Мой завтрак• 29 декабря 2025
Скільки безпечно продавати онлайн?
Дівчата, як ви вважаєте, скільки безпечно мати продажів в місяць з олх-доставкою? Чи це лотерея?
Продала черевики сина екко, заробила аж 860 грн) Нові коштують більше 5 тис, але хоч не валяються вдома, місце не займають. Віддати немає кому, да і навіть ці 800 грн не будуть зайвими.
Є ще деякі дитячі речі, які також можна продати дешево. Чи варто ризикувати? Покупці всі хочуть лише олх-доставку, і я їх розумію. Але заробити 2 тис на б/у і потім мати штраф точно не хотілось би.
Не прохожу мимо• 29 декабря 2025
А хз. Поэтому и перестала продавать по доставке. По факту все и заглохло.
Непозбувна Бентега• 29 декабря 2025
Какая разница, сколько стоят новые, если власть имущие считают, что 860 грн - прибыль, к-ая должна облагаться налогом (я сама в ах*, но такова реальность).
Можно - нисколько, но думаю, пока можно маневрировать.
Непозбувна Бентега• 29 декабря 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Девочки, зря переживаете. Если хотят притянуть за незаконную коммерческую деятельность, то притянут. Контрольную закупку налоговиками с оплатой на карту никто не отменял - есть в ЕРДР и такие дела.
Если боитесь, тогда вообще не продавайте, ибо продажа на карту вас тоже не спасет.
Не прохожу мимо• 29 декабря 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Та да. Поэтому и не продаю уже.
Мой завтрак
• 29 декабря 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Блін( у мене є ФОП я і так там плачу достатньо податків, але КВЕД ніяк не повʼязаний з торгівлею. Відкривати новий, платити бухгалтеру, щоб продати 2-4 дитячі речі((
Дурня якась.
Не прохожу мимо• 29 декабря 2025
Ответ дляМой завтрак
Дурня якась.
Да слов нет ((
Мой завтрак
• 29 декабря 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Я думала може там не більше 1-2 продажів на місяць. Це ж дрібниці, невже достатньо ресурсів, щоб за таку фігню штрафувати(
Мой завтрак
• 29 декабря 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Та звісно, було б бажання! Але робити контрольну закупку у продавця, в якого у оголошенні одна пара б/у взуття? Що вони там палять)
Кров з молоком• 29 декабря 2025
Ответ дляМой завтрак
в рік-2 продажі по 18 гр.кожна.
не дякуйте.
Непозбувна Бентега• 29 декабря 2025
Ответ дляМой завтрак
Откройте ЕРДР и почитайте на какую сумму были закупки налоговиков.
Если лень, то до 60 грн (ноликом я не ошиблась).
Мой завтрак
• 29 декабря 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Молчунья• 29 декабря 2025
Я думаю, що контрольну закупку роблять у тих, хто має хоча б 50 олх доставок, або багато оголошень.
Якщо в мене 0 олх доставок і 2 оголошення, то навряд мене будуть так перевіряти.
Плюс податківці якраз швидше дешевший товар куплять. Я таке по 100-200 грн. Навіть не викладаю.
Оченьценная• 29 декабря 2025
Ответ дляМой завтрак
Дурня якась.
Добавте тей Квед і буде без проблем взагалі.
Бутербродница• 29 декабря 2025
Ответ дляМой завтрак
Я теж продаю. А куди дівати то все? Скільки себе памятаю то завжди продавала і речі і техніку і меблі, нове купуєш, старе продаєш. Але ви знаєте, я інколи купую на шафі одяг лише в двох перевірених продавців секонду, так вони як давали карту на оплату так і дають, ніхто фопів не оформляє, хоча знаю що продажі в них хороші, бо багато речей вони не встигнуть виставити як вже купують. Люди продають на тисячі в день і не паряться, то я маю паритись як продам раз в тиждень щось.
Молчунья• 29 декабря 2025
Ответ дляОченьценная
Будуть проблеми. В мене чоловік має ФОП,теж так думала спочатку. Треба чеки видавати, якщо товар. Бо мій чоловік послуги надає, тож нема в нього цього.
Плюс треба вести журнал товарного обліку,чи якось так називається.
Одним словом можна фопу проблем наробити лише.
Оченьценная• 29 декабря 2025
Ответ дляМолчунья
Якщо платити на ІВАН, то чеки не потрібні.
Товарний облік -на складні товари, техніка
Скажений гудзик• 29 декабря 2025
Це лотерея. Нема безпечної суми чи кількості. Як варіант знайти знайомого ФОП на 2 групі і проводити через нього фіскалізацію.
Молчунья• 29 декабря 2025
Ответ дляБутербродница
От власне, що на картку лише. Я так і роблю. Бо поки ще є банківська таємниця. Головне на контрольну закупку не нарватись. В ви, якщо вже є перевірений покупець для продавця, то тим більше, їм норм на картку
А автор питає про олх доставки. Це інше.
Молчунья• 29 декабря 2025
Ответ дляОченьценная
Там є нюанси. Не все так просто. В деяких випадках треба. Плюс походження товару як довести?
Мой завтрак
• 29 декабря 2025
Ответ дляМолчунья
сподіваюсь, що так.
Бутербродница• 29 декабря 2025
Ответ дляМолчунья
Олх доставка з оплатою у відділення це післясплата, а НП важає нормою до 5 післясплат в місяць. Є ще олх доставка з оплатою сайту а сайт перекидає потім на карту. Можна відключити з оплатою на відділенні.
Скажений гудзик• 29 декабря 2025
Ответ дляМолчунья
Якщо ФОП вже є і вже сплачуються податки, то то продавати з чеками жодних проблем? Облік для чого? Первинки все одно нема ж. Але щтраф за це до 1000грн і то вірогідність мала. Тому за цей облік ніхто не заморлсується з бу
Чеки через прро ’вчасно каса’ безкоштовно на місяць якась кількість (для ОЛХ точно виставить).
Мой завтрак
• 29 декабря 2025
Ответ дляОченьценная
якщо б це було на постійній основі, то так і зробила б. А так заплатити комісію ОЛХ, потім ще податковій. І заради чого? 800-1000 грн в місяць? і то...якщо пощастить)
Молчунья• 29 декабря 2025
Ответ дляБутербродница
Це суто правила нп. Податкова вважає інакше
Мой завтрак
• 29 декабря 2025
Ответ дляБутербродница
а тут така штука, що хто менш ’винний’, того і покарають)
Я купую в техніку в Комфі, Цитрусі, на Розетці. У всіх ФОПи. То почали б з цього, то хоч якісь би гроші в бюджет наловили, а не штрафувати за продаж б/у речей, за які вже сплачені податки при купівлі.
Скажений гудзик• 29 декабря 2025
Ответ дляОченьценная
Це якщо повністю передплату брати, але і тоді не можна через терімали типу Сити24.
ОЛХ доставка то оплата не через айбан. По суті це еквайринг, треба 100% фіскалізувати. Наложка туди ж.
Мой завтрак
• 29 декабря 2025
Ответ дляМолчунья
до речі так, ще це треба правильно оформити. Тому і кажу, що довеось би додатково платити бухгалтеру, а якщо ще з чеками заморочуватись, то дешевше викинути в смітник, але шкода речей(
Мой завтрак
• 29 декабря 2025
Ответ дляСкажений гудзик
це ще складніше, заморочуватись і залучати друзів. Тим більше, нікому такий головняк не треба.
Молчунья• 29 декабря 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Якщо хтось продає для заробітку то одне. Я продаю свої прольоти, речі, з яких діти виросли. Нові речі. І ставити вчасно каса чоловіку через це не хочу. Для чого йому ті проблеми, якщо я щось не так зроблю.
Я вникала в це питання ще весною. Вже не згадаю нюансів. Продала навіть дві речі на його ФОП без чеку, додали йому Квед. А потім читала багато і вирішила, що це більші ризики, ніж що я попаду на контрольну закупку.
Кожен сам оцінює ризики для себе.
Скажений гудзик• 29 декабря 2025
Ответ дляМой завтрак
Який бухгалтер??? Для ПРРО??? У вас лапки? Тоді да треба...