Помогалочка• 01 января в 23:07

А кто реально мог знать о начале войны?

Мы вот в январе 22 года поехали смотреть дом под Киевом. Большой двухэтажный дом, риэлтор показывая дом сказала что хозяева выехали опасаясь, что начнётся война скоро. И покрутила у виска мол люди гонят. А война началась, этот дом в Стоянке под Киевом был и мы потом приезжали туда, в дом прилёт был и крыша полностью разрушена.
Получается они знали, что начнётся война, просто так ведь не бросают свою жизнь, я понимаю айтишники, люди без детей, постоянной работы, сели и поехали. А у этих людей свой бизнес видимо был, они знали значит почти наверняка и быстро пытались сбагрить.
А кто ещё знал о начале войны в феврале 22 года?
Замороженная селедка• 02 января в 12:22
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
сигнал , просто никто не верил
Просто никто не хотел и не мог поверить
Меряю линейкой• 02 января в 12:25
Ответ дляЛінива, не каюсь
Если бы ’гарант’ рассказал, что начнется война, люди бы в большинстве разбежались. И им некем было бы воевать!
І добре було б. Скільки б життів було врятовано, скільки міст вціліло б....
Добра всем!• 02 января в 12:25
Ответ дляГаля із Дарниці
І що конкретно там робив ЗЕ? Про що була розмова. Які КОНКРЕТНІ дії після цього зробив Зеленський?
змовлявся з патрушевим, що ж іще.
конкретно після цього він призначив єрмака своїм консільєрі, закрив ракетні програми і розмінував Чонгар. плюс вагнергейт, переслідування патріотів і т.д. і т.п.
Атятя_тётя• 02 января в 12:30
Ответ дляЗатишне кубло
ну за бізнесом може теж батьки приглядують.... на чужих залишати те саме, що без нього залишитись
Так і розпадаються фірми , бо партнер виїхав , а інші тягнуть , але то таке
А так згодна , що бізнес в чужі руки , то що без нього залишитися
Невістка моій куми ще до війни постійно талдичила , що жити ми в Україні не будемо , виїхали , бо так лякалася ракет на початку , чоловік потім до неі виїхав , супровідом хворого тестя ( ото такий був провал мобілізації до речі)
звісно тесть хворий повернувся , а той ніт.
Ну і що пожили на півночі Норвегії повернулась невістка з дитиною і вже не лякає іі ні дрони , ні тривоги , ні відключення , кума каже втомилася моя невістка від гір ))))
Полуничка• 02 января в 12:30
Ответ дляПримарочка
У нас на работе люди умудрились обвинить руководство в том, что их не так как надо предупредили , при том что им и их семьям организовали переезд и разрешили работать удаленно с любого безопасного места.
надіюсь,то вони писали листа гаранту безпеки країни ?? ( його прямий обов’язок крім всього по захисту громадян, так і інформувати їх про майбутні ризики)
,чи своєму керівництву,бо воно ближче?
Затишне кубло• 02 января в 12:31
Ответ дляАтятя_тётя
а муж осталмя в Норвегії?
Галя із Дарниці• 02 января в 12:32
Ответ дляДобра всем!
змовлявся з патрушевим, що ж іще.
Про що конкретно домовився Зеленський з Патрушевим, Якщо Україна воює 4 рік?
Атятя_тётя• 02 января в 12:33
Ответ дляЗатишне кубло
а муж осталмя в Норвегії?
Так залишився там , працює на рибзаводі , висилає їй гроші
Добра всем!• 02 января в 12:36
Ответ дляГаля із Дарниці
та що він асфальт прокладе, південь оголить, зрадників призначить на ключові пости, населенню лапші навішає, клістрони до ППО арештує, а сам з гостомеля з´*беться.
але щось пішло не за планом. марченко не випустив його з гостомеля, зсу чинили успішний опір, а рашисти надурили його, дурачка, як завжди всіх дурять.
Лінива, не каюсь• 02 января в 12:37
Ответ дляМеряю линейкой
Так и я о том же.
Argesha• 02 января в 12:37
Так, знала.
І тут писала.
Відповідали мені те, що й зараз відповідають. Кілька разів з початку 22 року потрапляла у бан, тому що декого розривало від того, що я писала.
Люди не змінюються, і мізків у них не додається, незважаючи на будь-який досвід. Я давно вже усвідомила цю аксиому.
Я відповідала те, що відповідаю й сьогодні: ’Ну то всідайтеся зручніше, їште й не обляпуйтеся.’
Атятя_тётя• 02 января в 12:40
Ответ дляДобра всем!
Удалено администрацией...
Шумелка Мышь• 02 января в 12:49
Ответ дляКрошка Енот
Мой дядя из этих же органов не знал ничего! Не последний человек. Он знал немного больше, чем мы. Но прямого текста и подготовки не было!!! Это перестраховщики были. Мы все знали про это, но не верили. Особенно после выступлений потужного, которому ещё доверяли тогда и не могли поверить в его скотство. Он же гарант и должен нас спасать и помогать. А реальность оказалась обратной.
А в Чечне по вашему кто был гарантом? А в Абхазии?
Шумелка Мышь• 02 января в 12:50
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ага, и вы бы Киев взяли за 3 дня
Красавица писяная• 02 января в 12:56
А я держ службовець.
Начальниця курва поїхала у відрядження на два дні, зранку. А нам дуже багато завдань доручила.
Я 23 ввечері додому дуже пізно прийшла і думаю, лчі б мої той кабінет не бачили більше🤣
Ну так більше і не бачили.
Керівниця сто відсотків знала, це я тільки зараз зрозуміла
Затишне кубло• 02 января в 12:58
Ответ дляКрасавица писяная
А я держ службовець.
Ну так більше і не бачили.
а куди у відрядження, та з якого міста. роботи розбили?
Галя із Дарниці• 02 января в 12:58
Ответ дляДобра всем!
змовлявся з патрушевим, що ж іще.
Які ракетни програми були відкриті до Зеленського? Якщо Порох на ЮМЗ жодного разу не приїзжав?
Галя із Дарниці• 02 января в 13:01
Ответ дляДобра всем!
Ну в те що ви зараз написали можна було повірити поки Медведчук не збіжав. Але ж 4 роки!!! пройшло. Де конкретно те про що домовлялись? За 4 роки щ не вигадали?
Лінива, не каюсь• 02 января в 13:03
Ответ дляШумелка Мышь
Ага, и вы бы Киев взяли за 3 дня
Кто ’вы’?
Красавица писяная• 02 января в 13:05
Ответ дляЗатишне кубло
Київ. Відрядження в місто на зах Україні.
Робота слава богу є. Я просто зрозуміла, що нас десь найобують. Бо працювати 10 годин щодня за ставку, а під час війни жодної підтримки від керівництва не отримати, це я не про фінанси.
Просто моя орг. досить велика, має філали по всій країні і могла спокійно допомогти нам всім знайти принаймні тимчасово житло. Бо з нашою зп це було нереально. Але ні, вона вивезла тільки себе.
Вітаміни косметика• 02 января в 13:07
я знала сумку спаквала...Ще пам´ятаю сестра моя мій чоловік сиділи на кухні і ми з сестрою план строїли як у підвалі гаражу ховатися будемо. Мій чоловік одразу сказав підвал не спасе виїджати треба буде...Ми з сестрою сміялися ще що ні в підвалі будемо жити.. Ніхто це не сприймав серьйозно.
Кума моя мент їх 21 усіх в ружье вигнали на позицію...вона навіть мені не подзвонила не попередила- сказала думала це просто як навчання - сімью свою теж не вивезла- біля їх дому військова частина
Винник• 02 января в 13:07
Мой отец ещё с 2008 после нападения пидорашки на Грузию говорил, что следующие мы
Дева Мария• 02 января в 13:08
За 2 года была у нас информация , что будет война. Россия захочет Донбасс и выход к морю . . Мы не верили . Так же и до войны осенью была информация . И что за Западной уже все выкуплено . Что говорить , когда начали бомбить , я была уверена , что закончится это скоро )))
Радостина• 02 января в 13:11
Ответ дляАтятя_тётя
Якась недобра жінка- ваша кума. Наче радіє,що у дітей не склалося в Норвегії. Хоча, мало б її це тривожити, що дитинство онука проходить у війні. А вона: ’ втомилися від гір’. І оті смайли в кінці, фу
Mrs.Sexuality• 02 января в 13:12
Ответ дляБабуся Бетман
Бан. Тоді всіх банили і сміялися з тих, хто писав що буде війна.
Ничего подобного я писала что будет война никто не банил. Но идиотки ржали. Некоторые были очень агрессивны - не нагнетайте панику
спальное место• 02 января в 13:17
Знали.У меня знакомая,еврейка знала,по своим каналам,но не призналась,а резко в октябре решила выехать в Израиль по программе репатриации,всей семьей,хотя ранее вообще не собиралась,все продали.Но мне и никому из знакомых не призналась,что знала про войну,уже позже написала,когда вторжение произошло.Еще одни знакомые знали,резко сорвались осенью 21,продали прибыльный бизнес и переехали на Кипр,я была в шоке,не понимала почему,а они тоже знали,,позже признались
Mrs.Sexuality• 02 января в 13:20
Ответ дляМеряю линейкой
Типа если хуйло с ходу захватил бы поукраины? Как бы вы писали ? Украинский был бы под запретом
Патриоточка• 02 января в 13:23
Ответ дляаромат Жука
Как можно это было предвидеть?
моє розуміння що буде велика війна прийшло одразу після оголошення результату виборів в 19-му, я тоді аж плакала а всі рідні затюкували і казали що я дурна. коли в 21-му москалі почали біля наших кордонів збирать війська це було підтвердження що я права, хоча безпосередньо до вторгнення все одно ніхто мене не слухав, ледве вмовила чоловіка на тиждень до батьків з´їздить, а якщо все в порядку то повернемось.
Mrs.Sexuality• 02 января в 13:24
Ответ дляКрошка Енот
Вы с вашим дядей знали но не верили но виноват Зе а не хуйло. Всё что требуется знать о ваших когнитивных способностях
Патриоточка• 02 января в 13:26
Ответ дляНа пів ставки
Нет
вантажні літали, за пасажирські не пам´ятаю.
перед самим вторгненням вночі, коли вже почали закривати аеродроми, то Бориспіль не закривали до останнього бо ще долітали два чи три літака зі зброєю. і вони якраз встигли приземлитись і зайти в ангари перед початком ракетного обстріла