Пишу з калідору• Изменено сегодня в 11:46
Намагалася мобілізувати багатьох! Майте на увазі!
Полтава, біля Конкорда. Вискакують з машин і крутять чоловіків. Самі повністю у цивільному, їх чоловік 15-20 по 3-4 групи. Заштовхували у бус. 7:30-7:40 сьогодні, майте на увазі
Пишу з калідору
• сегодня в 11:47
Багато втікали, хтось вирвався, повільних скрутили, хто у віці був
Черный Ловелас• сегодня в 11:49
Ответ дляАяВсёЗнаю
Удалено администрацией...
ухилянты ловят ухилянтов.
З понеділка на дієті• сегодня в 11:50
Автор, я в Киеве, всё то же самое. При мне во дворах наших паковали(( у меня сердце разрывается от этого(((
Пишу з калідору
• сегодня в 11:50
Ответ дляротцвеники
Киев тоже самое
Де? Пишіть, тут багато дівчат з Київа, треба писать де вони стоять. В Полтаві ці суки вже форму не носять
З понеділка на дієті• сегодня в 11:51
Ответ дляПишу з калідору
Автор, они не стоят т.к знают что их тут же сдают в группы ТГ. Они спаковали и тут же уехали в новое место
Капитошечка• сегодня в 11:52
Ответ дляПишу з калідору
Я з Києва. Мої обоє стоять і ночують під Покровськом.
А ви пишіть, пишіть, поки ще кацапи не під Полтавою.
ротцвеники• сегодня в 11:52
Ответ дляПишу з калідору
Везде, не поверите. Машин мало,тормозят всех подряд, пеших ловят
Пишу з калідору
• сегодня в 11:53
Ответ дляЗ понеділка на дієті
На Конкорді вони по машинах і типу їх нема, а коли чоловіки йдуть вискакують як по команді, усі в цивільному одязі
Доктор Хаос• сегодня в 11:53
Ответ дляАяВсёЗнаю
Удалено администрацией...
Коли ж тебе вже зловлять.
Капитошечка• сегодня в 11:53
Ответ дляПишу з калідору
Дякуйте, що ви ще не в Таганрозі в кокошнику
Доктор Хаос• сегодня в 11:54
Ответ дляКапитошечка
Нехай не стоять. Життя та здоров´я важливіше за все інше.
Пишу з калідору
• сегодня в 11:54
Ответ дляДоктор Хаос
Це бот
Без комплексів• сегодня в 11:55
Ответ дляКапитошечка
Ввх уже сказал, что до Львова. Доп#зделись называется.
Капитошечка• сегодня в 11:55
Ответ дляПишу з калідору
Це бот
СБУ.
З новим роком, ждуни!
З понеділка на дієті• сегодня в 11:56
Ответ дляПишу з калідору
Я об одном мечтаю, чтоб всех причастных к этому судили - всех, кто вот так терроризирует, ворует, забивает в подвалах ТЦК мужчин. Это беззаконие, это какое-то сафари на мужчин((
Капитошечка• сегодня в 11:56
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Мущщін
Шумелка Мышь• сегодня в 11:56
Ответ дляПишу з калідору
І багато о 7:40 чоловіків ходить біля Конкорда?
Пишу з калідору
• сегодня в 11:57
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Дивитися на таке важко, тому вирішила по ТГ писать якщо бачу та сюди. Це бандитизм, людям варто допомогати
Капитошечка• сегодня в 11:57
Ответ дляШумелка Мышь
Не заважайте автору відпрацьовувати 30 грн.
Шумелка Мышь• сегодня в 11:58
Ответ дляПишу з калідору
Так а ви там що робили так довго, щоб роздивитись, як хапають, а потім ховаються і знов хапають?
Капитошечка• сегодня в 11:59
Ответ дляШумелка Мышь
Вона переговорищик
Тримбулька• сегодня в 11:59
Ответ дляротцвеники
Киев тоже самое
Сьогодні? Оце свято в когось буде, вийшов по ковбасу , а відправили самого на мнясо.
Шумелка Мышь• сегодня в 11:59
Ответ дляКапитошечка
Вона переговорищик
Та вона тіки з нами переговорюється)
Чу Ча• сегодня в 12:00
Ответ дляКапитошечка
Так может, не надо им уже там стоять? И война бы уже давно закончилась?
Пишу з калідору
• сегодня в 12:01
Ответ дляТримбулька
Багато сбігають. В мене брат, чоловік та дядько з учєбки втікли, теж зловили. Багато рідних, друзів також. Тому якщо зловили, то не приговор, можна втекти