Будьте так ласкаві• 24 марта в 17:59
Тобто ппо у нас немає?
На Сихові у Львові щойно повторно влучили в той самий будинок.
Про приліт в центрі Львова в памʼятку юнеско взагалі - шок!
Мер пише що вони 40 хвилин кружляли над містом.
Франківськ - пологовий будинок.
ХвостПистолетом• 24 марта в 18:20
Ответ дляPrervana
Я вообще из Запорожья, если на то уж пошло😆
Шевчик ?
Не прохожу мимо• 24 марта в 18:20
Ни одно ПВО в мире не может сбить все 100%.Это вам любой эксперт подтвердит., министр обороны, ПВОшник, кто угодно.
Любую оборону можно преодолеть старым дедовским методом перенасыщения
Топтунша• 24 марта в 18:24
На Киев дроны летят каждый день, как и на Днепр, Харьков, Запорожье и другие города, на Львов раз в пятилетку пару дронов и уже гвалт на весь мир, вы же нам тут пишете постоянно - достали своим Киевом, теперь и вам есть о чем писать, нравится?
Саджу все зарання• 24 марта в 18:25
Ответ дляlilul990
Це росія тіпа атакує після того як зеля відправив мобільні групи на близький схід? Якась безпонтова атака, чисто демонстративна
Так і є демонстративна, серед білого дня, інструмент показу
Тут же не про військові цілі йдеться.
PORKA• 24 марта в 18:26
Ответ дляРогнеда Карповна
Ну просто київські мобільні бригади більш натреновані.
Как и одесские
Тирамісу на терасі• 24 марта в 18:26
Ответ дляСаджу все зарання
Тут же не про військові цілі йдеться.
Демонстративно, только жюдля того, что бы тоже ощутили прелести войны, по чем тут бл.восток.
Топтунша• 24 марта в 18:26
Ответ дляPORKA
Как и одесские
Теперь и львовские натренеруются, дочекалися!
competition• 24 марта в 18:59
Ответ дляlilul990
Пам´ятка ЮНЕСКО блять. Шок
А то шо в Полтаві в дім, у Запоріжжі дім горів, у Дніпрі сьогодні в дім попали то фігня
Вибачте шо знецінюю але ви там окуєвші
Отож. А в центре Одессы еще в 2023г. ракетным ударом был разрушен крупнейший православный храм города Спасо-Преображенский кафедральный собор.
competition• 24 марта в 19:03
Ответ дляhelene_re
Может лучше сумские и харьковсие бригады ребят поменять с западными, там и научатся
Если в Сумы и Харьков прийдут учиться те бригады, то дроны беспрепятственно будут летать по всей Украине.
Shmotochka__• 24 марта в 19:11
Ответ дляУгадайс
Девчата, что по роддому? мамы и детки хоть в подвалах?
у меня мурашки, как вспомню первый обстрел роддома в Мариуполе, а потом сколько их было.
и они отлично знают, куда направляют гниды
Вони не по пологовому цілили..Двоє загиблих,не з пологового.
Ответ дляУгадайс
Так, все з ними добре, були в укритті. Дві жінки як раз народжували в підвалі. Загинув нацгвардієць, жінка якого знаходилась в пологовому, на днях народила дитину. Уявляю, що вони пережили .
Джулияробертс• 24 марта в 19:50
Ответ дляelenze66
І їхня дитина разом з ним, старша. Це жахливо. Бідна мати
Джулияробертс• 24 марта в 19:51
Ответ дляelenze66
Тільки прочитала, що загинула дитина. Жах. Щоб ті всі сволочі здохли в муках.
freedom_2015• 24 марта в 20:00
Ответ дляТоптунша
ну пишуть явно не львів´яни так про Київ .Чим рідше тим страшніше людям і це нормально
competition• 24 марта в 21:05
Ответ дляМанула
Дивлюсь сьогодні прямо прозріння у людей.
Але таке у Запоріжжі, Одесі, Харкові, Дніпрі, Сумах та інших прифронтових майже кожного дня і це нікого не цікавило виходить ...
І це ми ще не кажемо про бідний Херсончик...
Ответ дляБудьте так ласкаві
Йдіть прийміть ліки.
Так а про шо Ви? Чого ліки? І звідки тема про не сбивають? Чернігів (вічна дірка, прохідний двір) - вже з місяці півтора - і муха не проскочить! Зараз ще Сумщина єбашить. До не так? Київ вже ТРИ атаки - тупо в рази менше, тихіше. На 80% сбивають там «десь» прикордонно, а в київ 5-10 рагулів долітає