Помогалочка• 01 января в 23:07
А кто реально мог знать о начале войны?
Мы вот в январе 22 года поехали смотреть дом под Киевом. Большой двухэтажный дом, риэлтор показывая дом сказала что хозяева выехали опасаясь, что начнётся война скоро. И покрутила у виска мол люди гонят. А война началась, этот дом в Стоянке под Киевом был и мы потом приезжали туда, в дом прилёт был и крыша полностью разрушена.
Получается они знали, что начнётся война, просто так ведь не бросают свою жизнь, я понимаю айтишники, люди без детей, постоянной работы, сели и поехали. А у этих людей свой бизнес видимо был, они знали значит почти наверняка и быстро пытались сбагрить.
А кто ещё знал о начале войны в феврале 22 года?
Сусідка зверху• 02 января в 13:33
Ответ дляlilul990
Автор є всі розвід признаки - даже просто у відкритому доступі, не треба сбу - шо росія готує напад на Європу
Але ви тут про це напишіть - вас засміють
звіки в неї ресурси є?
Патриоточка• 02 января в 13:37
Ответ дляГаля із Дарниці
Про що конкретно домовився Зеленський з Патрушевим, Якщо Україна воює 4 рік?
ви цікаве питання ставите :)
москалі на Київ йшли в парадній формі не очікуючи спротиву, це все було вже розсосано тищу раз
Мамин тріль• 02 января в 13:38
Тут на советчице с декабря перед войной было куча тем про аншлаг в Жулянах. Очередь самолётов на вылет.
Патриоточка• 02 января в 13:40
Ответ дляГаля із Дарниці
Які ракетни програми були відкриті до Зеленського? Якщо Порох на ЮМЗ жодного разу не приїзжав?
Вільха, Нептун, Грім-2
при Зеленському повністю звернуті
Галя із Дарниці• 02 января в 13:41
Ответ дляПатриоточка
ви цікаве питання ставите :)
Бо СВО, це по суті військова операція, що триває від тижня до місяця. Раша досі не каже що це повномасштабне вторгнення, що це війна, у ним нема мобілізації загальной. Яким чином брехня Путіна до будь кого з українців.
Галя із Дарниці• 02 января в 13:45
Ответ дляПатриоточка
Вільха, Нептун, Грім-2
при Зеленському повністю звернуті
Не розказуйте казки пр ракетні програми, бо в мене повно сусідів на ракетному заводі при Пороху працювало, сиділи без замовлень і без зарплат, працювали 2 дні на тиждень.
Патриоточка• 02 января в 13:45
Ответ дляГаля із Дарниці
сонце, якщо вам цікаво то гугль все пам´ятає. і бравурні звіти в пресі як Зеленський з Єрмаком інспектують розмінування кримського напрямку і акваторії Маріуполя, і зупинки військових заводів, і прекрасні дороги по напрямках вторгнення, і арешти бойових генералів.
Патриоточка• 02 января в 13:45
Ответ дляГаля із Дарниці
на якому саме заводі?
Галя із Дарниці• 02 января в 13:46
Ответ дляПатриоточка
Ви переплутали, Раша гуглом не користується, в них рамблер.
Телепузик• 02 января в 13:47
Серед наших знайомих одна подружня пара з Мелітополя, приближена до керівництва, в них були речі напоготові з січня… та хто нам доктор, що ми не вірили… місто окуповане з першого дня 😭
Мамин тріль• 02 января в 13:48
Ответ дляЗатишне кубло
а Германия не имеет ядерки?
Конечно нет. У них там масса других ограничений на армию после второй мировой.
Шумелка Мышь• 02 января в 13:54
Ответ дляПатриоточка
моє розуміння що буде велика війна прийшло одразу після оголошення результату виборів в 19-му, я тоді аж плакала а всі рідні затюкували і казали що я дурна. коли в 21-му москалі почали біля наших кордонів збирать війська це було підтвердження що я права, хоча безпосередньо до вторгнення все одно ніхто мене не слухав, ледве вмовила чоловіка на тиждень до батьків з´їздить, а якщо все в порядку то повернемось.
У вас депрессия?
Шумелка Мышь• 02 января в 13:55
Ответ дляГаля із Дарниці
Да, да и она идет по плану, вот вот возьмут Курск
Атятя_тётя• 02 января в 13:57
Ответ дляРадостина
Якась недобра жінка- ваша кума. Наче радіє,що у дітей не склалося в Норвегії. Хоча, мало б її це тривожити, що дитинство онука проходить у війні. А вона: ’ втомилися від гір’. І оті смайли в кінці, фу
Люблю , коли люди , не знаючи людину , навішують ярлики !
Моя кума найдобрійша й спокійніша людина яку я знаю і вона не засудила її , що невістка фактично кинула чоловіка , жартома сказала , що та втомилась від гір
Мій пост був спрямован , що людина думала , що рай за кордоном , а потім не захотіла там терпити все кинула і повернулась
Галя із Дарниці• 02 января в 14:01
Ответ дляШумелка Мышь
Ну так в раші досі по теліку, все сбивають, нафтобазами; ще не починали ті що 1млн 200 тис двухсотих і трьохсотих, не б´ють по мирному населенню в Авдеївці, Бахмуті, Мар´янці і в інших містах сходу. У них все добре, щасливі, бо вже гробові витрачають.
Атятя_тётя• 02 января в 14:02
Ответ дляГаля із Дарниці
Прихильникам порошенка не доведеш це
І той Нептун порох наприкінці свого терміна відновив тільки
Не згадують як при ньому склади вибухали , війна то почалася в 2014 році , коли Крим віджали
Мамин тріль• 02 января в 14:03
Ответ дляГаля із Дарниці
У меня много знакомых на производстве РЛС - с 2014 года зарплаты резко вверх, по Дубаям наконец-то начали отдыхать.
Атятя_тётя• 02 января в 14:04
Ответ дляМамин тріль
Работяги ?
Мамин тріль• 02 января в 14:05
Ответ дляАтятя_тётя
Работяги ?
Всем подняли существенно, работягам тоже.
Атятя_тётя• 02 января в 14:08
Ответ дляМамин тріль
Звісно всі щось робили , але недостатньо , війна це дуже коштовна штука ,одна ракета і мільйон доларів в нікуди , в смерть
Галя із Дарниці• 02 января в 14:11
Ответ дляАтятя_тётя
Прихильникам порошенка не доведеш це
Я з вами повністю згодна, крім одного. Це не прихильники Порошенка. Це бот звичайний, що зараз працює на раша кампанію по дискредитації Зеленського, щоб зрівняти його і нашу армію з Ігілом, наче вся країна за Рашу, а тільки Зеленський, Буданов, Залужний і їх команда та контрактники це бойовики і войовничий режим, що кошмарить все населення країни, а ху*ло таке добре звільняє Україну від диктатора Зеленського. Це в них нова фішка з агітації.
Атятя_тётя• 02 января в 14:17
Ответ дляГаля із Дарниці
Може і так , але прихильники сивочолого , коли починають писати , то в екстазі , не помічають , що стали на бік путлера в спорі
Потринділиця• 02 января в 14:52
Порох торговал с Ордло, уголек возил под маркой Ротердарм плюс кругами. Свинарчуков прикормил хорошо. Пять складов с снарядами взорваны, стена Яценюка из сетки рабицы должна была Харьков охранять от танков. Моряков накануне 19 года отправил в Керченский пролив в плен вместе с катерами и на месяц вводил военное положение, чтобы сорвать процесс выборов. Стал жирной свиньей с миллиардами и развитой сетью магазинов Рошен где конфеты дороже мяса за кило
Купил Богдан концерн и кузню у Тигибко. Бедный кондитер думал о стране?!
МинерАлочка• 02 января в 15:01
Ответ дляспальное место
Знали.У меня знакомая,еврейка знала,по своим каналам,но не призналась,а резко в октябре решила выехать в Израиль по программе репатриации,всей семьей,хотя ранее вообще не собиралась,все продали.Но мне и никому из знакомых не призналась,что знала про войну,уже позже написала,когда вторжение произошло.Еще одни знакомые знали,резко сорвались осенью 21,продали прибыльный бизнес и переехали на Кипр,я была в шоке,не понимала почему,а они тоже знали,,позже признались
Ну якщо ви читали порадницю і новини, то теж мали таку інформацію, по починаючи з січня, коли закрилися всі посольства і була інфа прознищення і вивезення архівів, це вже були не тільки запобіжні дії. Просто одні щось робили, а інші продовжували не вірити.
Сижуревувшоке• 02 января в 15:13
Ответ дляlilul990
С какой страны начнут ?
Когда Украину победят или как ?
Сижуревувшоке• 02 января в 15:15
Ответ дляТелепузик
Они уехали ?
Сижуревувшоке• 02 января в 15:18
Ответ дляАтятя_тётя
Может дело не в кордоне ?
С любимым рай где угодно :)
Столічна штучка• 02 января в 15:20
Ответ дляМіні-бікіні
Так сделали умные просто. Приехали заранее ближе к границе и выехали почти сразу без проблем.
Не розумні, а забезпечені.
Сижуревувшоке• 02 января в 15:21
Ответ дляГаля із Дарниці
Ну это вы однобоко мыслите есть же еще варианты, и если Зеленский кошмарит это не значит что Путин спасает.
И если Путин кошмарит не значит что Зеленский спасает
Как то так.