Ждушечка• 29 декабря 2025
Хтось може нормально пояснити про мирні переговори?
І для чого Зєля їздить в США, для чого цей цирк? Про які переговори постійно йде мова? Мені це нагадує інфоциганство: дихай маткою і багатій.
Путя не хоче ні миру, ні переговорів, цілі їх не досягнуті. Нашо всі кудись літають?
Борисфенка• 29 декабря 2025
Ответ дляБеляшик-cd4c
Напишите пожалуйста здесь простым людям
Згадалася мені історія 6-річної давнини, якраз перед короною. Мамки стогнали, куди дівати діточок на пару тижнів, а мені кинули інсайд, що школи взагалі закриють до літа. Я ж така свідома, дай думаю оприлюдню новину, що 2 тижні то фігня, буде взагалі непереливки. На мене накинулася свора ботів, давай фотку.
І якраз додому чоловік прийшов, втомлений і злий після роботи, і визвірився, де його деруни. Поки я годинку смажила деруни і годувала чоловіка, мене на форумі забанили на місяць, і ще й верещали, як не соромно дорослій жінці обманювати яжемамок.
Після розбану, через місяць, був вже глибокий карантин і фотка мого інсайду була триста разів неактуальна, висіла на всіх стовпах.
Але я зробила висновок - гонців з поганими новинами вбивають. Нащо воно мені треба, ще буде у вас нагода довідатися з інших джерел.
Борисфенка• 29 декабря 2025
Ответ дляБеляшик-cd4c
Напишите пожалуйста здесь простым людям
Якщо одним реченням - Україну повертають під москалів.
Маска-0b9f• 29 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Бо на фронті військові 4 роки без ротації.
І перемир´я триватиме від сили півроку, вибори проведуть і все по новій.
Або якщо оберуть зовсім вже якось промоскальського Мураєва чи Бойка, то рік москалі почекають.
А хто промосковських до виборів допустить?
Борисфенка• 29 декабря 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Такі, як ви.
Valentina shop2020• 29 декабря 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Нас спрашивать никто не будет
Без_паніки• 29 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
2026-го, через пару тижнів.
До цього буде ще пару жахливих обстрілів Києва, енергосистеми і урядових кварталів.
Щоб у темряві більше миру хотіли на любих умовах.
Європа відморозилася.
ну ви оракул) а якщо не буде ніякого миру 15 січня?
Борисфенка• 29 декабря 2025
Ответ дляБез_паніки
То буде 15 лютого.
Без_паніки• 29 декабря 2025
Ответ дляБезсовісна кума
На сегодняшний день, надо соглашаться отдать донецкую обл. И остановиться по линии фронта
Признать, что нас все кинули и прекратить эту войну.
Краматорск і Слов´янськ наразі найбільш укріплені райони для оборони. Можна відддати ще що завгодно, але це ніяк не зупинить війну, просто ЛБЗ посунеться ближче і наступати далі буде в рази легше.
Чи ви справді думаєте, що хуйло просто асвабадіть Донбас хоче?
Тому тут і треба залізобетонні гарантії, які нам ніхто давати не хоче.
Маска-0b9f• 29 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Такі, як ви.
Начинаете переобуваться? Ещё две недели назад у вас другое настроение было
Без_паніки• 29 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
тобто сотні тисяч озброєних чоловіків, які 4 роки воюють проти москалів, сприймуть якогось бойка чи аресторвича у якості президента?
Без_паніки• 29 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
То буде 15 лютого.
ну то може і не у 2026, а у 2030? Чо уж там)
Борисфенка• 29 декабря 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Який у мене був настрій?
Чоловік мені ще влітку сказав ’В окупацію не повертатися’. Я охреніла.
Тепер вже бачу, чому він так казав.
Борисфенка• 29 декабря 2025
Ответ дляБез_паніки
Їм розкажуть, що вибір більшості такий.
Минулі вибори забулися? 73% за любого клоуна і усьо, перемога демократії.
Борисфенка• 29 декабря 2025
Ответ дляБез_паніки
Неа, навесні ж вибори, їм припікає.
Без_паніки• 29 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Їм розкажуть, що вибір більшості такий.
так тоді 73% дійсно проголосували, а хто визнає ці вибори?
Борисфенка• 29 декабря 2025
Ответ дляБез_паніки
А чим ті відрізняються від цих? ’Дійсно проголосували’ - це велика облуда.
Без_паніки• 29 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
ті вибори були демократичними, принаймі такими виглядали. Як зараз можно провести вибори, які хоча б виглядати будуть демократичними? Мільйони за кордоном, сотні тисяч в окопах.
Ну тоді навіщо ті вибори, нехай трамп призначить прездента України да і все)
Веточка сакуры67• 29 декабря 2025
Ответ дляБез_паніки
Зеленский был изначально пророссийским кандидатом, за дружбу с Россией, вся предвыборная на русском и большинство из этих воюющих мудчин как-то за него проголосовали.
Lena24101987• 29 декабря 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Вот только что послушала новости наши, одной мне кажется, наши( я не про обычных людей) радуются что Путин не хочет мира? Прям с таким воодушевлением и радостью по марафону говорят, что переговоры срываются и русня хочет дальше воевать
Так вони ж отримують великі зарплати!!!
І телеведучі -про що їм розповідати після війни? Про котиків на дереві? Їм принесли текст от вони його і читають правда/неправда-похер!
Всі хто при владі великій і не дуже -проти!
Мої знайомі купили за цей час квартири і машини. Хоча вони не при владі, але їх обслуговують)
*пищіть, що хочте, що це моя заздрість і т.д.
Знаю дівчат військових, які з пологового одразу вийшли на роботу бо зп 50-60 проти довоєнних 20тис)
Борисфенка• 29 декабря 2025
Ответ дляБез_паніки
Дайте спокою, всі вибори в Україні - це лютий писець з підкупом виборців, членів комісій, хаканням серверів і так далі.
Москалям ті вибори треба, щоб їх адепта обрали, зелений виявився недостатньо промоскальським, хоч і плювався на Україну в Кварталі.
Без_паніки• 29 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
я вас взагалі не чіпала, навіщо мені ваш спокій)
Борисфенка• 29 декабря 2025
Ответ дляБез_паніки
Та я хіба щось проти вас маю? Це я обурена ’демократичними’ виборами, надивилася донесхочу.
Без_паніки• 29 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
всі вибори такі, не тільки в Україні. А з сучасними технологіями і ШІ то взагалі можна їх відміняти, замінивши голосуванням в інстаграм)
Але ж мова не про це.
Борисфенка• 29 декабря 2025
Ответ дляБез_паніки
Але ж мова не про це.
Мова саме про це. Гру в наперстки потім оголошують ’вибором народу’.