сказочное_Бали• Изменено 30 декабря 2025

Порадниці, які за кордоном, як ви?

Мій перший Новий рік далеко від дому був суцільним сумом і сльозами. Цей, другий, не такий депресивний, але й хорошого мало. Дуже любила це свято: меню, продукти, готування під Іронію, ялинка, до батьків привітати і святкувати з друзями... Тепер нічого цього немає.
Пасхальний тролік• 30 декабря 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Ніяк не звикну що тут закрито все на свята. З 24 по 26 закриті продукти,торговельні центри,навіть кафе і ресторани. Дурня якась. 25го ще холодно так було,ми вийшли на прогулянку,ніде було і кави купити. Я до цього ніколи не звикну,а ще безлюдно так. На свята як на кладовищі - тихо,спокійно,сусідів не чути. В Україні було чути коли до когось приходили гості - сміх, привітання,музика.
24 и 26 продуктовые магазины работают
Даже 25-го мелкие с 12-ти работали
Вы в какой стране?
автор сказочное_Бали • 30 декабря 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Я тоже не понимаю. Из продуктов может не быть только копыт для холодца, но можно и по-другому сварить. Или в руссеий магазин съездить. А колбаса, яйца, картошка и огурец продается в любой стране. Я жила в трех странах, кроме своей, и не понимаю страдалок. Везде можно жить, как ты привык.
Оселедця, скумбрії і взагалі нашої риби, тим більше соленої або копченої багато де немає.
автор сказочное_Бали • 30 декабря 2025
Ответ дляБойова
А вы где? Везде наши магазины есть, типа колобок, селёдка наша, соленье наше, сгущенка вареная и вафли, делаем шубу и оливье, если любите с колбасой то и колбаса наша продается. Иронию смотрели, все как обычно. Главное семья вместе
Ну шо значить, вєздє, люди?
Давно без алко• 30 декабря 2025
Ответ длясказочное_Бали
Но есть мороженная)
Обижулька• 30 декабря 2025
Ответ дляОноВамнадо
Удалено администрацией...
Банка з медом• 30 декабря 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Коли я 6 років жила за кордоном, я звикла що в них не святкують Новий рік як у нас.
Тепер я вдома,святкую як зазвичай.
у них главнее Рождество, а сейчас кажется, что и праздники прошли уже, только салюты будут из зрелищ
Тишком_нишком• 30 декабря 2025
Ответ дляБез комплексів
Ми в польщі і так,олів´є ні з чого зробити. Але справа зовсім не в олів´є
Немає моркви горошку та вареної ?
Дивно , бо ми це все без проблем купили
Ванна Тазиковна• 30 декабря 2025
Просто смешно этот бред читать
Не пью, не курю• 30 декабря 2025
Ответ дляПасхальний тролік
24 и 26 продуктовые магазины работают
Даже 25-го мелкие с 12-ти работали
Вы в какой стране?
Польща.У нас в суботу продукти відкрилися,я про нормальні великі магазини,а не жабки. Кафе (не всі) в суботу в обід почали відкриватися. Для мене це прям сюрпризом було,як це,не працюють кафе і ресторани. В Україні вони тільки і чекають свят щою заробити.
Давно без алко• 30 декабря 2025
Ответ длясказочное_Бали
Ну шо значить, вєздє, люди?
Так вы ж не говорите что у вас за страна, а все по себе судят. Наверно какая то мусульманская, полузакрытая.
ТебеОноНадось• 30 декабря 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Копита і все для холодця є в будь якому азійському супермаркеті, а азійський супермаркет є в будь якому місті, де є хоч декілька азіатів)
Шкварочка• 30 декабря 2025
Ответ длясказочное_Бали
Відколи це стало українською рибою? Ви географію явно прогулювали. А продукти з будь-яких країн можна купити всюди
автор сказочное_Бали • 30 декабря 2025
Ответ дляДрібка щастя
Досить погано саме на свята.
Я звикла все життя з батьками святкувати і Різдво, і НР, і інші.. До друзів та родичів у гості, чи вони до нас. Тепер для мене немає того вайбу свята((
Звичайно, я тримаюся, для своїх дітей влаштовую свято.
Але того, мого свята, вже немає
Тримаюся, як можу, намагаюся не думати про це, знаходжу якість невеличкі радощі чи навіть змушую себе усміхатися. Але у душі поки немає спокою. Сподіваюся з часом стане легше
От да, схожий настрій. Хочеться, щоб просто це швидше пройшло. Раніше дуже любила саме це свято.
Шпондєр• 30 декабря 2025
Ответ дляТихомандражная
Не знаю, мне в целом ок. Но. Я выехала несколько месяцев назад. Все это время жила дома и все это с отключениями проходила, столько всего пережили, и сейчас честно, не хочу в этом сидеть, поэтому не страдаю.
Мало времени прошло
Многих ностальгия мучает

Но все проходит и ностальгия в том числе
Распутница• 30 декабря 2025
Четвёртый новый год встречаю в Германии. Всё хорошо. Всё как дома. Разница только в том, что дома мы запускали фейерверки, а здесь просто их смотрим. Их здесь так много, что нет смысла запускать самим.
Тишком_нишком• 30 декабря 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Бо час для близьких і родини у працівників кафе і магазинів теж і це
Захекалася читать• 30 декабря 2025
Ответ дляБанка з медом
Саме так. Святкувала з ними Різдво.
Наш Новий Рік вони сприймали так само,як ми китайський. Ну може трошки краще, бо це я вже перебільшила.
автор сказочное_Бали • 30 декабря 2025
Ответ дляДавно без алко
Но есть мороженная)
Да, але не вся і не така. Ну і, ви вмієте самі закаптити? Я ні.
Пасхальний тролік• 30 декабря 2025
Ответ длясказочное_Бали
Ну шо значить, вєздє, люди?
То и значит
Если нет в вашем посёлке, то за 20 км уж точно какой-то а-ля русский магазин есть, если вы страдаете по нашим продуктам.
Раз в год можно переступить через себя и купить вожделенную селедку.
Все остальное есть в супермаркетах
Черпак_для_фантазий• 30 декабря 2025
Ответ дляТебеОноНадось
О, точно! Азиатские же еще магазины.
Тихомандражная• 30 декабря 2025
Ответ дляШпондєр
Мало времени прошло
Многих ностальгия мучает

Возможно, но я как только приехала меня колбасило что все фу и дома так классно и все лучше.
автор сказочное_Бали • 30 декабря 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Просто смешно этот бред читать
Я рада, шо вам смішно. Хочеться, щоб ви прям все це пережили і потім теж посміялись.
ОноВамнадо• 30 декабря 2025
Ответ дляПасхальний тролік
То и значит
Все остальное есть в супермаркетах
И селедка Nordsee и других брендов есть в супермаркетах
Не пью, не курю• 30 декабря 2025
Ответ дляТишком_нишком
Тоді треба було і транспорт зупинити,лікарні позакривати чи там не люди працюють,їм до родин не треба?)
Шпондєр• 30 декабря 2025
Ответ дляФедорино Горе
Щось мені здається що ми близько.

так саме люблю батат, селеру, ягня. Тут це недорого та всюди. Чого за тими салатами страждать?
Ягня не дорого? Это в какой стране?
Борисфенка• 30 декабря 2025
Вперше не ставили цілу ялинку, зліпила з гілок кущ, засунула в куток, десяток іграшок і гірлянда, мінімалістично.
Завтра зроблю олів´є і грінки з шпротами, спечу Наполеон з готового тіста.
Сину купила якісь петарди-вогні, всю ніч буде суцільна канонада до 6-ї ранку, хвилин 20 подивлюся фейерверки з балкона, потім якесь кіно знайду, бо спати все одно неможливо.
Снігу нема, трава зелена на газоні.
З родиною у Вайберу поспілкуємося, розкидані по всьому світу.
Зробіть і ви так.
Тишком_нишком• 30 декабря 2025
Ответ дляПасхальний тролік
То и значит
Все остальное есть в супермаркетах
Все інше і навіть більше
Але інколи натикаюся на розпаковує продуктів з « наших « магазинів і - то бубликам тішаться то сухарикам Флінт
Ванна Тазиковна• 30 декабря 2025
Ответ длясказочное_Бали
Что именно пережили?
Оливье не сделать?
Санька-4b93• 30 декабря 2025
Ответ длясказочное_Бали
Удалено администрацией...
Ну надо же, одна умная среди тупиц, а не знает где картохи и горошка с майонезом купить на оливье. Та не, так не бывает
Шпондєр• 30 декабря 2025
Ответ дляХочу на Балі
Отлично. Готовлюсь, буду веселиться. Караоке до утра, все сияет, в огнях, я отдохнувшая, только с горнолыжки. Кайф
Это в какой стране можно до утра караоке петь?)