Стервочка• 31 декабря 2025
Хтось відмовлявся від замовлення з Розетки через довгий термін доставки?
Або з інших причин. Зробила замовлення майже тиждень тому, в статусі писали спочатку забрати можна 30.12, потім 31.12, зараз пишуть 02.01. Мені воно після НР вже не треба, це подарунок дитині під ялинку. Я краще в заичайному магазині куплю швидко.
ШанельКуКу• 31 декабря 2025
Народа нехватка у них, поэтому так, я радиатор заказала вчера, мне не к спеху.
Лялька в колисці• 31 декабря 2025
Відмовлялась.
Я вже пару років останніх там майже нічого не замовляла.
Тому що дуже довго.
Стервочка
• 31 декабря 2025
Ответ дляЛялька в колисці
Відмовлялась.
Тому що дуже довго.
В мене це перший раз таке - так довго.