які методи контрацепції у вас
Презрватив
Невидимка Майя• 29 декабря 2025
Ответ дляНепогодка
Презрватив
Ну то як тоді без презерватива?
Якщо зальот?
Будете народжувати чи поскачете на аборт?
Якщо зальот?
Невидимка Майя• 29 декабря 2025
Ответ дляНепогодка
Презрватив
Ви в парі з чоловіком?
Чи це секс без обов’язків?
Непогодка
• 29 декабря 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Ну то як тоді без презерватива?
Якщо зальот?
Не знаю
Непогодка
• 29 декабря 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Ви в парі з чоловіком?
Чи це секс без обов’язків?
Ну шо не так?• 29 декабря 2025
Ответ дляНепогодка
Ну не обовʼязково маючи секс без захисту завагітніти , ну просто пропонує нові експерименти
автор, пасту снимайте с ушей
проблемы у вашей пихвы появятся и вам их решать
Невидимка Майя• 29 декабря 2025
Ответ дляНепогодка
Це означає, що у нього і інші жінки можуть бути?
Ви не боїтеся ЗПП, непланової вагітності?
Невидимка Майя• 29 декабря 2025
Ответ дляНепогодка
Ви чудна чи що?)