Пампушечка• 29 декабря 2025

Хто не комплексує перед чоловіком з такою вагою?

Комплексую. Можу поводитись вільно з коханим чоловіком лише без світла у ліжку. Або в різних нарядах, які закривають живіт, і то.
Де взяти в собі впевненість? Ви б комплексували з такою вагою як на фото? Я розумію, що всі не ідеальні, особливо якщо народила 3-х, але як з цим справлятися?
автор Пампушечка • 30 декабря 2025
Ответ дляНашли в капусте
Як буде Вас критикувати, Ви йому кажіть: ’Я тебе врятувала від мобілізації, так що трахай те, що дають, і будь вдячним’.
Можливо в мене й є комплекси, але так мерзотно, як ви описали я до себе не ставлюся.
Папа_Карло• 04 января в 21:22
Якщо питання уваги від інших чоловіків не стоїть, зрад в планах немає, і чоловік своїм відношенням і інтимом показує що його все влаштовує, то супер, немає проблем, тим більше на фото максимально нормальна вага
Rommann• 19 января в 14:20
Жрать надо меньше
Метровий сантиметр• 29 января в 02:58
На мій погляд, ви красива жінка.
Метровий сантиметр• 29 января в 02:59
Видно, що гарна, пружна шкіра, красиве волосся, красиве обличчя.
Ви самі себе знецінюєте.
Пукимончиг• 29 января в 02:59
У вас приятная полнота, мужчины таких любят. Кто сказал, что женщины должны быть 50 кг? Это у украинок какой-то бзик на почве веса. Поймите одно: мужикам по фиг ваш вес и косметолог, они не этого ищут в отношениях
А шо сталося?• 29 января в 03:09
Ответ дляЧекаю завтра
Умнічка.
Тримайтесь в межах 63 кг.
В для мене інше правило.
Є піхва - є секс
от Ви умнічка. а все решта- фігня.
Соображалочка• вчера в 08:37
Ответ дляКучМала
Меня свет и отсутствие одежды вообще не напрягает
И когда вес был 60 кг
И в максимальном моем весе это 78 кг

И кстати сексом я на 9 месяце беременности тоже занималась с удовольствием и не прикрывалась
Странно было прочитать, что беременность это не красиво
Для мене вагітність огидно в плані сексуальності. А чоловік мені сказав одного разу, що для нього вагітні мають якусь в собі особливу привабливість, світяться чимось особливим зі середини.
Чоловіки взагалі дивні створіння, бо вони люблять таких різних жінок, що інколи дивуєшся вибору)))