Ласунка• 01 января в 11:00
Потрібен подарунок . Бажано срібло.
Для дівчини 35 років треба купити щось на подарунок. Символічний. ЦІна в межах 5 тисяч. Дешевше може бути. Не важливо який предмет ювелірки. Що зараз носять молоді? Щоб було нормально? Сама обрати не може.
Стрекоза любви• 01 января в 11:58
Ответ дляЛасунка
От на днях бачила. Сережки пусети з білим камінчиком. Такого ж типу на шийці- камінчик на ланцюжку. А що в неї в колекції хто зна.
З вашого опису, вона носить мінімалістичні базові прикраси. Як доповнення її колекції, можуть бути такі сережки конго з камінцями, або браслет. Але раптом в неї вони є, то тут вже, або пан, або пропав.
Ласунка
• 01 января в 12:14
Ответ дляМerida
А как давно не в Украине живёт?
Років п´ять. Це має якесь значення?
Ласунка
• 01 января в 12:17
Ответ дляСтрекоза любви
Ото ж. Також думала на рахунок таких сережок. Думаю, вони підходять всім. Але нема гарантії, що в неї нема подібних. То ж шукаю ідеї. Браслет боюся, що можна не вгадати з розміром.
Пьяная вишня• 01 января в 12:34
Ответ дляЛасунка
От і я в роздумах. Залишається напевне щось типу сувеніра з національною символікою. Якась брошка . Просто щоб було.
Будет время посмотрите тут. Есть и серебро с янтарем, есть и сувениры. Может что-то понравится.
Ласунка
• 01 января в 12:36
Ответ дляМerida
К тому, что надо ли та национальная привязка вообще
Згідна. Просто шукаю ідею.
Ласунка
• 01 января в 13:03
Ответ дляМerida
А почему серебро тогда? С чего алявилась такая идея?
Щоб було щось маленьке, компактне. Летять з ручною поклажею. Подарунок буде вручатися в останній момент, перед дорогою вже. То ж перепаковувати речі не буде можливості.
Стрекоза любви• 01 января в 13:12
Ответ дляЛасунка
Подивіться такі браслети. Розмір регулюється
Ответ дляЛасунка
А насколько близкий вам этот человек?
Мой муж когда-то меня попросил подарить ему что-то маленькое, чтоб всегда было с ним. Вот, такой ангелочек у него в кошельке. Всегда. Но, уместно это, мне кажется, если вы достаточно близки
Ондатрова шуба• 01 января в 13:39
Ответ дляЛасунка
Боюся, що в мене смаки можуть бути неактуальними. Я люблю крупні речі.
очень простое решение всех проблем - ПОДАРОЧНЫЙ СЕРТИФИКАТ!
Ласунка
• 01 января в 13:42
Ответ дляСтрекоза любви
Дякую. Досить миленькі
Ласунка
• 01 января в 13:44
Ответ дляМerida
А насколько близкий вам этот человек?
Вважаю себе досить близькою. Як варіант. Можна дивитись щось в такому руслі.
Ласунка
• 01 января в 13:44
Ответ дляОндатрова шуба
Не підходить.
Людина за межами країни
Ондатрова шуба• 01 января в 15:26
Ответ дляЛасунка
Не підходить.
Людина за межами країни
Значит, купите сертификат в местном ювелирном, как вариант
Нервогенератор• 04 января в 04:25
Автор, ще актуально? Є срібний браслет новий з пломбою і біркою, і навіть у подарунковій упаковці. Колишній чоловік подарував нещодавно доньці, але вона не носіть прикраси, а нам вкрай потрібні гроші зараз. Браслет такого плану як у пості 31.