Забагаловка• вчера в 20:13
Бачили той крінж на Мейкапі?
Яке відео зробили до нового року
Мавка• вчера в 20:49
Ответ дляЗабагаловка
Не сумнівалась. Таке відчуття, що на порадниці якийсь свій світ людей, які нічим не цікавляться, нічого не дивляться)
Я цікавлюсь штучним інтелектом. А у вас з цим як? Працюю та заробляю з ним. За два дні біля ПК майже 1300 доларів заробила під ялинку. Тому не до мейкапа було.
Забагаловка
• вчера в 20:51
Ответ дляСон і дрімота
Но так здорово, что Вы развиты, просвещает нас
Ага, пощастило вам зі мною
Забагаловка
• вчера в 20:53
Ответ дляМавка
В мене теж все ок і зі своїм, і зі штучним. Дякую, що посвятили нас в свої фінансові справи
ГонУрова дівка• вчера в 20:56
Ответ дляЗабагаловка
Вони видалили швиденько, бо їх засрали
Ви там серунькали, тепер тут вирішили кинути на лопасті?
Викупана• вчера в 20:56
Ответ дляivareka
Юзик сбежал. Может нагадил напоследок.
Реклама зашквар, а то что Юзик сбежал молча проглотили , такой сенсации это не вызвало
Забагаловка
• вчера в 20:56
Ответ дляГонУрова дівка
Нє, на жаль побачила вже на скрінкастах, не в оригіналі
ГонУрова дівка• вчера в 20:58
Ответ дляЗабагаловка
Тобто, ви опіздали
3@йk@• вчера в 20:58
Бачила. Ну, нічого такого щоб мені було аж не все одно і я обурювалась цьому.
Залізна тьотя• вчера в 20:59
Еее…. це реально було на офіційному сайті?
І премія «Золота малина-2025» знайшла свого власника, на рідкість гармонійний ролик, кожен кадр і кожне слово прекрасні
Але я щось схиляюся до думки, що це заради хайпу, ну зовсім не вʼяжеться з цією компанією🤔
Кудрі кручу сама• вчера в 21:00
Ответ дляЗабагаловка
Знайшла, люди записів наробили))
Какой кошмар))))
Забагаловка
• вчера в 21:00
Ответ для3@йk@
Хм, я ніби теж не дєвочка в розовом, але аж гидко стало від такого
3@йk@• вчера в 21:00
Ответ дляЗабагаловка
А мені ніяк, просто пофіг.
БЦАшка• вчера в 21:02
Ответ дляЗабагаловка
Я ніколи не замовляла і туди не заходила. Мова про події, які всі обговорюють і які створюють резонанс.
Хто всі? Який резонанс? Ви явно перебільшуєте
Звездолётчица• вчера в 21:03
Ответ дляочки_ннадо
В двух словах кто-то проблему изложит?
Та наверное не получится… после просмотра не могу слов подобрать…
оксюморон• вчера в 21:10
Мене взагалі не зачепило хоча обʼєктивно дуже противна реклама. Мені здається бісить тих кому зраджували або тих в кого трабли з самооцінкою
Забагаловка
• вчера в 21:20
Ответ дляоксюморон
Тобто те, що рекламують жінку, об яку чувак витер ноги, але вона зробила вигляд, шо все ок - це типу норм реклама? Не приниження жінки?
оксюморон• вчера в 21:26
Ответ дляЗабагаловка
Нічо шо я не писала що це норм реклама?
Хитрушка-чекушка• вчера в 21:27
Ответ дляоксюморон
противна, бо моделі противні. я взагалі-то подумала, що це буде обговорення цих качиних дзьобів.
Забагаловка
• вчера в 21:27
Ответ дляоксюморон
Нічо шо я не писала що це норм реклама?
Але ви написали, що зачепити це може тільки тих, кому зраджували
оксюморон• вчера в 21:30
Ответ дляЗабагаловка
Так, це моя думка) гидка реклама та і все, але я не створюю про це пости і тд. І взагалі за це не думаю))) роздули вже цілу істерику, на іншому форумі масово відміняють замовлення на мейк апі))) клоунада. Більше того, ви шо думаєте таких історій в житті нема?)
оксюморон• вчера в 21:31
Ответ дляХитрушка-чекушка
А доречі чувак то якийсь блогер, бере на вулиці інтерв’ю у різних пар, часто попадається мені в інста. Хз нашо він підписався на цю парашу
Жерица ночи• вчера в 21:45
Ответ дляЗабагаловка
Це про Женю і косметику з мейк ап?))
Донька подруги• вчера в 21:46
срочатку том ям,тепер от мейкап
бевза зі своїми 5 колосками і тд ітп. таке враження що бізнесмени це якісь гопніки з 90х котрим вдалось свого часу стати медійними але розуму не прибавмлось, ось тепер воно вилазить
парИла я парИла• вчера в 21:52
Ответ дляЗабагаловка
Знайшла, люди записів наробили))
Обалдеть, ну и бред.
Меряю от 0• вчера в 21:58
Ответ дляЗабагаловка
Смотреть видео на мейкап это признак широкого кругозора?)