Туфли в чешуе• 29 декабря 2025
Порадьте гінеколога-ендокринолога в Києві
До війни мала свого гінеколога, але вона виїхала. З тих пір для щорічних перевірок ходила к звичайним лікарям. Останнім часом спостігаюся в одній по страховці. Але, ії призначення трохи дивують мене. Поставила мені періменопаузу, призначила цеміцифугу. Приливи пройшли. Ще знайшли маленьку міому і вона призначила тепер пити індол. Я почитала, що він зменшує кількість естрогенів. А куди ж мені їх зменшувати, як діло йде до клімаксу? Я повністю заплуталася з цими гормонами, а лікар каже- покладіться на природу.
Може хтось порадити гарного гінеколога в Києві? До симптомів передклімаксу ще в мене високий інсулін. Правильно я визначила, що мені гінеколог-ендокринолог потрібний?
Туфли в чешуе
• 29 декабря 2025
Ответ дляТрусиковед
А сколько вам лет? В принципе врач все правильно назначил
Мені 47. Поки що з симптомів передклімаксу в мене тільки приливи, цикл в нормі.
З призначенням цеміцифуги я з нею повністю згодна. І воно мені допомогло. Далі стала читати- індол знижує кількість естрогенів, його призначають при ендометріозах тощо. Вона мене на жодні гормональні аналізи не направляла - сказала, що якщо ми не плануємо вагітність) а ЗГТ мені протипоказана (варікоз), то краще не вмішуватися в гормональну систему.
Я з нею згодна що не вмішуватися, але... я не хочу щоб мій переклімакс миттєво став клімаксом ізза прийому індолу. Тому, думала отримати ще консультацію додатково, може мені потрібно все ж таки аналізи здати, плюс інсулін високий і схуднути не можу вже 2 роки(
Трусиковед• 29 декабря 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Никакие анализы, кроме ФСГ, вам не нужно сдавать. А индол просто можете не пить, я так понимаю, что миома вас не беспокоит
Туфли в чешуе
• 29 декабря 2025
Ответ дляТрусиковед
а что мне даст фсг?
Трусиковед• 29 декабря 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
а что мне даст фсг?
Понимание, скоро ли менопауза
Туфли в чешуе
• 29 декабря 2025
Ответ дляТрусиковед
Понимание, скоро ли менопауза
Ну, це мій стан все одно не полегшить. Навіщо витрачати кошти задля цього знання лише? Якщо симптомі тільки почались, цикл в нормі, ендометрій нормальний, то зрозуміло що не так скоро. А рік, два- яке це має значення
Трусиковед• 29 декабря 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Ну, это ж вы об анализах написали, я вам ответила
Шмоточницаца• 29 декабря 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
А в іншій темі ви писали, що цикл скоротився і думали, що циміцифуга винна
Туфли в чешуе
• 29 декабря 2025
Ответ дляШмоточницаца
Я вже була в лікаря з того моменту, лікар сказала что такий цикл для мого випадку це норма, немає за що переживати. Якраз ходила в пятницю.
Туфли в чешуе
• 29 декабря 2025
Ответ дляШмоточницаца
Доречі вам там дали рекомендації корисні
Там не було ніяких особливо корисних рекомендацій. Щодо намагань знизити інсулін- то я й сама знаю і застосовую. А по гормонам нічого, тому я і задумалася про те, щоб взяти консультацію в іншого лікаря.