Забагаловка• вчера в 20:13
Бачили той крінж на Мейкапі?
Яке відео зробили до нового року
Зліпок ступні• вчера в 22:19
Ответ дляочки_ннадо
В двух словах кто-то проблему изложит?
это надо смотреть)))
Мафиозная• вчера в 22:32
Ответ дляМавка
Я цікавлюсь штучним інтелектом. А у вас з цим як? Працюю та заробляю з ним. За два дні біля ПК майже 1300 доларів заробила під ялинку. Тому не до мейкапа було.
Шкода, що ви така успішна і така самотня - тема не про АІ і не про вас, але вам шалено хочеться розказати про себе. Сумно :(
БЦАшка• вчера в 22:34
Ответ дляСмайликівна
У меня нет тредса
А, так ось воно що. Бідолаха авторка просто жертва соцмереж.
Мафиозная• вчера в 22:34
Ответ дляЗабагаловка
Тобто те, що рекламують жінку, об яку чувак витер ноги, але вона зробила вигляд, шо все ок - це типу норм реклама? Не приниження жінки?
він в неї руки витер. Об її ноги. Двічі. а ніг ніби не було.
фрау Гітта• вчера в 22:39
Ответ дляЗабагаловка
Не сумнівалась. Таке відчуття, що на порадниці якийсь свій світ людей, які нічим не цікавляться, нічого не дивляться)
пхахахах
так, саме перегляд відео якихось магазинів є показником рівня культури і інтелекту людини
Гостра на язик• вчера в 22:45
Ответ дляivareka
Юзик сбежал. Может нагадил напоследок.
Блін, подивилась якесь двохвилинне непдобсотво, тепер ще треба іти, шукати, хто такий Юзик
Акукарача• вчера в 22:55
Ответ дляЗабагаловка
Я читала коменти і думаю - та фігня якась, завжди наші перебільшують. Але це реально жесть, захотілось помитися
Ага, тоже думала преувеличение. Но кринжатина эпичная!
Мафиозная• вчера в 22:58
Ответ дляфрау Гітта
пхахахах
рівнем обізнаності в срачах. Булгаковосрач, вчора в фб був якийсь срач про капризи дітей у їжі, сьогодні ось це. Це не є чимось поганим - тримати руку на пульсі соцмереж. але багатьом воно точно зайве :)
Мавка• вчера в 23:06
Ответ дляЗабагаловка
В мене теж все ок і зі своїм, і зі штучним. Дякую, що посвятили нас в свої фінансові справи
Будь ласка. Дякую, що цікавитеся низькопробними рекламами і нас про це попереджаєте.
Мавка• вчера в 23:09
Ответ дляМафиозная
Тююю, не сумуйте. Цікавтеся низькопробними реклами. Знайшли резонанс. Було б чим цікавитися.
А автор прям всіх оплював, кому такі новини до ліхтаря.
Мафиозная• вчера в 23:11
Ответ дляМавка
я людьми більше цікавлюся. Цікаво, коли людина приходить в нецікаву тему, описує свою крутість - а потім чомусь дивується реакціям :)
Мавка• вчера в 23:14
Ответ дляМафиозная
Хто вам сказав, що я дивуюся???
Мені не сподобався посил автора саме в тому коментарі, на який я відповіла. Бо є в житті більш цікаві речі та люди, якими варто цікавитися. Вам те повідомлення було норм? окей)))
Ответ дляMrs.Sexuality
Я бригада)) Ролик о том, как женатый лошпед с силиконовой женой, пригласил в гости такую же силиконовую мадам, которая по сценарию его любовница. Она дарит ему труселя, а жене - коробку мейкап. Пока жена красится, любовница с мужем в постели. Жена, преисполнившись уверенности и багинизма после мейкапа с мейкапа, сжигает такси любовницы. Хэппи энд. Сияй. Позорься до конца.
Пздц
Краля-Галя• сегодня в 04:45
Ответ дляГейСюда
Меня только одно интересует - остальная реклама сейчас такого же уровня?
А якого ж)))
Давай розфарбуємо восьминіжку як сопельки
Під чим таку дічь придумують я не уявляю. Але під чим її оплачують і в ефір запускають?!?