Радостина• 31 декабря 2025
Новий рік. Для мене 2025 рік був дуже важким. Рік відшильника і втрат
Навіть ніколи уявити не могла, що все моє оточення зникне. Борги по всім картам. Втрата роботи і тиша... більше 4 місяців активного пошуку роботи без позитивної відповіді... як відшильник дома сиділа одна... і все робила що в моїх силах...
Просила не раз допомоги у Бога Всесвіту - тиша...
Сьогодні навіть святкувати не хочу
Радостина
• 31 декабря 2025
Шукала любу роботу, будівництво, вбирання навіть - для мене тиша
Бронетапці• 31 декабря 2025
А кто ж вас кормил эти 4 месяца ещё и с долгами? Кто платил за коммуналку?
Радостина
• 31 декабря 2025
Ответ дляБронетапці
Компанія закрилася і поставили на біржу. Виплати вже закінчилися
Радостина
• 31 декабря 2025
Ответ дляSo_so
Пусть в новом году всё наладится!
(тихонько - відлюдник, извините)
Дякую і вам всього найкращого в новому році
Розбещена цяточка• 31 декабря 2025
Автор, никогда не будет все хорошо или все плохо. Эта полоса закончится, посмотрите! Счастья Вам и работу хорошую. Не унывайте. ’Далі буде’
Кундалина• 31 декабря 2025
Хай щось хороше знайдеться в січні!
і робота, і стосунки, і радість життя
Морковна• 31 декабря 2025
Ответ дляРадостина
Їдьте додому на біржу
Радостина
• 31 декабря 2025
Ответ дляВарена цибуля
Зато нет обстрелов и есть свет
Я вже не проти під обстрілами сидіти. Думала про це. Дочку до батьків, сама на війну. Втомилася сильно. В Україні, щось робиш і бачиш результат, так важко періодами але якщо робиш то і є результат.
Тут все очікуй і нічого від тебе не залежить...
Телячі ніжноСті• 31 декабря 2025
З останньою подругою прийшлося попрощатися. Дружили 13 років. Крім сім´ї вже більше немає близьких людей ( а чи вони були?)
Радостина
• 31 декабря 2025
А не сидіти дома без результату. Я ніколи довше місяця дома не сиділа без роботи, для мене це каторга. Знала завжди, пішла пропрацювала, заробила гроші- відпочиваєш та насолоджувався життям.
А не дома чекати і думати за що прожити наступні дні.
ДелиВерка• 31 декабря 2025
Ответ дляРадостина
Я не в Україні
Ви в статусі тимчасового прихистку чи маєте робочу візу, резиденство тощо?
Радостина
• 31 декабря 2025
Ответ дляДелиВерка
Робочу візу.
ДелиВерка• 31 декабря 2025
Ответ дляРадостина
Робочу візу.
І біржа вам нічого за 4 місяці не запропонувала?
Радостина
• 31 декабря 2025
Ответ дляДелиВерка
Скидує сайти пошуку роботи. Тут все так працює. Всі агентства до яких я зверталася. Витрачати час, приходиш, розповідаєш про себе, тобі завжди кажуть ось сайти відправляйте резюме і все. Комусь можливо і допомагають, але це дуже малий відсоток людей.