Десь так, але...• 01 января в 23:11
Сидіти на двух стільцях: робота в ЄС
Чи реально працювати в Австрії, а жити біля кордону в Словаччині, або працювати в Німеччині і, а жити біля кордону в Польщі?Хтось таке практикує ?
В курсі діла• 02 января в 00:33
Ответ дляКотики-муркотики
Маю знайомих, які живуть у Франції майже 15 років, а працюють на три країни, бо поряд з ними Німеччина, Бельгія та Люксембург.
Они явно не на ВЗ
В налоговой декларации франции есть отдельное приложение для тех, кто работает в Швейцарии. Для приграничных регионов это довольно распространеннпя практика
Залатавая• 02 января в 00:47
Ответ дляКотики-муркотики
Ну так ваші знайомі громадяни Євросоюзу, а це все ж трохи інше, ніж люди, які знаходяться під захистом і не являються громадянами європейських країн.
ДеньгиНеСдаю• 02 января в 03:34
Ответ дляМурзилка
Если легально, то нет
Только если вы гражданка одной из стран ЕС
Бред
Из Виа-гры• 02 января в 04:18
В кожній компанії прописані їх власні умови роботи. У мене наприклад не можна жити більше 50 миль від офісу та працювати лише в тій країні.
Попа как у Кардашьян• 04 января в 10:03
Ну, например, с тимчасовим прихистком Литвы мне не разрешили работать в Эстонии.
А вот с видом на жительство не знаю, надо узнавать у миграции, вид на жительство и тимчасовий прихисток все же разные вещи