неДоЖиру• 01 января в 23:30

Офтальмолог Гончар Олена Михайлівна Чернігів

Хто з Чернігова і знаю цю лікарку.Які Ваші відгуки?Бо після сьогоднішнього візиту до неї я в розпачі і склалось не зрозуміле навіть десь негативне враження.
Copy-Paste• 02 января в 10:29
Була в Теслі у неї, не сподобалось
автор неДоЖиру • 02 января в 16:02
Ответ дляCopy-Paste
Була в Теслі у неї, не сподобалось
Ви після неї ходили на обстеження до іншого лікаря?
Copy-Paste• 12 января в 09:53
Ответ длянеДоЖиру
так
автор неДоЖиру • 12 января в 16:28
Ответ дляCopy-Paste
так
Мені нвписала підозру на не існуючий діагноз з ціллю викачки коштів на діагностику
Copy-Paste• 13 января в 09:18
Ответ длянеДоЖиру
В мене просто погіршення зору, огляд був по мед страховці, замість лікування сказала прийти до неї в приватний кабінет на підбір окулярів. Пішла до іншого лікаря, прокапала ліки, поки відтермінували окуляри.
Але ж вона і зав відділення наче в обласній, там наче хвалять. Хз короче.
автор неДоЖиру • 14 января в 15:50
Ответ дляCopy-Paste
Якщо Ви прийшли до неї в приватний кабінет,то вона б Вам вистивила рахунок за підбір окулярів. У неї така схема,всіх пепеводить до свого платного кабінету і починається развод на гроші,то що можна зробити безкоштовно.