Ласунка• вчера в 11:00
Потрібен подарунок . Бажано срібло.
Для дівчини 35 років треба купити щось на подарунок. Символічний. ЦІна в межах 5 тисяч. Дешевше може бути. Не важливо який предмет ювелірки. Що зараз носять молоді? Щоб було нормально? Сама обрати не може.
Ласунка
• вчера в 11:06
Ответ дляДоктор Варвар
Сами выберите серьги, например.
Боюся, що в мене смаки можуть бути неактуальними. Я люблю крупні речі.
Кнопус• вчера в 11:11
З власного досвіду, вся подарована ювелірка лежить і не носиться. Мені не подобається, або я не ношу браслетів і кулонів. Сертифікат не підійде?
Ласунка
• вчера в 11:14
Ответ дляМerida
Сертификат на 5 тыс в ювелирку
Не підходить. Людина не живе в Україні.
Ласунка
• вчера в 11:16
Ответ дляБ´ю байдики
Браслет купіть.
Можна хоч приблизне посилання. Які актуальні зараз?
Бутербродница• вчера в 11:19
Ответ дляЛасунка
Странные вы подарки делаете, без привязки к самому человеку которому дарите - а пальцем в небо
Ответ дляЛасунка
Не підходить. Людина не живе в Україні.
Это плохая затея. Я прошлась только что по сайту - я не нашла ни одного изделия, которое я б могла притащить к вам в тему. Кольцо только. Но размер.
Может выбрать магазин в стране проживания? И там сертификат купить.
У меня б такой подарок лежал без дела. Не попали б в мой вкус
Ласунка
• вчера в 11:21
Ответ дляБутербродница
Ну хочу подарувати на пам´ять. Людина сама вибрати не має можливості. Як привязати?
Стрекоза любви• вчера в 11:22
Чи є у людини фото в інсті? Можливо там можна подивитися хоча б напрямок прикрас, які вона носить?
Ласунка
• вчера в 11:24
Ответ дляМerida
От і я в роздумах. Залишається напевне щось типу сувеніра з національною символікою. Якась брошка . Просто щоб було.
Кнопус• вчера в 11:24
Ласунка
• вчера в 11:28
Ответ дляСтрекоза любви
От на днях бачила. Сережки пусети з білим камінчиком. Такого ж типу на шийці- камінчик на ланцюжку. А що в неї в колекції хто зна.
Доктор Варвар• вчера в 11:28
Ответ дляЛасунка
Пандора не пододет?
Бутербродница• вчера в 11:31
Ответ дляЛасунка
Первый раз такое слышу чтоб ювелирку дарували «на память» в бюджете 100 баксов, а не то что человеку нравится.
17летний способен сказать что ему нравится - не говоря уже про 35летнюю
Ласунка
• вчера в 11:33
Ответ дляLediBlac
Мне очень нравится это кольцо( хоть я и не сторонник зацикленности на национальных символах) , понимаю что вкусовщина и с размером можно не угадать, но это как пример.
Ну от треба розмір. Без примірки можна не вгадати. Хіба що сережки такого плану.
Ответ дляЛасунка
Мне понравился этот аист. Я б и жабку себе взяла.
Посмотрите брошку колосок.
Но опять же, это может быть настолько все мимо
А может рассмотреть гердан или силянку? Если уж национальное что-то
Педиатор_я• вчера в 11:35
Ответ дляЛасунка
Хороший подарок.
Ласунка
• вчера в 11:36
Ответ дляБутербродница
Побажань не висловили ніяких. Ну от вам особисто що подобається? І якого ви віку? Буду орієнтуватися на середньостатистичну дівчину.
Ласунка
• вчера в 11:37
Ответ дляПедиатор_я
Хороший подарок.
Це не подарунок. Дівчина таке носить. От від того думаю що треба відштовхуватися.
Бутербродница• вчера в 11:38
Ответ дляЛасунка
Так спитайте напряму які побажання.
У меня куча барахла надаренного - лежит бесхозное и неношенное - потому что покупали бывшие «шанувальныки» на свой вкус . Всё на лом пойдет
Педиатор_я• вчера в 11:38
Ответ дляЛасунка
Да, Вы правы.
Ласунка
• вчера в 11:39
Ответ дляБутербродница
Так спитайте напряму які побажання.
Не висловили ніяких. Питала
Ласунка
• вчера в 11:53
Ответ дляМerida
Посмотрите брошку колосок.
Думаю, що гердани точно не буде носити не в Україні.