МЧСница• вчера в 23:44
Мене чоловік кинув
Ось прям ввечері сьогодні. Перед святом. Думаю, на новий рік ще багато кого подібні сюрпризи чекають. Перший пішов.
Гжегож Бженчишчикевич• вчера в 23:45
Кажуть, що сміття краще на наступний рік не залишати в домі)
Перша на селі• вчера в 23:46
Чого деякі люди переносять свої проблеми на інших? Тут часто теми ’у всіх болить голова?’, ’у всіх діти не хочуть вчитись?’ і т.д.
Дівчина Гілмор• вчера в 23:46
Автор, дивіться на це з іншого боку. Це краще ніж тягти погані стосунки ще й на наступний рік. В новому році ви зустрінете кращого ніж був
Пузата Хата• вчера в 23:48
что значит пусть багатокого чэкають, типа вам хреново пусть и всем так будет? не все такие держалки за мотню как вы, так что плачьте там себе без нас
МЧСница
• вчера в 23:50
Ответ дляЖдушечка
А почему вы утешает себя тем, что ещё кого-то бросят?
Я бажаю кожній жіночого щастя! Кожній. Просто давно тут і знаю які теми варто очікувати. Моя така перша
Пузата Хата• вчера в 23:51
Ответ дляМЧСница
таких как вы - меньшинство, потому что большинство родились умными)
МЧСница
• вчера в 23:52
Ответ дляПузата Хата
І це не про вас))
Ждушечка• вчера в 23:53
Ответ дляМЧСница
Такого счастья, как у вас? Я б вас поддержала, да гаденько закончили
Элька-Карамелька• вчера в 23:54
Вот почему в украинском языке, муж и мужчина - одно слово. Так и не поняла, кто вас бросил
МЧСница
• вчера в 23:56
Ответ дляПузата Хата
Удалено администрацией...
Мона Лиза• вчера в 23:56
Ответ дляМЧСница
Каждый достоин того, чем сам наполнен
Пузата Хата• вчера в 23:58
Ответ дляМЧСница
Удалено администрацией...
ну вот теперь понятно почему он ушел)
МЧСница
• вчера в 23:58
Ответ дляМона Лиза
Каждый достоин того, чем сам наполнен
А я вже й не знаю, чи достойна я того щастя жіночого…
Сяду на шию, дорого!• сегодня в 00:00
Ответ дляПерша на селі
100% у кого какая проблема самая болезненная переносит это на других
Кусман Сиру• сегодня в 00:01
Бросил?
ПРОСРАЛ!!!!!!
Автор, купите себе что- то приятненькое💜💜💜
ПРОСРАЛ!!!!!!
МЧСница
• сегодня в 00:01
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ні в якому разі. Я кожні бажаю бути щасливою і коханою та зустріти свято в злагоді і гармонії
Не виправдовуюсь• сегодня в 00:01
Ответ дляМЧСница
Почему бросил? Чтобы подарок на Новый год не дарить? ☹️
Сяду на шию, дорого!• сегодня в 00:01
Ответ дляПузата Хата
Удалено администрацией...
Шо там салюты? Уже не стреляют?