Забагаловка• 30 декабря 2025
Бачили той крінж на Мейкапі?
Яке відео зробили до нового року
Забагаловка
• 30 декабря 2025
Ответ дляМаурита
А хто такий Юзік? І чому він втік?
Кому шо
Зліпок ступні• 30 декабря 2025
Ответ дляочки_ннадо
В двух словах кто-то проблему изложит?
это надо смотреть)))
Мафиозная• 30 декабря 2025
Ответ дляМавка
Я цікавлюсь штучним інтелектом. А у вас з цим як? Працюю та заробляю з ним. За два дні біля ПК майже 1300 доларів заробила під ялинку. Тому не до мейкапа було.
Шкода, що ви така успішна і така самотня - тема не про АІ і не про вас, але вам шалено хочеться розказати про себе. Сумно :(
БЦАшка• 30 декабря 2025
Ответ дляСмайликівна
У меня нет тредса
А, так ось воно що. Бідолаха авторка просто жертва соцмереж.
Мафиозная• 30 декабря 2025
Ответ дляЗабагаловка
Тобто те, що рекламують жінку, об яку чувак витер ноги, але вона зробила вигляд, шо все ок - це типу норм реклама? Не приниження жінки?
він в неї руки витер. Об її ноги. Двічі. а ніг ніби не було.
фрау Гітта• 30 декабря 2025
Ответ дляЗабагаловка
Не сумнівалась. Таке відчуття, що на порадниці якийсь свій світ людей, які нічим не цікавляться, нічого не дивляться)
пхахахах
так, саме перегляд відео якихось магазинів є показником рівня культури і інтелекту людини
Гостра на язик• 30 декабря 2025
Ответ дляivareka
Юзик сбежал. Может нагадил напоследок.
Блін, подивилась якесь двохвилинне непдобсотво, тепер ще треба іти, шукати, хто такий Юзик
Акукарача• 30 декабря 2025
Ответ дляЗабагаловка
Я читала коменти і думаю - та фігня якась, завжди наші перебільшують. Але це реально жесть, захотілось помитися
Ага, тоже думала преувеличение. Но кринжатина эпичная!
Мафиозная• 30 декабря 2025
Ответ дляфрау Гітта
пхахахах
рівнем обізнаності в срачах. Булгаковосрач, вчора в фб був якийсь срач про капризи дітей у їжі, сьогодні ось це. Це не є чимось поганим - тримати руку на пульсі соцмереж. але багатьом воно точно зайве :)
Мавка• 30 декабря 2025
Ответ дляЗабагаловка
В мене теж все ок і зі своїм, і зі штучним. Дякую, що посвятили нас в свої фінансові справи
Будь ласка. Дякую, що цікавитеся низькопробними рекламами і нас про це попереджаєте.
Мавка• 30 декабря 2025
Ответ дляМафиозная
Тююю, не сумуйте. Цікавтеся низькопробними реклами. Знайшли резонанс. Було б чим цікавитися.
А автор прям всіх оплював, кому такі новини до ліхтаря.
Мафиозная• 30 декабря 2025
Ответ дляМавка
я людьми більше цікавлюся. Цікаво, коли людина приходить в нецікаву тему, описує свою крутість - а потім чомусь дивується реакціям :)
Мавка• 30 декабря 2025
Ответ дляМафиозная
Хто вам сказав, що я дивуюся???
Мені не сподобався посил автора саме в тому коментарі, на який я відповіла. Бо є в житті більш цікаві речі та люди, якими варто цікавитися. Вам те повідомлення було норм? окей)))
Ответ дляMrs.Sexuality
Я бригада)) Ролик о том, как женатый лошпед с силиконовой женой, пригласил в гости такую же силиконовую мадам, которая по сценарию его любовница. Она дарит ему труселя, а жене - коробку мейкап. Пока жена красится, любовница с мужем в постели. Жена, преисполнившись уверенности и багинизма после мейкапа с мейкапа, сжигает такси любовницы. Хэппи энд. Сияй. Позорься до конца.
Пздц
Краля-Галя• 31 декабря 2025
Ответ дляГейСюда
Меня только одно интересует - остальная реклама сейчас такого же уровня?
А якого ж)))
Давай розфарбуємо восьминіжку як сопельки
Під чим таку дічь придумують я не уявляю. Але під чим її оплачують і в ефір запускають?!?